Piłka nożna

Temu, że przedłużają z nim kontrakt, gra w pierwszym i co roku pieprzy o odejściu i kręci nosem. Naprawdę, uwielbiam tego gościa, ale bardzo irytuje swoją postawą poza boiskiem, bo w tym sezonie na boisku był jednym z trzech najlepszych graczy Realu.
 
Di Maria jeśli odejdzie ro raczej z własnej woli, wątpię aby klub sam chciał się go pozbyć. Jest wybitny, ale nic na siłę. Ozil został zastąpiony z przytupem i melodyjką, myślę że James też jest wstanie zastąpić Angela.



Wystarczy że Real ogłosi jeden transfer i posypią się kolejne bo transfer Moraty = transfer Falcao, być może w pakiecie z Rozdriguezem a więc odejście Di Marii. A przyjście Krossa = odejście Khediry / Casemiro / Illarry lub ich kilku.
 
Odejście Moraty= Falcao, Isco= Rodriguez, Kross=Illara i byłbym wniebowzięty z takiego układu, ale pewnie jak przyjdzie Hames to odejdzie Angel...
 
Isco to wielki talent i wolalbym zeby zostal, podobnie Angel choć potrafilem kurwic w niebogłosy na jego wyczyny na boisku, mianowicie bezsensowne straty i dośrodkowania w najbliższego obrońce przeciwnika. Do Realu transfer Kroosa praktycznie zaklepany - cudownie. Niech w tym sezonie sie ogrywa pod okiem Alonso od przyszłego bedzie mózgiem środka pola na spółe z Modriciem.


Do tego Falcao, Rodriguez i Casilla i paka kompletna. Out z klubu Casemiro (i tak nie pogra), Khedira (drwal i drewno, czasy Mou bezpowrotnie sie skonczyly + kolo 40mln podobno sa chetni), Morate i Casillasa poki mozna za niego dziabnac 15-20mln.



Na koniec: mimo ogromnego potencjalu ofensywnego mamy go jeszcze wiecej, bo jak widac kontuzje potrafia dać w kość co pokazała końcówka sezonu i wtopiona liga mimo 5 pkt przewagi (!). Do tego kadra odmlodzona i wszystko gra i hula :)
 
Nigdzie nie powiedział, że chce odejść przeciez... wszystkie te zawirowania wokół niego są wytworzonę przez prasę, a wy to lykacie jak młode pelikany.



tutaj macie też sprostowanie co do tego oburzenia



http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53237





Moraty= Falcao, Isco= Rodriguez,


Czyli co Falcao na ławkę ma przyjść?;) Isco w ogóle pełni inna rolę niż Rodriquez jak możesz ich porównywać...
 
@aqua



tu nie chodzi o jakieś spreparowane wywiady hiszpańskich szmatławców. Anioł swoją formą w obecnym sezonie, a w zasadzie w jego drugiej połowie popracował nad swoim nazwiskiem i stał się łakomym kąskiem na rynku. Wg mnie jest to zupełnie inna sytuacja niż z niemieckim kebabem, który najzwyczajniej w świecie nie podjął rękawic i spierdolił do Londynu. Di Maria w przeciwieństwie do Ozilla ma jaja i ciężko zapierdala, nie dziwę mu się, że w sytuacji gdzie zarabia chyba ze 3 mln domaga się podwyżki, do tego taki Benzema (czyżbyś był jego fanboyem?) dostaje podwyżkę chociaż gra jak gra (dla mnie gówno). W realu istnieje hierarchia płac, chora czy nie, ale istnieje, przyszedłby czas na Di Marie. Wiadomo to nie Barcelona gdzie potrafią robić podwyżki jednemu piłkarzowi rok w rok xD



Osobiście chciałbym żeby został, ale jak ulał pasuje to hasło z niewolnika nie ma pracownika. Czy masz jakiś wywiad, ze Angel deklaruj chęć pozostania w Madrycie?
 
Falcao ma przyjść i grać o miejsce w składzie z Benzemą, chyba w ciemno Real nie kupi Falcao po kontuzji, sprzedając Benzemę i nie zabezpieczając się przed urazem Kolumbijczyka czy też dużo słabszą formą po kontuzji.. Musieliby mieć problem z głową, a go nie mają.
 
<h1 class="aktualnosci-tytul" style="margin: 0px; font-size: 15px; font-family: Georgia; color: rgb(49, 49, 49);">
Algierczycy zrzekli się mundialowych premii.
 
Gambit pełna zgoda, po ostatnim sezonie jak najbardziej należy mu się podwyżka. w Jedynym wywiadzie Angel powiedział, że o swojej przyszłości porozmawia po mundialu i od tego to się zaczęło.



