Piłka nożna

Pierwsza Izba CFCB orzekła, że Juventus naruszył ramy prawne UEFA i złamał porozumienie ugodowe podpisane w sierpniu 2022 roku. W efekcie Pierwsza Instancja CFCB zakończyła porozumienie ugodowe z klubem i zdecydowała o:

  • wykluczeniu Juventusu z rozgrywek klubowych mężczyzn UEFA w sezonie 2023/24; oraz
  • nałożeniu na klub dodatkowej grzywny finansowej w wysokości 20 milionów euro. Z tej kwoty 10 milionów euro jest warunkowe i zostanie narzucone, jeśli roczne sprawozdania finansowe klubu za lata finansowe 2023, 2024 i 2025 nie będą zgodne z wymaganiami rachunkowymi opisanymi w Aneksie G przepisów Licencjowania Klubów i Finansowego Fair Play.


Laporte się ukorzył, Perez za silny, to jadą po Agnellim i Juve jak się da za tę Superligę zagrywkami na pokaz, bo Juve i tak nie awansowało teraz dzięki karom z władz we Włoszech, które oczywiście nie miały żadnych nacisków z UEFY.
 
Kurwa, wróciłem z grilla i wyleciało mi z głowy, że mamy dziś El Classico u Jankesów :beczka:
Widzę, że potężny Bini Junior zjebał karnego, a gola wsadził potężny il capitano, co ma do PSG odejść xD
 
Kurwa, wróciłem z grilla i wyleciało mi z głowy, że mamy dziś El Classico u Jankesów :beczka:
Widzę, że potężny Bini Junior zjebał karnego, a gola wsadził potężny il capitano, co ma do PSG odejść xD

Ja też zapomniałem. To nawet nie jest Klasyk, to sparing.


@Gambit to się nam wonderkid kurwa nagrał...
 
A dej spokój, miał dzisiaj hattricka wsadzić klubowi swojego życia :childcry:

Spokojnie, za niego mogą zrobić to Vini i Rodrygo, bo przecież też tam mieli trafić. A i Kroos.
I pewnie Bellingham też chciał, jeszcze o tym nie wie.

Więc tych z klubem życia jest trochę więcej.
 
lol-laughing-hysterically.gif
 
Świetny wynik sparingu. Udowodnił dziadkowi Carlo, że z takim ustawieniem Real nie ma bocznych obrońców na mecze gdzie drużyna broni Częstochowy całym zespołem.
Dodatkowo przyspieszył przelew na żółwia :awesome:
 
Real kopał choćby grał w futbol, ale amerykański. Nie te bramki widzieli ;) A tak na poważnie to równie dobrze mogło być z 4:4. Dobre widowisko.
 
Ale ta Wisła frajerzy w tych końcówkach. Nichuja nie wejdą do eklapy jak dalej będą tak dawac dupy
 
Gra w karty z numerem który ma w reprezentacji i PSG czy co?

Czy pokazuje ile prowizji dostał za przedłużenie kontraktu z Katarem?
Oj Hubi, wygoogluj znaczenie liczby 999 ;)

Btw, w kadrze ma 10, w Madrycie będzie nosił przez rok 9 ...
 
Mam dzwonić na pogotowie :boystop: ?

I dlaczego przez rok ;)? Myślisz że zmieni na "10" jak Modrić odejdzie?
Bardziej niż pewne skoro 7 dali Winicjuszowi. Będzie jak z Krisztjanu.

Zbyt dużo tych przypadków, które wrzuca lub są związane z żółwiem. Więcej wiary :beer:

Tymczasem cieszmy się ostatnimi informacji, że Barca grozi wojna PSG jeśli ci drudzy pójdą po Dembelele :corn:
 
Last edited:
Bardziej niż pewne skoro 7 dali Winicjuszowi. Będzie jak z Krisztjanu.

Zbyt dużo tych przypadków, które wrzuca lub są związane z żółwiem. Więcej wiary :beer:

Tymczasem cieszmy się ostatnimi informacji, że Barca grozi wojna PSG jeśli ci drudzy pójdą po Dembelele :corn:

Po tym co rok temu Żółw odpierdolił ciężko mi w to wierzyć.

Ale jak Perez liczy znowu, że Mbappe przejdzie za rok to się mocno może przeliczyć, bo jak on zostanie na ten rok to czuje że PSG pod wodzą Enrique może odpalić już niedługo.
 
Po tym co rok temu Żółw odpierdolił ciężko mi w to wierzyć.

Ale jak Perez liczy znowu, że Mbappe przejdzie za rok to się mocno może przeliczyć, bo jak on zostanie na ten rok to czuje że PSG pod wodzą Enrique może odpalić już niedługo.
Ten klub nigdy nie opali, nie z takim zarządzaniem jakie jest w Paryżu. Katar prędzej zwinie się z Francji na rzecz Premier League.
Co do Mapeta to kiedys pewnie zrobią o tym film. Złamał mi serduszko of course, ale tam nie tylko weszła kasa, ale kraj, prezydent i ch*j wie co jeszcze. Do tego media i teraz PSG zrobiły z niego rozkapryszonego gwiazdora, a część kibiców Realu ma na niego wkurwa.
Niewiadomo jak to a się potoczy, ale wszyscy wiedzą, ze to jest brakujące ogniwo w Realu w którym zakocha się Madryt.
 
1690751967512.png


A fani United i tak twierdzą, że Glazerowie skąpią na transfery XD


Btw, Hojlund wygląda mi na spektakularny fail, nie wiem na jakiej podstawie zapłacili za niego 85 baniek. Myślałem że go kupią, ale za 35 baniek maksymalnie, bo tyle jest wart po tym co pokazał jako inwestycja w przyszłość. Mocno przepłacają, chyba pomylili paski we fladze (biały z niebieskim) i zobaczyli że nazwisko zaczyna się i kończy na tę samą literę.

Z tej listy tylko Casemiro i Martinez wyglądają na transfery adekwatne do kwoty. Onana za 52mln to kpina, został trzecim/czwartym najdroższym bramkarzem w historii, a tak naprawdę w tej lidze jest od niego 5 lepszych bramkarzy.
 
View attachment 73652

A fani United i tak twierdzą, że Glazerowie skąpią na transfery XD


Btw, Hojlund wygląda mi na spektakularny fail, nie wiem na jakiej podstawie zapłacili za niego 85 baniek. Myślałem że go kupią, ale za 35 baniek maksymalnie, bo tyle jest wart po tym co pokazał jako inwestycja w przyszłość. Mocno przepłacają, chyba pomylili paski we fladze (biały z niebieskim) i zobaczyli że nazwisko zaczyna się i kończy na tę samą literę.

Z tej listy tylko Casemiro i Martinez wyglądają na transfery adekwatne do kwoty. Onana za 52mln to kpina, został trzecim/czwartym najdroższym bramkarzem w historii, a tak naprawdę w tej lidze jest od niego 5 lepszych bramkarzy.
Poczekajmy z ocenami do 10 kolejki :)
 
Back
Top