Piłka nożna

Niech ten cały Kulesza wypierdalaj spowrotem wodzirejowač na dożynkach bo tylko do tego się kiep nadaje.
 
1690112159993.png


 
Wypierdolą Santosa i wezmą Papszuna który jest na bezrobociu od niedawna, róbcie screeny.
Zarząd PZPN to jebani idioci działający pod wpływem impulsu i pod publiczkę. Jak oni chcą przykryć zizuziza zwolnieniem Santosa to niech oni kurwa lepiej sami złożą rezygnację bo jestem pewien że niedługo wróci legendarna przyśpiewka "PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN"
 
Wypierdolą Santosa i wezmą Papszuna który jest na bezrobociu od niedawna, róbcie screeny.
Zarząd PZPN to jebani idioci działający pod wpływem impulsu i pod publiczkę. Jak oni chcą przykryć zizuziza zwolnieniem Santosa to niech oni kurwa lepiej sami złożą rezygnację bo jestem pewien że niedługo wróci legendarna przyśpiewka "PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN"
Jeśli zostanie kulesza u władzy to weźmie polskiego Guardiole na trenera :fjedzia:
 
Jeżeli Santos odejdzie to mam nadzieję że w jakimś ostatnim wywiadzie dojebie pzpnowi bo to jest kurwa jakiś cyrk.
Nic do chopa nie mam, dobry selekcjoner i akurat z tego co czytam wszędzie to ludzie go rozumieją a nawet popierają żeby poszedł. Bo to jest jakiś kurwidołek przecież.
U nas żaden poważny selekcjoner pracy się nie podejmie bo jedynie może stracić wizerunek to co wypracował sobie latami.

Afera za aferą, wyniki po huju fest, piłkarzyki gwiazdeczki i ich dupy tapeciary wylansowane... ha tfu!
Jeden wielki gnój.

Jeszcze się okaże, że Sousa też nie był taki hujowy tylko widział co jest i wolał wydupiać.
 
Odebrał telefon i potwierdził, że zostaje, jednak to co się dzieje w PZPN to czysta amatorka. Z każdym kolejnym incydentem to mam wrażenie, że zamiast dobić dna, oni kopią od dołu. Szczerze, mam głęboka nadzieję, że ludzie zbojkotują ten mecz z Wyspami Owczymi. Samej reprezentacji też ciężko kibicować, skoro robią aferę o premie od rządu, gdzie mamy gospodarczą padlinę, myślą o wakacjach w trakcie meczu z Moldawią, kapitan unika odpowiedzialności, a inny z reprezentantów "bawi się z matką jakiegoś gościa na Instagramie". Piękno tego sportu zostało zabite dawno temu. Nie dowierzam, że kiedyś dużo bardziej śledziłem piłkę nożną niż MMA.
 
Pozwolenie na transfer to oni mogą dawać nawet Motorowi Lublin. PSG wypuszcza info do wszystkich dziennikarzy na świecie w nadziei na łaskę Realu. Dodatkowo teraz maja narrację, że żółw jest złym człowiekiem bo nie da zarobić grubej kasy ukochanemu klubowi i woli odejść za darmo bo ma wg ich mniemania deal z Perezem na 2024 ;)
To jest takie piękne jak Floren rozgrywa szejków. Najpierw tekst do kibica (który "przypadkowo" ktoś nagrał) że ściągnie Kyliana, ale dopiero w 2024. A wczoraj, na wyborach w Hiszpanii słynne "Jestem spokojny" czyli te same słowa co przed ściągnięciem Figo.
 
Last edited:
Koźmiński informuje, że finalizacja przejęcia ŁKS przez Platków jest już na finiszu, do przeanalizowania zostały ostatnie dokumenty i zostaną wyemitowane dodatkowe akcje, które pozwolą Amerykanom stać się większościowym udziałowcem w klubie :antonio:
Dodatkowo wg Interii Broendby daje półtorej bańki euro za Kowalczyka, który nie chce przedłużyć wygasającego za rok kontraktu :antonio: Jeśli to prawda to świetny deal
 
Back
Top