Piłka nożna

Niemcy to chyba nigdy sie nie nauczą, że Brytolom nie odpuszcza się póki nie wsiądą do autokaru.
 
@elson



Teatr ? Za wolna powtórka była, że nie zauważyłeś kopnięcia w nogi ?







No tak, zdjeli Franka z boiska po symulowaniu faulu, bardzo logiczna zagrywka :D
 
Emeryci dostali prezent za całą karierę to jest plus tego finału.



Busy rządzą :D



Nie oszukujmy się blues są szczęściarzami roku bo narobili koszmarów w tym roku .
 
Lol, ktoś pamięta jaki kurs był na chelsea?? niedawno wrociłem ,dobry mecz? wart finału ligi mistrzów?
 
Drogba za darmo chce grzać ławe w Barcelonie ciekawe czy zmienił zdanie czy nie :D



Messi 4x z rzędu królem strzelców LM.
 
PIĘKNIE CHELSEA!! Brawo , nikt nie wierzył , w sumie ja też stawiałem na Bayern , a tu piekna niespodzianka :)!
 
Tak jak myslałem. Brawo Chelsea. Najbardziej emocjonujący, ekscytujący finał od wielu lat. Brawo The Blues. Widok Romka cieszącego się jak dziecko -bezcenne.
 
dobra kwestia, jak boniek gadał, że jest stary i chcialby sobie karnego strzelić :-) a co do finału to znakomity, chociaż w pierwszej połowie the blues nic nie pokazali, ale taką mieli taktykę, która odniosła sukces
 
@up - Pewnie Abramowicz :-) A co do kursów ( @ Przemek ), to na zwycięstwo Chelsea było 4,50, co i tak nic nie dawało, bo mecz skończył sie remisem ( liczą sie wyniki po 90' ), natomiast za wygranie ligi mistrzów przez Chelsea buki płaciły koło 3,40.
 
Ciekaw jestem jaki był kurs na wygraną Chelsea na stacie LM ...



Hm ... Chelsea wygrała finał CL, w takim razie Modric idzie do Realu lub do City, Bale także chyba nie zostanie, ale chociaż będą pieniądze na Manolito :]
 
Back
Top