PS Falcao wg mnie Realowi nie jest potrzebny (przecież nie będzie zmiennikiem Benzemy) na gwałt to jest potrzebny ktoś za Xabiego Alonso ( mam nadzieje, że to będzie Kroos)
 
Wg mnie Kroos jest zaklepany, [strike]zbyd[/strike] (kutwa wsyd :-)) dużo osób o tym pisze i nie mówię tu o Marce, ASie czy innym gównie, ale trzeba czekać do końca mundialu. Ciekaw jestem pensji Kroosa bo gdzieś czytałem, że 10 mln euro brutto, a jeśli dobrze pamiętam, to 50% podatek w Hiszpanii przypierdzielają dopiero po 3 latach (może się mylę, więc mnie poprawcie), a gdzie indziej pisali, że "tylko" 5 mln euro "na rękę" co mnie bardzo dziwi bo chyba nawet ManUtd proponowali mu 7 czy 8.

Co do drugiego napastnika to mam odmienne zdanie i samym Karimem długo nie pociągniemy - obecny sezon pokazał to dobitnie. W ogóle do mnie nie trafiają argumenty, że Ronaldo strzela po 50 bramek w sezonie i jest jeszcze Bale, więc rola napastnika ogranicza się do kreowania sytuacji tej dwójce. Sezon jest ciężki i 9-tka będzie realowi potrzeba, koleś który z zimną krwią wykończy akcje, dostawi nogę czy głowę, a wiadomo, że Karim nie nadaje się do tego typu akcji. Czy Falcao to dobry wybór? Jeszcze rok temu brałbym z pocałowaniem ręki, ale teraz po tak poważnej kontuzji to wielka niewiadoma. Ciekawym pomysłem wg mnie byłoby przesunięcie Benza na 10, bo co jak co, ale do gry kombinacyjnej to zmysł on ma, jednak zabiera wtedy miejsce Isco i Di Marii, no ale kto bogatemu zabroni xD


Jeszcze, żeby tego Illiarę opchnęli czy nawet wypożyczyli do Porto czy gdziekolwiek ...
 
'zbyd' - huh. :v



Falcao nawet po takiej kontuzji zjada napastnikow Realu, przynajmniej na ten moment. Kroos to idealny transfer dla RM, troche zazdroszcze kurwa. :c
 
Robak przechodzi do Chin. Jako kibic Pogonii, jestem kurwa jego mać smutny... [*]



Poszło oficjalne info na FB.
 
Illara niech idzie jak najdalej od Madrytu. Osasuna chyba nie jest do końca świadoma wyboru trenera.
 
30 mln koles nie jest zly, mial dobre mecze, ale presja takiego zespolu jak Real go zjadla i to bylo widac, moze beda z niego ludzie,ale musi isc gdzies do innego klubu zeby to pokazac w Realu nie ma czasu na doszkalanie.
Gambit co do podatku to nazywal sie "prawo Beckhama" i w tym roku juz przestal obowiazywac.
 
Luis Suarez dostał zgodę na testy medyczne w Barcelonie! 100 milionów euro ma załatwić transfer.



- Zawodnik nie ma prawa brać udziału w aktywnościach związanych z piłką nożną, ale może przejść testy medyczne konieczne przy transferze - powiedział szef komitetu dyscyplinarnego FIFA Claudio Sulser.



:o



ten ma zakaz gry w pilke, oni maja zakaz transferow, ale chuj tam. :)
 
Wg skysports do niedzieli Suarez moze oficjalnie zostac graczem Barcy , cena okolo 90 mln euro.



taki obrazek to juz kwestia czasu



newteam-486030.jpg








RM i FCB wykradli kolejna gwiazde PL
 
Tar



sam nie wiem jak Barca to pouklada, ale akurat Suarez to zawodnik , ktory czesto grywal na skrzydle w LFC. Czy bedzie mial mniej goli w sezonie od Messiego, poczekalbym, akurat w lidze facet strzeli 31 goli nie strzelajac karnych. Dla mnie osobiscie Suarez to poziom najlepszych grajków jak Ibra,CR7 i Messi.



Szkoda, ze PL jest oczyszczana z gwiazd , dla mnie osobiscie PL duzo straci na braku gryzonia i marketingowo i skillowo, na obecna chwile nie widze grajka , ktory go zastapi w PL pod tym wzgledem :-)



bo pod wzgledem kontrowesji zastepstwo jest i to lepsze nawet



105559.jpg
 
Suarez miał wielki sezon ligowy i indywidualnie nr1, ale Barcelona gra tylko pozycyjnie i zazwyczaj na zespoły, które się bronią całą drużyną. Nie wiem jak się wpasuje do tego, ale z Neymarem, Messim i Sanchezem mogą stworzyć niezwykłe show jeśli wszystko wypali.
 
Spokojnie, Sanchez odejdzie xD
Prawda to, że teraz Barca będzie musiała zapłacić Realowi kasę, bo ponoć Luis zawarł jakies wstępne porozumienie z Madrytem?
 
Jak Suarez przyjdzie to Sanchez pewnie odejdzie. No bo gdzie oni się pomieszczą? Barca gra najczęściej taktyką, która ich wszystkich nie pomieści. A sadzanie jednego z nich na ławie (najpewniej Sancheza) byłoby wielkim marnotrastwem i hajsu i talentu.
 
Back
Top