Piłka nożna

Kurwa tylko Real się odkrywa troche to bach kontra i bramka...

Ale Benzema zjebał piłkę, kontra i 0:2 w dupe :(
 
Po meczu, Danilo to poziom Porto, nic wiecej, obie barmy wtopił. Mam nadzieje, że Benitez wyleci na zbity pysk.
 
Defensywa Realu w tym meczu to śmiech na sali. Piłki między nimi latają między nimi jak między jakimiś amatorami ze szkółki :( Do tego Benzema nie umiejący trafić w piłkę... Szkoda, bo liczyłem na dobre widowisko.
 
Po meczu, Danilo to poziom Porto, nic wiecej, obie barmy wtopił. Mam nadzieje, że Benitez wyleci na zbity pysk.

Tylko kogo w jego miejsce? Klopp poszedł do Lpoolu, Carlito nie wróci, zresztą Ancelotti był dobry, ale gdy tylko coś nie szło to był kompletnie bez pomysłu na grę.

Najlepszy w Realu jest dzisiaj Cristiano, co jest dziwne patrząc na jego ostatnią formę, ale reszta, a szczególnie obrona (tragiczne wyprowadzenie piłki) beznadziejna.
 
Jeżeli City dziś nie wygra, to liderem będzie ... Leicester City, rok temu kończyli ligę na 14 miejscu w dodatku jako beniaminek.
Fajnie jakby skończyli sezon w top 4, bo lubię takie historie.
 
836351_netepa03675803_34.jpg


Jeszcze niech Pique strzeli gola i bedzie git.
 
Ehh... i tyle w temacie. Barca dojebała, a raczej Real dał dupy. Barca grała mniej więcej swoje, a co Real miał okazję to i tak Bravo wyciągnął. Szkoda, ale z tym trenerem to raczej suchy rok się zapowiada. Nawałkę ściągnąć!
 
CUWtIMtUYAAQ72A.jpg:large

Środek pola Realu, gracias Rafa. -6 pkt w tabeli, bywało zimniej w Madrycie, o dziwo za Ancelottiego rok temu, było tyle samo punktów w plecy.
 
Back
Top