Piłka nożna

@Zoom, są eliminacje (w Europie bodajże u21)... Nasi (chyba Stefan Majewski prowadzi tę kardrę) przegrali z Azerami to jak mieli się dostać? :D

EDIT:
Tutaj będzie można ogarniać turniej na IO, a tutaj o stadionach.

Wstyd (?) się przyznać, ale jeszcze nigdy nie widziałem Neymara w akcji.

A tutaj wywiad (audio/wideo) z moim ulubionym kadydatem na prezesa PZPN.
 
Widzialem go raz w meczu o MS klubow z Barcelona odbijal sie od Pique i wygladal jakby nie umial grac
 
Tak go promuje Pele, ale to co pokazal w meczu z Barcelona jakos mnie nie przekonuje, ze niby ma wiekszy talent od Messiego, a ogladajac te wszystkie powtorki na necie jego akcji to wystarczy spojrzec na obroncow ktorzy graja tak jakby nie chcieli mu pilki zabrac. Czy bedzie lepszy czas pokaze ale dopoki nie przejdzie grac do Europy to do Messiego nawet nie ma co go porownywac.
 
Do Messiego mu daleko, ale ma potancjał skubany. Tylko powinien już szukać klubu w Europie (najlepiej wyspy na początek), a nie kisić się krainie kawy.
 
Podobno jest dogadany z Barcą i miałby tam trafić za rok albo dwa[nikt nie wie jak jest naprawdę] , talent ma ale nie porównywalny do Leo czy Cristiano poprostu on jeszcze nie jest na tym poziomie i póki jest w Brazyli to się nie zmieni.
 
Trudno mi uwierzyć, że zawodnik nie wychowany w Europie może być lepszy od Messiego czy C. Ronaldo. Nawet Ronaldo, który wg mnie był największym natural born geniuszem nigdy nie rozegrał więcej niż dwa dobre sezony pod rząd (przekozacki sezon w Barcie poprzedził genialną połówką w Holandii, bo na więcej nie pozwoliły kontuzje... w Interze każdy widział jak było ze zdrowiem). Może to zbyt śmiała teza, bo nigdy Neymara nie widziałem w akcji, ale skończy się jak Ronaldinho lub Robinho. I tyle.
 
@up, to mnie nie zdziwiło. Nie to co news, że Seedorf tam się wybiera... Zawsze myślałem, że dla takich nazwisk najlepszym targetem są ZEA.
 
Forlan wielki zawodnik, jego stałe fragmenty gry zapewniły Urugwajowi ich 3 miejsce w rankingu FIFY.



Wracając do Neymara, on jest taki słaby fizyczny że nawet Messi go przepychał jak juniora.
 
Ameryka, Chiny tam takze bym ich widzial.



Wedlug Faktu manger Gatusso i Inzaghiego kontaktowal sie z Polskimi klubami. Znajac wiekszosc tego co fakt pisze nie chce mi sie w to wierzyc.



Akurat Messi jest dosc mocny fizycznie, bardzo ciezko jest go przewrocic czy przepchanc. Ktorys z naszych komentatorow sie podniecal Aguero, ze podobnie jak Messi maja bardzo nisko ustawiony srodek ciezkosci dzieki czemu nie da sie im odebrac pilki.
 
Wedlug Faktu manger Gatusso i Inzaghiego kontaktowal sie z Polskimi klubami. Znajac wiekszosc tego co fakt pisze nie chce mi sie w to wierzyc.


To, że ich menadżer się kontaktował nie oznacza, że kontaktował się w ich sprawie ;)
 
Zazwyczaj staram sie czekac na oficjalne wiadomosci a jak widze w newsie Fakt to bardzo czesto poprostu zamykam ta karte
 
Nie no, jak tną w chooya to z miejsca wiadomo, że to robią. Jak słyszę, że menadżer Gattuso i Inzaghiego był u nas to wiem, że oglądał Euro, a nie negocjował kontrakty G i I. W Polsce nikt im nie da tyle, co mogą dostać w Chinach czy Arabowie i to wie każdy myślący człowiek.
 
Teraz słyszałem, że Van Persie jest dogadany z juve
smile.gif




A Modric do Realu ma trafić w przyszłym tygodniu.


Wszyscy wiemy, że ci piłkarze "trafią" (jak zwykle) do wielkiej Barcelony!
 
Back
Top