Piłka nożna

Gambit



Co Oscar i Hazard osiągneli w piłce? Czy to jacyś wybitni piłkarze? Dla mnie są jak narazie przeciętni i niczym się nie wyróżniają w Chelsea na tle innych zawodników.
 
Oglądasz w ogóle Premiership i mecze Chelsea? Bardzo pochopne i mylne jest twierdzenie, że Hazard się nie wyróżnia. W 5 występach strzelił 1 gola i zanotował 6 asyst. W dodatku chyba dwukrotnie po faulu na nim podytkowano rzuty karne. Ogólnie rzecz biorąc, pomimo, że Belg ma tendencję do holowania piłki, wielu obrońców nie radzi sobie z jego błyskotliwością.
 
Comber



Na początku czerwca 2012 roku przeszedł do Chelsea więc poczekajmy z ocenami. Sezon dopiero się rozpoczął i po 3 meczach ligowych ciężko powiedzieć czy taki Hazard będzie kluczowym graczem. Każdy ma swoje zdanie. Zobaczymy po sezonie.
 
Ty już oceniłeś ,że się nie wyróżnia w pierwszych meczach od swoich kolegów z drużyny , co jest taką bzdurą,że głowa mała. Jest jedną z najlepszych postaci w Chelsea, co mnie ździwiło, naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.
 
Al Bundy - Ja nie mówię, że ma być kluczowy. Każesz powstrzymać się z ocenami, a jako pierwszy wydałeś ocenę...
Obalam twierdzenie, że się nie wyróżnia. On właśnie się szczególnie wyróżnia, bo napędza grę całego zespołu i potrafi wykonać podanie otwierające drogę do bramki.
 
On właśnie się szczególnie wyróżnia, bo napędza grę całego zespołu i potrafi wykonać podanie otwierające drogę do bramki.




Po czym tak wnioskujesz? Chyba nie po 3 meczach ligowych?




Każesz powstrzymać się z ocenami, a jako pierwszy wydałeś ocenę...


Wydałem taką ocenę, bo dla mnie 3 mecze to za szybko, żeby powiedzieć, że jakiś piłkarz jest dobry i bankowo się sprawdzi. Może mamy inne pojęcie słowa przeciętny.
 
Ale nawet jakby się nie wyróżniał nazwać go "przeciętnym piłkarzem" to zakrawa na kpinę, wg mnie The Blues kupiło dwóch bardzo, ale to bardzo perspektywicznych piłkarzy, o których za kilka lat każdy klub będzie mógł tylko pomarzyć ...



No i ciekawe jak by nazwać wtedy ewentualny transfer 30-letniego Kaki, którego jeśli mielibyśmy oceniać, za dawne wyczyny nazwalibyśmy niesamwoitym, a za ostatnie, chyba niżej niż przeciętnym :] Zakup Kaki przez Chelsea, chociażby mnie ucieszył, uznałbym za strzał w stopę Romana :]
 
Al Bundy - tak wyróżnia się na przestrzeni trzech meczów ligowych. Oparłem swoją opinię na jego trzech meczach ligowych, tak jak Ty na podstawie tych spotkań stwierdziłeś, że się nie wyróżnia na tle innych.
 
Al Bundy tak masz rację to są przeciętni piłkarza, przecież co to za osiągnięcie być BARDZO ważnym piłkarzem w dorosłej reprezentacji Brazyli,albo być największą gwiazdą ligi francuskiej, ciągnąć grę całego zespołu- przecież każdy przeciętniak to potrafi.
 
No i jak już mam się przyczepiać, to stwierdzenie, że Drogba wygrał Chelsea CL w poprzednim sezonie jest wielkim naciagniecięm, prawie tak śmiesznym jak teksty Pola, że Didier zasłużył na nagrodę którą zdobył Iniesta :]
 
Ale nawet jakby się nie wyróżniał nazwać go "przeciętnym piłkarzem" to zakrawa na kpinę, wg mnie The Blues kupiło dwóch bardzo, ale to bardzo perspektywicznych piłkarzy, o których za kilka lat każdy klub będzie mógł tylko pomarzyć ...


Dobra przyznam, że przesadziłem. Powiem, że jest dobrym piłkarzem, ale czy on będzie odgrywał kluczową rolę w Chelsea w obecnym sezonie? Czas pokaże.
 
oni rzeczywiscie chca pokazac Polska-Czarnogorwa w ppv, ja pierdole co za debilizm jest w tej Polsce, jeszcze nie widzialem, zeby gdziekolwiek za mecze swojej repry, trzebabylo placic. zeby ja obejrzec w tv
 
Zobaczymy po sezonie czy podziele wasze zachwyty nad grą Oscara i Hazarda. Czas wszystko zweryfikuje



Gaara takie info. to z jakiego źródła?
 
z gownianego wp, ale umowa narazie niepodpisana, a jak jej nie podpisza to innej opcji nie bedzie
 
Skoro tak, to klamka zapadła. Meczu w TVP nie będzie, bo zaoferowane warunki są nie do przyjęcia. Na razie mówimy o meczu z Czarnogórą, ale za chwilę problem może dotyczyć kolejnych spotkań kadry.
 
pojebalo ich juz doszczetnie, ale tak to jest jak sie sprzedaje prawa do reprezantacji na x lat
 
TVP nie chce pokazać tego meczu, bo za dużo chcą kasy za prawa do tansmisji. PPV to jest tylko opcja na ten mecz, ale najbardziej możliwe jest to, że meczu nie pokażą w tv. Nie chcą ryzykować z ppv, bo niewiadomo ile subskrybcji się sprzeda i interes może okazać się nieopłacalny.
 
