Piłka nożna

Ramos z łokcia brzuch dostaje i przy okazji dostaje też żółtą kartkę. Takei coś tylko w La Liga i u pana Vitienesa.
 
Ktoś ogląda Legię z Lechem? Czy tylko ja mam wrażenie, że komentator jest niesamowicie tendencyjny i gada tylko o Lechu?
 
Ja tylko wynink śledzę btw. niezłą demolkę Legia zaprezentowała Lechowi.Mecz jest aż tak jednostronny jak wynik?
 
Rudniev by zostal to i Lech by to juz wygrywal. komentarz na tvp nie jest z zly, jaraja sie sedziowaniem dobrze.
 
Wbrew pozorom chodziło mi o Borka, sam nie wiedziałem jaki stream oglądam. Naprawdę Mati grubo poniżej swojego poziomu w pierwszej połowie. W drugiej już się nieco ogarnął.
 
Mnie rozjebało na tvp określenie Iwańskiego "derby Polski". Jeden z komentarzy jaki teraz mi się rzucił w oczy:

Borek to nic.Na TVP co 10 min można się było dowiedzieć,żw obserwujemy,,derby Polski,,
 
Ale słychać było u komentatorów jakieś odgórne zarządzenie, żeby pompowali balonik. Legia Lech - dobry mecz, ale nic wielkiego, chociaż od Iwańskiego słyszeliśmy, że wielkie emocje i mecz na europejskim poziomie. Dobrze z jednej strony, bo jakoś trzeba zachęcać kibiców do oglądania tej polskiej ligii i robienia wszystkiego, żeby rosła w siłę, no ale z drugiej strony fałsz zawsze się wyczuje ;p
 
Ja chwilę oglądałem, ale przełączyłem na Fullham - Sunderland, czyli mecz, który obstawiłem, ale wszystko tam jest już rozstrzygnięte, więc powiedz mi, warto przełączyć na śląsk - wisła?
 
Ja oglądam ekstraklasę od początku sezonu dość namiętnie



Wisła - Śląsk - mecz raczej kiepski. 90 minuta gol dla Wisły Ilieva całkiem ładny. Poz tym nic ciekawego.



Łech - Legia - dla odmiany ten mecz był bardzo dobry, szybki dużo sytuacji z obu stron, ładne bramki.
 
Nie oglądałem meczu Wisła - Śląsk. Co ten Cetnarski tam wyczyniał?



Co do meczu Lech - Legia to był to mecz jeden z lepszych jakie oglądałem ostatnio w polskiej lidze. Szkoda tylko, że Ślusarski ma słabą skuteczność. 1 bramka na 4 dogodne okazje to troche za mało.
 
btw, vfl pozbylo sie toksycznego Felixa i 3 wygrane w 4 meczach, Dost wczuwa sie w Bundeslige, najs. ;)
 
Legia się dziś zuchwaliła i się opłaciło...każdy tak naprawdę mógł podać w swojej akcji i tylko Ljuboja na tym źle wyszedł, że nie podał. No może Kosecki nie dałby rady ale Kuba i Miro na pewno...
 
561656_402653733139998_1460153517_n.jpg




665544_402648016473903_1453692546_o.jpg




485047_444550645609039_1733613697_n.jpg
 
ale manu znowu daje dupy. gornik znowu pogrom, chuj, ze nad slabymi dunczykami. a ci brazylijczycy juz dawno powinni grac w lepszych klubach, chociaz na kaske pewnie nie moga narzekac
 
United ma juz awans z 1 miejsca, stad tez sklad, kto na nich stawial nie zrobil widocznie podstawowego wywiadu. ;)



bramka na 2-1 Szachtara bardzo ciekawa!
 
ja na nich nie stawialem, ale i tak powinni wygrac. a juve jeszcze ma mecz wyjazdowy z gornikiem i jak tam nie zdobeda chociaz punktu to le
 
Back
Top