Piłka nożna

Del Piero ikona całego Juventusu. Szkoda, że z nim nie chcieli przedłużyć kontraktu. Zawsze juve mi się kojarzyło Del Piero.
 
Wiadomo, że ostatniego dnia okienka szaleństwo transferowe osiąga apogeum ale w tym roku jest wyjątkowo grubo.



- Jak się czują obecni tu fani Juve po tym jak po nieudanych podejściach pod RvP, Llorente, Berbatova, jakiegokolwiek napastnika z tętnem muszą się zadowolić Bendtnerem?



- Nigel de Jong na 120,000 funtów / tydzień w Milanie. Po cholerę sprzedawali Ibrę i Silvę bo to nie jest mądre gospodarowanie pieniędzmi?



- News z wczoraj ale Andy Carroll i Sam Allardyce to "match made in heaven".
 
I tak najbardziej rozwalił mnie transfer Martineza do Bayernu cza 40 mln euro :o
A z drugiej strony City zrobiło niezły interes ze Swansea kupując Sinclaira za zaledwie 7 mln funtów...
 
Piorek Reiss w Lechu. Witamy panie Kapitanie :)



reiss.jpg
 
Dodam, że Reiss pdopisał kontrakt tylko na rundę jesienną, potem będzie pracownikiem klubu tylko narazie nie wiadomo na jakim stanowisku będzie zatrudniony.
 
Zwolnili Oresta? Niemożliwe...przecież zdobył mistrzostwo polski! i odprawił potęge europejską zwaną Budocnost Podgorica! 4:10 w dwumeczu to luzik...zdobył przecież 49pkt na 90 możliwych...a ludzie go chcieli na selekcjonera...:-)



Poważnie to nie jest zły trener na tle całej reszty ale projekt Śląsk w LM zaważył o jego przyszłości.
 
Mam nadzieję, że zatrudnią Skorżę na jego miesjce. A Lenczyk powinien już pomyśleć o sportowej emeryturze. Lepiej późno niż wcale...
 
Kurwa, Llorente miał być oficjalnie w Juve , a teraz się dowiaduję,że to nie wypaliło? Nieładnie.



Liczę na Debuchyego w Realu jeszcze.
 
Hmm a moze Piotr R zostal uniewiniony bo niestety nic mi o tym nie wiadomo? Gdyby nie to, ze Lech gra na licencji Amici to by polecial za korupcje kilka lig nizej
 
Back
Top