421598_496135027081851_2119939870_n.jpg
 
Szatan Serduszko :-)



Jeszcze wracając do Belgów. Eden Hazard (21 lat), Vincent Kompany (26), Thomas Vermaelen (27), Marouane Fellaini (25) (mój osobisty bohater), Romelu Lukaku (19), Axel Witsel (23), Moussa Dembóló (25), Thibaut Courtois (20), Nicolas Lombaerts (27). Jan Vertonghen (25), Dries Mertens (25) ... do tego jeszcze Alderweireld, Nainggolan, Vossen, De Bruyne, Chaadli, a są jeszcze mało znane talenty - Boyata, Rits, Benteke, Lestienne, Kaminski, Mirallas, Odjidja-Ofoe, Mignolet, Ghanassy, bracia Hazarda :-)



Co tam musiało się stać, że mają wysyp takich piłkarzy? W kraju o populacji trochę ponad 10 mln, gdzie liga jest europejskim średniakiem, gdzie jest system szkolenia młodzieży, ale nie taki jak chociażby w Holandii czy Niemczaech ???
 
Mi się wydaje, że szkolenie młodych piłkarzy maja na innym poziomie. A co do trenerów to aktualnie, który z naszych osiągnał coś poza Polską? Na palcach ręki można zliczyć. Jakby byli dobrzy to dziś by nie trenowali klubów w lidze polskiej.
 
Jak nie widzisz swojego postu to wpisz kolejny numer strony w adresie przeglądarki (tu 195), tak to forum działa, że nie widać pierwszego czy dwóch pierwszych postów na nowej stronie ...
 
Najważniejsze transfery ostatniego dnia okienka transferowego:

[pre]Javi Garcia Benfica Lizbona -> Manchester CityAshkan Dejagah Wolfsburg -> FulhamRyan Babel Hoffenheim -> Ajax AmsterdamHarry Kane Tottenham -> Norwich City (wypożyczenie)Michael Essien Chelsea Londyn -> Real Madryt (wypożyczenie)Lass Diarra Real Madryt -> Anży MachaczkałaAshley Westwood Crewe Alexandra -> Aston VillaStephane Mbia Olympique Marsylia -> QPRJoey Barton QPR -> Marsylia (wypożyczenie)Christian Benteke Genk -> Aston VillaMarco Borriello Roma -> Genoa (wypożyczenie)Goran Popow Dynamo Kijów -> WBA (wypożyczenie)Hugo Lloris Olympique Lyon -> TottenhamR. van der Vaart Tottenham -> HSV HamburgMatija Nastacić Fiorentina -> Manchester CityLuca Toni Al Nasr -> FiorentinaBryan Oviedo FC Kopenhaga -> EvertonOguchi Onyewu Sporting Lizbona -> Malaga (wypożyczenie)Dimitar Berbatow Manchester United -> FulhamG. Sandomierski Genk -> Blackburn (wypożyczenie)Maicon Inter Mediolan -> Manchester CityRichard Wrigh Preston North End -> Manchester CityLubos Kamenar Nantes -> Celtic GlasgowRyan Mendes Le Havre -> LilleAlberto Gilardino Genoa -> Bologna (wypożyczenie)Nicklas Bendtner Arsenal Londyn -> Juventus (wypożyczenie)Nigel de Jong Manchester City -> AC MilanY. Benayoun Chelsea Londyn -> West Ham (wypożyczenie)Clint Dempsey Fulham -> TottenhamDejan Iliev FK Belasic -> Arsenal LondynMiku Getafe -> Celtic GlasgowYannick Djalo Benfica Lizbona -> ToulousaZe Eduardo Genoa -> Siena (wypożyczenie)Stefan Savić Manchester City -> Fiorentina[/pre]
 
Jestem wielkim fanem Lyonu od kilku lat już, ale to co Aulas wyprawia teraz to woła o pomstę do nieba. Sprzedali Cissokho, Kalsztrema i największa podporę drużyny LLorisa... No masakra, i z takim składem jaki został, walką o powrót do LM to śmiech na sali...
 
A1jdkNQCEAAC4co.jpg:large








Sir Alex Ferguson's stats in charge of #MUFC . Played: 999, Won: 598, Drawn: 233, Lost: 168, Goals for: 1,863, Goals against: 890
 
I RTS zostaje samodzielnym liderem po remisie Lecha z Górnikiem:))



Ja się bałem, że po sprzedaniu prawie całego składu Widzew będzie walczył o pozostanie w lidze, a tu taka niespodzianka, ale to tylko pokazuje jak słaba jest polska liga.
 
Back
Top