Piłka nożna

Di Maria chyba faktycznie zakończy okienko w United.



Jak donosi ESPN, w ciągu najbliższych siedmiu dni "Czerwone Diabły " sfinalizują łącznie trzy transfery. Poza Di Marią , do United trafić mają ponadto Daley Blind oraz pomocnik, którego personalia nie są na razie znane.(...) Z kolei wspmnianym "tajemniczym" pomocnikiem ma być Arturo Vidal. Trzeba jednak przypomnieć, że oficjele Juventusu Turyn wielokrotnie podkreślali, iż Chilijczyk nie jest na sprzedaż i nie ma tematu jego odejścia z ekipy mistrzów Włoch, zaś sam van Gaal obawia się urazu kolana, z którym zmaga się zawodnik, i w rezultacie nie jest przekonany do tego transferu.



w Vidala nie wierzę jeżeli kupią Argentynczyka .W ogole to okienko MU na bogato - Rojo (20 mln) Shaw ( 38mln) Herrera ( 36 mln ) + ewentualnie Di Maria (50-70 mln) i Blind ( 15-20 mln) co nam daje ok 200 mln czyli tyle ile Fergie wydawał w kilka sezonów.
 
Di Maria ma zarabiać w ManUtd 13 mln za sezon, to ponad połowę tego co proponowali mu w Realu. Ciekawe gdzie LVG będzi go ustawiał, bo na skrzydle anioł jednak dużo traci na wartości.



I w taki sposób Real kończy z 18 zawodnikami z pola, nie wierzę, że kogoś nie kupią w tym tygodniu, przecież poprzedni sezon pokazał, ze krótka ławka zjebała ligę ...
 
BvuIJhRCUAAoe6p.jpg




Taki widok to juz kwestia kilku godzin lub dni , Carlo na dzisiejszej konfie powiedzial , ze Di Maria przyszedl sie pozegnac z kolegami z Realu Madyt, bo jest bliski transferu do innego klubu
 
Ja pierdole, nie mogli dać tych 8 mln dla Di Marii? Serio, wiem,że żaden zawodnik nie stoi ponad klub i ogólnie Angel kręci nosem co sezon, ale to jest silnik tego Realu, strasznie dużo bez niego Królewscy tracą..
 
Hubi nie ma co się smucić, Di Maria miał w ciul słabych i pokracznych wystepów, a kasa za jaką go bierze ManUtd jest kosmiczna 75 mln euro + zmienne 15 mln w Marce (5 za mistrzostw + 5 za występy + 5 za 2 LM) lub 5 wg ABC. Niech tylko kupią jakiegoś napastnika bo już wolę oglądać polską ligę niż Karima "Złotą Piłkę" Benzeme xD
 
Manchester transferem dwóch argentyńczyków zrobił spore wzmocnienie.







Nie wiem jak Angel odnajdzie się w Manchesterze, ale myślę, że może pełnić podobną funkcję do tej jaką ma Robben w reprezentacji.
 
Kosmiczna? W porównaniu za to co Real zapłacił za Jamesa to grosze... Tamten sezon zrobił Di Maria, podstaw za niego Jamesa, a strzelam w ciemno, ze ledwie na Puchar Króla by starczyło. Nie mówię, że Kolumbijczyk jest słaby, bo bardzo go lubię, jednak proporcje trzeba zachować i na ten moment, to nie jest ta liga co Di Maria. Mam nadzieję, że po sezonie zmienię zdanie, ale po genialnym roku Angela go sprzedawać trochę szkoda...



I Carlo potwierdził,że napastnika nie będzie..
 
Jesli James bedzie gral tak dalej jak w obydwu Superpucharach to beka. Zawodnik jednego turnieju kupiony na koszulki i Di Maria wciaga go nosem i wysrywa.
 
James jest młody i ma czas rozwinąć skrzydła, a w ostatnim meczy tym przegranym Realu to właśnie ON grał najlepiej, więc TwardyB głupoty piszesz.



Co do Angela też mnie smuci jego odejście, ale to on chciał odejść, a nie klub chciał go wypchnąć ( np Lopez). Druga sprawa Angel nigdy nie miał równego sezonu przeplatał 1 galaktyczny mecz,a potem jeździeć bez głowy przez kolejne 3, ale mimo wszystko będzie go brakować za to zostawianie serca na boisku i rabony ;)
 
cypher



bawili sie w swoim gronie i krzywdy nikomu nie robili



ale powinni to zachowac dla siebie, a nie sami wysylac do weszlo, bo znowu sie zrobi jakas gownoburza pewnie
 
mat01 to Rzezniczak wrzucil na swojego twittera i poszlo. Jak dla mnie zachowanie zalosne. Gosc ma 36 lat a zachowuje sie tak jakby mial 16-18. Rzezniczak to juz w ogole odjebal z tym wrzucaniem do sieci. Nigdy na imprezach nie lubie gosci z kamera.
 
ale tam widac, ze duzo osob nagrywalo
ja tam nie mam nic przeciwko, kazdy czasami chce troche poszalec, ale wrzucanie tego do sieci to glupota
 
Back
Top