Piłka nożna

Jak dla Mnie sukces Valdesa i jego ranga tkwi w obronie Barcelony, a nie w jego talencie. Jak dla Mnie jest to średniak...niedługo Wojtek go przeskoczy. Mega przereklamowana postać...z resztą jego transfer gdziekolwiek to udowodni.
 
Może Pepa Reine? Ma przecież DNA Barcy.







A tak na serio to chodzą ploty o De Ge'i (jak to się pisze...) i jakimś z Valencii.
 
544052_562995923729094_751048363_n.jpg




Messi już trenuje.
 
Czuje ze wtedy najczestsza technika strzelania przez ktora barca by tracila bramki to bylby lob :)
 
Valdes jak dla mnie jest bardzo dziwnym bramkarzem, nie ma tak stałej formy ja Casillas, czasem daje takie prezenty przeciwnikom, że człowieka coś trafia, a czasem ratuje dupe Barcelonie. Oby sprowadzili jakiegoś młodego, perpektywicznego bramkarza.
 
Lampard w LA Galaxy - ciekawe czy to się potwierdzi, w sumie dla niego to też wygodne bo jako legenda nie przejdzie np. do MU ( a szkoda) czy innych konkurentów The Blues
 
ze wzgledow czysto sportowych widzialbym go w United, ma swietny przeglad pola + uderzenie, ale jestem przeciwko transferom legend innych klubow do konkurencji, w RvP tez to troche przeszkadza, w AFC byl naprawde waznym czynnikiem. decyzja zrozumiala, arsenal trofeow nawet nie wacha, no i hajs. taki jest wspolczesny futbol. ;)
 
Brameczka, brameczką ale nikt tu nie mówi o wspaniałym transferze z ekstraklapy ;)? bartosz bereszyński - Lech - przechodzi z własnej nieprzymuszonej woli do Legii.
 
w czerwcu jak skonczy mu sie kontrakt idzie do Legii teraz czeka go mloda. Fajnie w tej mlodej pilkarze ktorzy maja rozwiazac kontrakt i Ci co juz wiadomo, ze odejda. To jest dopiero wiocha
 
Koleś odrzucił kontrakt zaproponowany przez Lecha i wybrał ten z Legii. I to chłopak który urodził się w Poznaniu, chłopak który całował herb Kolejorza, człowiek którego ojciec był związany z Lechem.



No czyli wychodzi na to, ze to zwykła sprzedajna kurwa jest. Nic więcej.



E: no kontrakt kończy mu się w czerwcu. po tym okresie przechodzi na Łazienkowską. Jak go ludzie z Ł3 nie wykupią w zimie to faktycznie , koleś będzie śmigał przez pół roku w ME. I gdzie tu wiocha ?



Nie widzę w tym nic dziwnego. Dla klubu nie będzie już pożytku z jego skromnej osoby więc niech sobie hasa z młodymi.
 
A to pierwszy taki przypadek? Podbrożny, Trzeciak po wykręceniu majstrów z Lechem (Jerzy po dwóch tytułach króla strzelców) przenieśli się do Legii. Kaczorowski przeszedł z P-nia do W-wy po słynnym "legła Warszawa" po triumfie w PP.

Bereszyński dla Lecha niczego nie ugrał, ale dzięki histerii kibiców rozreklamował nazwisko.

EDIT:
Załóżmy, że pracujesz w MaCdonaldsie, a dostajesz lepsze warunki w KFC. Nie zmienisz pracodawcy bo klienci MaCa nazwą Ciebie sprzedajną kurwą? Ogarnij się typie, a epitety zachowaj dla swoich najbliższych.
 
alez mecz na Veltins Arena, domyslalem sie, ze bedzie duzo bramek. przed meczem pomyslalem, ze fajnie jakby powalczyli tak z 4:3 maxymalnie. close enough.



bramka Dioufa - stadiony swiata. jak to Borek powiedzial 'Diouf nie moze chyba uwierzyc, ze strzelil bramke zycia i przegral mecz'. :-)
 
Wybral Legie gdzie umieja pracowac z mlodzieza najlepiej w Polsce, gdzie stwiaja na mlodziez. Do lecha w czerwcu przychodzi Teodorczyk i co mial zrobic mlody chlopaka ktory chce jak najszybciej zaistniec ? Milosc do klubu o czym ty mowisz nie ma czegos takiego







http://www.weszlo.com/news/13464-Chcecie_sluchac_klamstw_to_ich_sluchacie



edit: Oczywiscie w przypadku Bereszynskiego gdzie nie jest waznym zawodnikiem zeslanie do mlodej to zadna wiocha. Bardziej mi chodzi o inne kluby co robia z pilkarzami zeby rozwiazac kontrakt
 
Załużmy, że pracujesz w MaCdonaldsie, a dostajesz lepsze warunki w KFC. Nie zmienisz pracodawcy bo klienci MaCa nazwą Ciebie sprzedajną kurwą? Ogarnij się typie, a epitety zachowaj dla swoich najbliższych.







