Piłka nożna

Zauważyliście jedną rzecz? Czech wyczuł wszystkie karne, nie dał rady każdego obronić , ale wyczuł wszystkie. W sumie ja wczoraj jak wyczuwałem to pomyliłem się tylko przy Schweinsteigerze, Drogbie i Lampardzie :) Brawo Chelsea !







Oby tylko tak Czech nie bronił na Euro..
 
usnalem o karnym w dogrywce xD (bylem od 5 rano w czechach na turniej jechalem ) i szczerze powiem czesi fajnie sie denerowali na słowa, ze cech pusci pare bramek i chelsea przegra. z jednej strony sie ciesze, ze the blues wygrali bo srednio lubie bayern i w sumie chelsea duzo bardziej ale z drugiej stronyudupili tottenham w kontekscie nastepnego sezonu
 
Stypa w Monachium:



842981-14349224-640-480.jpg
842990-14349332-640-480.jpg
842988-14349308-640-480.jpg
 
a czego się można spodziewać po azjatach??W spotach na imprezy sportowe wg mnie nie powinno być miejsca na pistolety,bomby i czołgi,tym bardziej,że to Europa. dla mnie spot poniżej tolerancji.
 
Dla mnie też to dziwne , spodziewałem się , że Cech zostanie MVP finału. 2 karne obronione w serii jedenastek i jeden karny w meczu , czyli 3 kluczowe interwencje.
 
Drogba w tym meczu byl najlepszym obronca w zespole calutki mecz gral atak-obrona i strzelil bramke na 1-1 tak zaangazowanego napastnika dawno nie widzialem
 
@dssport



Najlepszy obrońca, który sprokurował karnego :P Dla mnie zawodnikiem meczu zdecydowanie Petr.
 
spoko Michał,żeś tu napisał. Włoską ligą się nie interesuje, ale jak więcej mam już Del Piero nie oglądać, to wypadało by teraz włączyć;)
 
No niestety, nie bedzie podwójnej korony. Szkoda tylko że sędzia nie widział dwóch karnych dla Juve(w 1 połowie ewidentnie kopnięty przy strzale Marchisio,w 2 połowie przy strzale z wolnego Pirlo była reka w murze) jednak po grze więcej miało Napoli. Juve musi przedłużyć z Alexem, tak pożegnac go nie można.
 
Ani fanem Juve ani Del Piero nie jestem ale szkoda by bylo, jakby tak zasłużony piłkarz, odchodził z klubu w którym spędził praktycznie całą karierę po przegranym finale.
 
Del Piero to jedne z ostatnich magicznych nazwisk ktore juz nie uslysze w trakcie meczu.Kończy się powoli moja osobista era gwiazd piłki nożej.Rivaldo,R.Baggio, E.Davids,G.Pagliuca,Maldini..Gwiazdy mojego pokolenia...
 
dziwnym trafem wszyscy grali w Serie A :P ale fakt, dla mnie tez juz prawie wszystkie gwiazdy boisk z mojego dziecinstwa znikają. Został w sumie jeszcze tylko Raul i chyba Overmars gdzies tam w okregówce w holandii kopie piłkę a tak to już wiekszosc trenerka albo całkowicie zniknęli ze swiata piłkarskiego
 
Back
Top