Piłka nożna

20230509_225344.jpg
 
Jakby to Mourinho prowadził tą "maszynę Guardioli" to po drugiej połowie by wszyscy pierdolili o defensywnej piłce i antyfutbolu xD A tak wygrają w rewanżu i będzie maestria taktyczna Pepa, a nie żadna defensywna gra.
 
Z racji tego, że jutro derby Mediolanu to mam takie nietypowe pytanie.. Czy ktoś ma statystyki jak to wygląda gdy grają na pięknym San Siro, a nie na obrzydliwym Giuseppe Meazza :boystop:?
W sensie czy to ma jakieś odzwierciedlenie kiedy te drużyny grają "u siebie" przy swoich kibicach ale na tym samym stadionie? Chętnie bym zobaczył te statystyki.
 
Pomijając już wszelkie sympatie, czy antypatie trzeba przyznać, że jest to absolutny skandal, żeby na takim poziomie w ogóle dochodziło do takich sytuacji. To jest kurwa półfinał Ligi Mistrzów, a nie jakieś gówno rozgrywki o puchar burmistrza Węgorzewa. Niech oni może zrezygnują z tego VARu i przestaną się ośmieszać. Żenada...
 
Grilisz po meczu:
"Nigdy wcześniej nie miałem skurczów, a tutaj miałem skurcze w obu łydkach. Byłem taki zmęczony"

Jebany przez cały sezon Carva:
20230510_184949.jpg
 
Rododendron
Masz może polsat sport premium 2 ? Dzisiaj o 23:30 ma być skrót pamiętnego dwumeczu z United, będziesz może oglądał? Dałbyś rade nagrać?
 
Rododendron
Masz może polsat sport premium 2 ? Dzisiaj o 23:30 ma być skrót pamiętnego dwumeczu z United, będziesz może oglądał? Dałbyś rade nagrać?
Mam byczku, ale jak to idzie nagrać? Ja mam jeszcze dekoder horizon i to nie zapisuje w żadnej chmurze, a na dysku twardym dekodera. Chyba, że jest taka opcja w UPC TV Go, bo nie kojarzę?
 
Mam byczku, ale jak to idzie nagrać? Ja mam jeszcze dekoder horizon i to nie zapisuje w żadnej chmurze, a na dysku twardym dekodera. Chyba, że jest taka opcja w UPC TV Go, bo nie kojarzę?

Ja to sam nie wiem bo nie ogarniam tych nowych dekoderów i aplikacji , ale dobrze by było nagrać bo na YouTube to kiepskiej jakości te skróty.
Google pokazuje, że niby można
Zaloguj się do aplikacji UPC TV Go nazwą użytkownika i hasłem z serwisu Moje UPC. Następnie przejdź do zakładki PROGRAM TV, wybierz program i naciśnij Ustaw nagrywanie. Jeśli chcesz nagrać serial, pamiętaj, że zdalnie można ustawić nagrywanie tylko pojedynczych odcinków.

Jak nie da rady nagrać to najwyżej poczekamy, może ktoś wrzuci to na neta.
 
Ja to sam nie wiem bo nie ogarniam tych nowych dekoderów i aplikacji , ale dobrze by było nagrać bo na YouTube to kiepskiej jakości te skróty.
Google pokazuje, że niby można
Zaloguj się do aplikacji UPC TV Go nazwą użytkownika i hasłem z serwisu Moje UPC. Następnie przejdź do zakładki PROGRAM TV, wybierz program i naciśnij Ustaw nagrywanie. Jeśli chcesz nagrać serial, pamiętaj, że zdalnie można ustawić nagrywanie tylko pojedynczych odcinków.

Jak nie da rady nagrać to najwyżej poczekamy, może ktoś wrzuci to na neta.
Ustawiłem na tel nagrywanie przez aplikację, ale pewnie i tak nagra na dysk dekodera. Pokombinuję i dam znać, ale boję się, że zgranie tego na telefon będzie niemożliwe ze względu na jakieś ograniczenia licencyjne :/
 
Back
Top