No kurde:D bądźmy poważni :) Lech to nie MC, Legia to nie KFC ;) Tu chodzi o coś znacznie więcej.



A co do Kaczorowskiego to ten koleś był zwyczajnym debilem. Za jednym zamachem spalił się w dwóch wielkich piłkarsko miastach i wystawił na pośmiewisko w całej reszcie. Zresztą ten trnsfer był dla niego gwodździem do trumny.







E2:Milosc do klubu o czym ty mowisz nie ma czegos takiego



Nie mnie to oceniać ale wydaje mi się, że jeszcze jest kilu grajków w Polsce dla których liczy się coś więcej niż pieniądze. Na prosty przykład, Piotrek Reiss czy Bosacki Bartosz który po odejściu z Lecha miał kilka opcji na grę w PL ale odmówił. Tak, wiem, wiem, że oni juz swoje zarobili w życiu ale liczy się fakt. Nie raz zagraniczni, lepiej ustawieni kopacze rozmieniają się na drobne za jakieś dolary od szejków.



Co do miłości do klubu: jak tu nie szanować takiego Maldiniego( zaznaczam, nienawidzę włoskiej piłki tak jak tamtejszych piłkarzy, ale szacunek się należy) czy np takiego Giggsa.
 
Tu chodzi o coś znacznie więcej? Tak, dla tego chłopaka to znacznie coś więcej niż dla Ciebie. Dla Ciebie to tylko kibicowanie, a dla niego życie. Więc daruj sobie kurwy. Albo rzucaj sobie nimi na forach do tego przeznaczonych.



Przy okazji wykopane z archiwum: http://www.weszlo.com/news/9173-Lech_uhonorowal_90_osobistosci_Wolal_sredniakow_niz_tych_ktorzy_zahaczyli_o_Legie
 
Dla mnie transfer to transfer jak juz mowic o milosci do klubu to wlasnie Giggs, Totti, Messi, Xavi, Iniesta watpie zeby oni gdzies odeszli przed zakonczeniem kariery
 
Scholes!!! jeszcze Scholes! :)



w Polsce jeszcze rozmowa na temat jakichkolwiek wartosci? blagam, tylko hajs, tu nie ma nic innego co liczy sie dla grajkow. :)
 
@Glf - spoko, spoko, nie mów mi co mam robić. Wyrażam tylko swoje zdanie. Zdanie chłopaka który zawsze marzyl by ubrać niebiesko-białą koszulkę. A że Bóg talentu do kopania nie dał, to przeniosłem się na trybuny. No i z ojca, dziada, pradziada były mi wpajane pewne wartościktórych się trzymam. Widocznie BB ma inne cele w zyciu, w jego życiu liczy się chyba tylko kasa. Nie ważne jakimi środkami się do nich dojdzie. Jest to tym bardziej dziwne, gdyz tak jak pisałem wcześniej koleś pochodzi ze stolicy Wielkopolski, całuje herb Lecha, w wywiadach wspomina o tym, że chciałby tu grać jak najdłużej...a tu zonk:) na wiosne wojskowe barwy :D







A co do tych nagród z okazji 90lecia to była krytyka co do posunięć zarządu. Warto wspomnieć, że panowie z lasu kótrzy są w posiadaniu akcji Kolejorza nie cieszą się zbytnim zaufaniem ze strony kibiców którzy najchętniej przegnali by ich jak najdalej od Poznania.
 
Dssport linkiem do artykulu weszlo pozamiatal temat. Ja nawet lubie pilkarzy takich jak Maldini, Totti czy Shearer, ktory zrezygnowal z gry MU dla Newcastle. Ale wyzywanie od ku...ew jest naprawde slabe.
 
Ale jak ktoś ewidentnie daje dupy za siano to jak go inaczej nazwać? Wychowanek klubu który przechodzi do największej kosy.



Jak panie przy autostradzie za 100 zł dają dupy to są nazywane kurwami. A jak koleś sprzedaje swoje wartości za większy kontrakt to jest...? wpiszcie sobie sami ;;) Pis joł
 
powiem tak, ze bereszynski byl nikim w lechu wiec jego transfer jest zrozumialy. ale porownanie glfa nie na miejscu. w legii stawiaja na mlodych, wiec chlopak ma nadzieje, ze na niego takze postawia. a tak pozatym najebalem sie
 
Back
Top