Piłka nożna

Suarezowi już złagodzono karę, może trenować z pierwszą drużyną swojego klubu przez okres zawieszenia.
 
Prawda jest taka, że Suarez będzie gorzej grał, bo już nie będzie nr 1 w drużynie i to obojętnie gdzie by poszedł czy do Realu czy Barcy, te drużyny mają już swoich liderów, zresztą zobaczcie jak Neymar gra w Barcelonie, jak na Mundialu gdzie jest numerem jeden niebo, a ziemia. Jako przykład można podać Ibre który za długo nie zabawił w Barcelonie. Wg mnie tacy piłkarze powinni być w różnych klubach, lepiej dla nich, dla klubów i dla kibiców.



Messi, Neymar i Suarez pięknie wygląda na papierze, ale to nie wypali.
 
"Messi, Neymar i Suarez pięknie wygląda na papierze, ale to nie wypali."


Też tak myślę. Wolałbym żeby skupili się na wydarciu Marquinhosa lub Mengali na środek obrony. No i Cuadrado na prawą stronę, bo mówi się już o nim w kontekście wielu klubów. Licho nie śpi.
 
Zarzad ktory teraz prowadzi Barcelone to najwieksi idioci od czasu Gasparta, a byc moze nawet okaze sie ze sa gorsza zaraza niz byl Joan. Jezeli serio wydadza 90mln na napastnika, przy takich brakach w obronie i pomocy to bedzie przykre. No chyba ze maja sakiewke bez dna albo planuja sprzedac Messiego (ciekawe ile mogli by za niego wyciagnac) i pomimo transferu Suareza beda wstanie kupic jeszcze paru dobrych zawodnikow.
 
10514560_10204509460245777_2482657237602641045_n.jpg
 
ja też nie kumam, nie mają obrony, nie mają pomocy a kupują napastników



a najbardziej to mnie dziwi kupno 2 zajebistych bramkarzy i ciągnięcie najprawdopodobniej tego trędu 1 bramkarz w lidze 2gi w pucharach...



a jak widać na przykładzie realu to nie jest dobre
 
a jak widać na przykładzie realu to nie jest dobre


Zdobyli Ligę Mistrzów i Puchar kraju tym sposobem ;)



Ale też uważam, że dla bramkarza to nie jest dobre.
 
no i co z tego że zdobyli, spójrz co sie stało z Casillasem, cień zawodnika - gdyby miał rytm meczowy to jestem przekonany że by takich baboli nie robił, szczególnie te głupie wyjścia do piłki jego
 
Mayhem mylisz się, Casillas już słabo grał przed kontuzją i to Ci każdy kibic Realu powie, poźniej kontuzja łapy, sciągnięcie do składu Lopeza ( który na tamten moment i teraz jest dużą lepszym bramkarzem )
 
szczególnie te głupie wyjścia do piłki jego


casillasy, czyli puste przeloty przy dośrodkowaniach, Iker robił na długo przed tym jak usiadł na ławce. Tu nie ma nic do rzeczy rytm meczowy. Iker na przedpolu nie istnieje.
 
Dokładnie, po prostu kiedyś nadrabiał to fenomenalnym refleksem i bronił genialnie na liniii, z wiekiem niestety traci te umiejętności.
 
Bravo jest ograny w lidze i ma 31 lat , a Stegen 22 lata to chyba logiczne posunięcie.







Gdyby obaj mieli tyle samo lat i doświadczenia to wtedy byłoby to nie logiczne.
 
Liverpool zaakceptował ofertę Barcelony w wysokości 63 mln funtów za Suareza. Urugwajczyk na dniach ma udać się do Barcelony przejść testy medyczne i podpisać 5-letni kontrakt.
 
@aqua



Illara w Realu to ciężkie nieporozumienie. Traci piłki,nie pokazuje się do gry,a do tego na 20 podań 19 do tyłu choć najczęściej do bramkarza lub stopera.
 
Panowie czy wiecie skąd można ściągnać mecze z Ligi Mistrzów z ostatniej edycji ? chodzi mi o finał i mecz Real - Bayern ( w Monachium )



najlepiej z pl komentarzem.
 
tzn wiesz co chodzi mi o to, że tam jakies transfery są i jak chce się ściągnać coś co dużo waży to za kase trzeba, nie wiem mogę się mylić :)
 
:-) Lazar Marković w Liverpoolu za 25mln funtów







WOW, dobra bomba. Nie wiem kto jest w The Reds odpowiedzialny za transfery, ale koleś ma łeb na karku :)
 
bez kitu chyba tego Suareza oddaja... bez lidera bedzie im ciezko utrzymac pozycje.



poza tym tutaj jest napisane, ze dopiero przygotowuja oferte.



http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/liverpool-preparing-formal-bid-lazar-3820819
 
W ciągu najbliższych dni Komisja Odwoławcza FIFA na czele z Blatterem zmniejszy karę Suórezowi na pięć meczów zawieszenia i jeden miesiąc.

Shitstorm is coming
Oczywiste to było. Barca zaklepała transfer, więc kara zmniejszona. Wszystko było ukartowane.


W każdym razie, Brendan robi zajebiste transfery póki co :)
 
Back
Top