Piłka nożna

Real wygrał.

:tellmemore:

Wcześniej myślałem, że to źle że Militao się wykartkował i nie zagra z City, ale jak patrzę na jego grę ostatnio to zaczynam się cieszyć, bo może dzięki temu rudy na wespół z serkiem topionym nas nie zezłomują w upokarzającym stylu na Bernabeu.
 

To i tak na plus bo Leeds chyba mniej dostało od Barcy? Do tego czytałem, że z Kessiego też będzie czysta kasa + znaleźć frajera na tłustego murzynka, który miał być następcą Messiego i ładna kasę tam przytulicie. Ciekawe co z de Jongiem?
 
To i tak na plus bo Leeds chyba mniej dostało od Barcy? Do tego czytałem, że z Kessiego też będzie czysta kasa + znaleźć frajera na tłustego murzynka, który miał być następcą Messiego i ładna kasę tam przytulicie. Ciekawe co z de Jongiem?
Xavi się przekonał do De Jonga, zostanie na kolejne sezony.
 
Montpellier cudowni frajerzy, w 55 minucie prowadzą 4-1 w Lyonie, by przejebać 5-4 :beczka:
Co ciekawe, odjebali podobny numer nie pierwszy raz - pod koniec ubiegłego wieku też prowadzili (tym razem 4-0 do przerwy) i przejebali z OM 5-4 xD (pamiętam, że oglądałem skrót tego meczu w programie Eurogole na Eurosport za gówniarza). Dugarry :antonio:

Tymczasem w południowoamerykańskim klasyku :antonio:
received_570698678506776.jpeg
 
Montpellier cudowni frajerzy, w 55 minucie prowadzą 4-1 w Lyonie, by przejebać 5-4 :beczka:
Co ciekawe, odjebali podobny numer nie pierwszy raz - pod koniec ubiegłego wieku też prowadzili (tym razem 4-0 do przerwy) i przejebali z OM 5-4 xD (pamiętam, że oglądałem skrót tego meczu w programie Eurogole na Eurosport za gówniarza). Dugarry :antonio:

Tymczasem w południowoamerykańskim klasyku :antonio:
View attachment 65259
 
everton zrobił psikusa i teraz forrest ze świętymi grają o życie.

na 124 rozegrane pierwszoligowe kampanie, everton uczestniczył w 120.
grają przy okazji 69 sezon z rzędu w najwyższej klasie rozgrywek.
 
Last edited:
Back
Top