Piłka nożna

Paul Gascoigne , lat 47 , popularny ,,Gazza'' uzywki daly o sobie znac...



Bvmew3EIUAEVdOf.jpg




az jestem ciekaw jak on bedzie wygladal w wieku 60 lat
 
Jeżeli prowadzi cały czas taki sam styl życia to się raczej nie przekonasz jak będzie wyglądał w wieku 60 lat...
 
Jeśli ManUtd ściągnie Di Marie to zrobi niesamowity deal i z miłą chęcią zacznę ooglądać ich mecze PL xD



Takie małe info

Di Maria created more chances last season (90) than Young, Valencia, Nani, and Januzaj did combined (84)!



He also created more chances than Cavani, Lavezzi, and Pastore combined (88).


Szkoda mi bardzo makarona, ale niech mu się wiedzie w nowym klubie.



Dzisiaj środek Realu to Kroos-Modric-James czyli na ogórki, ciekawe jak to wypali z Atletico.
 
Di maria dzis tylko trybuny , tak podaja dwie hiszpanskie rozglosnie COPE i SER.



Tranfer to juz chyba tylko kwestia czasu , buki obstawiaja United lub PSG



:-)Teodorczyk jest obecnie na testach w Dynamie Kijów , podaje oficjalna strona Lecha, podobno cena 4 mln euro
 
Khedira jest w Niemczech niby na meczu brata, ale wiadomo o co chodzi.



Reus może jednak trafi do tego drugiego klubu z Madrytu - prawidłowego :-)



Tar, gdyby Real wykluczał transfery przed zamknięciem okienka nie byłby Realem xD
 
"Danny Welbeck has been told by Louis van Gaal he can leave Manchester United, with the decision up to the 23-year-old striker who has two years remaining on his contract." - w sumie to i dobrze, bo jak na taki zespół to jednak trochę za mało pokazuje, Chicharito lepiej się sprawdza .



Najlepiej jakby LvG zrobił to co Mou , czyli wielkie wietrzenie - sredniacy jak nie na sprzedaz to chociaż wypozyczeni
 
@ Gambit



tak...:-)



w pierwszej chwili napisałem getafe, ale to metropolia madrytu, o ile się nie mylę, dlatego zmieniłem na rayo...
 
fajnie, że atletico zdobyło puchar.



ciężko rokować na cały sezon, ale mam wrażenie, że ta drużyna nie umrze.



oczywiście ciężko będzie powtórzyć im ubiegłoroczne sukcesy, jednak powinni się liczyć do samego końca.



a jeszcze fajniej będzie, jeżeli dziś wasyl zamelduje się na murawie...
 
lubię oglądać everton.



fajnie gdyby jeszcze coś dorzucili.



zarate ładnie dziś zmieścił i młoty wygrały także jest dobrze..
 
strasznie.



everton oddał punkty w bardzo głupi sposób...



nie wiem czy sił im zabrakło, czy myśleli już o chelsea...
 
Arsenal padaka, głupia taktyka w 1 połowie 4-5-1 i wszyscy w linii stali do tego głupie piłki za plecy Sancheza i 0 celnych strzałów to nie mogło się udać.
 
Back
Top