Piłka nożna

Lech uniknal zarzutow o korupcje i prawdopodobnie degradacji bo sie polaczyl z Amica. Motor Lublin polaczyl sie ze Spartakusem Szarowola przez co okolo 1 mln zl dlugu przepadlo. Zadna z tych druzyn nie awansowala do wyzszej ligi dzieki fuzji i to jest ok, a jak ktos wykupil klub i przenisol do siebie zmienil nazwe to juz zle. Ciekawy jestem teraz dzialan Wojciechowskiego w 4 lidze, czy tez bedzie wymienila trenerow po porazkach, jak to wszystko zorganizuje i kiedy zobaczymy jego zespol w Ekstraklasie.



Bedzie gdzies transmisja z jutrzejszego meczu Lecha ?
 
na polskich stronach jest napisane, ze transmisja w tv niepewna niestety nie moge znalesc na jakim kanale mogla by sie ona odbyc
 
Lato będzie brał udział w październikowych wyborach.







ja tam nawet newsa nie potrzebowałem bo wiedziałem, że łajza nie odpuści :-)
 
ESPN Soccernet donosi: FIFA wprowadzi technologię do oceniania, czy padł gol. Oficjalna premiera będzie miała na Klubowych Mistrzostwach Świata. Potem system zostanie wprowadzony na Pucharze Konfederacji w 2013 i Mundialu w 2014 roku.
 
na drhtv jest transmisja audio. wlasnie skonczyla sie pierwsza polowa. bez bramek,ale slabo KKS dzis gra.



W tv ma byc od Iv rundy i to jeszcze na Nce ;/
 
Mam mega lenia i nie chce mi się sprawdzać, czy ktoś już o tym pisał...



Rangersi poza szkocką PL. Czy kogoś jeszcze będą interesować te rozgrywki?
 
Ktos juz wspominal. Mnie nigdy nie interesowaly te rozgrywki wiec nic sie nie zmienia.



Rangersi zostali zdegradowani do 2 ligi czy o co w tym chodzi bo nawet nie chcialo mi sie o tym czytac ?
 
pewnie nie. o dziwo wszystkie kluby po za kilmarnock opowiedzialy sie za nie przyjmowaniem RFC w szeregi SPL jakby niezdawali sobie sprawy, ze finansowo cala szkocka pilka w dupe dostanie przez to
 
Jeszcze nie wiadomo gdzie będą grać.

Mi tam szkoda, derby Glasgow miały mega klimat. Często wybierałem Celtic lub Rangers w SWOS'96 :D

EDIT: rotflol
http://www.weszlo.com/news/11046-A_co_w_Cracovii_slychac_Oddajmy_glos_wiceprezesow

EDIT2:

A to prawda, że europoseł Richard Czarnecki będzie startować na prezesa PZPN?
 
OFD maja mega moc i klimat. Rangers prawdopodobnie 3 rd division bo kluby z zaplecza spl nie chca sie zgodzić na RFC w ich lidze. Jeszcze ponoć jest pomysł na utworzenie SPL co jest wg mnie chore. licze jednak, że The Gers szybko wrócą do SPL i powtórzą sukcesy jak za dawnych swietnych czasów
 
Lato, Kręcina i "Ona sama nazwisko wybrała, a mi imię nadali rodzice" Czarnecki... Ładnie ten czas spierdala skoro już 1 kwietnia...
 
gold medal.jpg




Kogo stawiacie na faworyta na olimpiadzie?



Brazylia postawiła najmocniejszy skład i na nich stawiam bo mają za 4 lata swoją imprezę. No i wkońcu zobaczymy na co stać Neymara na swoim wiekowym poziomie.
 
jak sie wybiera kraje ktore tam zagraja, sa jakies eminacje?



ew. moglby ktos wypisac kto zagra i czemu nie bedzie polski? xD
 
Back
Top