Piłka nożna

Arlovski: zalosne to jest dopisywanie do jakies klubu pilkarskiego cech takich jak honor, wartosci i lojalnosc - to tylko sport, do tego dosc pizdeczkowaty a Ty i Tobie podobni dopisuja do tego ideologie i inne gowna, zachowujac sie jak fanatycy.




Dlaczego żałosne? Bo tak mówisz, bo się tym nie interesujesz? Dla Ciebie może to "tylko" sport. A i fanatyzm nie jest niczym złym. Wielu o sobie mówi, że są fanatykami. A że pizdeczkowaty? Co zrobić. Takie czasy ale ta pizdeczkowatość jest nie tylko w piłce. Jest w całym społeczeństwie. Takie mamy czasy...




BTW Legia chciala podobno kupic tez Linetty'ego. Ale odmowil, choc wcale nie dlatego, ze tak kocha Lecha. Tylko dlatego, ze bal sie, zeby tacy jak Wy tylko podniesieni do 10-ej potegi mu nie zajebali rodziny przypadkiem. :)


Zwykłe pierniczenie ;) Koleś nie ma 18 lat więc nawet jak by chciał to nie może za bardzo podjąć decyzji. 18 ma za dwa tygodnie i dopiero wtedy się wyjasni ;) Nie szukajmy sensacji na siłę ;)
 
Po pierwszych 30min nigdy bym nie powiedział, że ten mecz skończy się porażką. Na szczęście ta porażka nie powinna znacząco wpłynąc na sytuacje w lidze :-)
 
Arlovski nie ma co sie kopac z koniem. I tak nie zrozumieja takiej reakcji. Bereszynski jest jak najbardziej sprzedajna ku*wa. Ja mu tam teraz zycze, by przepadl w mlodej Legii raz na zawsze.
 
Dokładnie, transfer na linii Legia-Lech to jeszcze gorsze niż na linii Barca-Real i odwrotnie :D



Nawiązując do meczu Sociedad-Barca, przy stanie 0-2 na live kurs na gospodarzy był już 40 :D
 
No to niech Real jutro wygra i będzie już tylko -15 :-)



Pewnie zbierają siły na rewanż z Malagą.



Borussia pojechała dziś 5-0 Werder na wyjeździe, Lewy i Kuba po bramce zdobyli.
 
nie wiem jak wy, ale mam wrazenie, ze Kuba i Lukasz nie za bardzo lubia RL9. ;)



gdzies tam czytalem, ze Robert w klubie najbardziej trzyma sie z Suboticiem.



dobry mecz w wykonaniu BVB, niech walcza o lige, Bayern moze zacznie sie potykac chociaz nie zanosi sie na to.
 
a chcialem sobie dyszke dla jaj postawic na sociedad po kursie 10 :D myslalem, ze bedzie zmarnowana i sie wyjebalem.



tar, dlaczego maja odpasc z malaga? oni maja wygrac puchar, a nie kombinowac.



tak baju, kuba i lukasz nie lubia sie z robertem, onie we dwojke trzymaja razem
 
na chuj go sAF puszczal, bedzie sobie plul w ta szkocka brode... :-)



to ze mlody ma potencjal wiadomo bylo od zawsze, ale kurwa Fergie nie lubi oporu ze strony dzieciakow.
 
Ależ kurwa mecz! I jak zwykle Manchester jest gorszą drużyną, ale punkty musiał urwac Tottenhamowi. Tempo ogólnie niesamowite tego spotkania.
 
No fakt, ale Dempsey gra padakę w Spurs. Brakuje im Modricia, bo gdy ktoś obetnie im skrzydła (Bale i Lenon) to Koguty praktycznie nie istnieją w ataku.



Załapałem się na końcówkę Chelsea - Arsenal i ładnie Ba pojechał Wojtka (nie mylić z Wojciechem) Szczęsnego ...
 
Comeback miał byc od początku tego roku, niestety mecz z Osasuną to zepsuł, bo CR'a nie było.







EDIT: Dobrze,że sędzia się nie dał nabrać na tą symulkę.
 
sedziowie caly czas pod United gwizdza czytalem tu wiele razy, a dzisiaj karny jak byk, sedzia jednak nie wskazal na wapno. srsly, nie zawsze sedziowie maja 'faworyta' w diablach. ;)
 
Jak widziałem gify z tego to ja karnego nie widziałem ,ale jeszcze obejrzę kilka razy.



No i CR pogrzebał Valencie i emocje w tym meczu w 2 minuty :)



EDIT: Di Maria wreszcie w formie, cały Real dzisiaj w formie! Pięknie, 4-0 już .







Łoo kurwa 5-0! Ozil chyba już trzecia asysta dzisiaj.
 
o ja pierdole, CR sie uruchomil. :)



no to do konca sezonu tak pany i presja na fcb i atm. :)
 
Gdzie oglądacie panowie? Ale miazga, z taką forma jak dziś prezentują to barselonke z 1 zdążą jeszcze wykopać
 
@magik <- drhtv



Jeśli to faktycznie jest comeback to w idealnym momencie się zaczyna, akurat przed 1/8 LM.



Ciekawe czy:



a) Di Maria zdobędzie Hat-trick



b) CR7 zdobędzie Hat-trick



c) obaj zdobędą Hat-trick



?
 
0-5 do przerwy i pomyśleć, że Valencia zajmuje 7 miejsce. Emocje w drugiej połowie gwarantowane...



d) nie padnie więcej żadna bramka
 
Back
Top