Piłka nożna

Szkoda, jestem ciekawy jak Dragowski.
Z pierwszej połowy w tekstowej relacji wynikało, że zaliczył niby-asystę drugiego stopnia (wybił piłkę do napadziora na czyste pole, ktoś z Lazio sfaulował wychodzącego sam na sam napastnika, czerwień dla Lazio i wolny+gol dla Fiorentiny).
A potem zawalił 2 bramy w 1. połowie i z 2:0 w 30' zrobiło się 2:2 do przerwy :D
Propsowałem chłopaka, bo był mega talentem. Parę lat temu stawiali go na równi z Dollarumą w tych rocznikach. Ale już w ostatnim sezonie dla Jagi zaczął pakować, żeby lepiej rwać laski i ze sprężyny stał się mało zwrotny. Siedzenie na ławie w Fiorentinie też go ponoć nie nauczyło pokory za bardzo.
 
Z pierwszej połowy w tekstowej relacji wynikało, że zaliczył niby-asystę drugiego stopnia (wybił piłkę do napadziora na czyste pole, ktoś z Lazio sfaulował wychodzącego sam na sam napastnika, czerwień dla Lazio i wolny+gol dla Fiorentiny).
A potem zawalił 2 bramy w 1. połowie i z 2:0 w 30' zrobiło się 2:2 do przerwy :D
Propsowałem chłopaka, bo był mega talentem. Parę lat temu stawiali go na równi z Dollarumą w tych rocznikach. Ale już w ostatnim sezonie dla Jagi zaczął pakować, żeby lepiej rwać laski i ze sprężyny stał się mało zwrotny. Siedzenie na ławie w Fiorentinie też go ponoć nie nauczyło pokory za bardzo.
Glupi, po co pakowac siebie jak ma tak napakowany portfel, ze i tak wyrwie kazda :D. Tak jak sam napisales Dollaruma,a nie donnarumma tez nie wie co to pokora. To, ze teraz odskoczyl jest wynikiem tego, ze radzi sobie jak wychowanek duze klubu. Nie przepadam za Dragowskim ale dalej jak na ten wiek jest w zajebistej pozycji.

Wlasnie na weszlo przeczytalem, ze nie zagral dobrze, a na twitterze dostalem odpowiedz, ze przy jedenj mogl zachowac sie lepiej przy pozostalych raczej bez szans. Poczekam na skrot i samo ocenie.
 
Wlasnie na weszlo przeczytalem,
Weszło, a zwłaszcza Stanowski, to dopiero pazie:
weszło said:
SPAL i Chievo także na remis. Gospodarcze kontynuują lekko abstrakcyjną passę remisów z rzędu, to był już szósty kolejny mecz, gdzie podzielili się punktami z przeciwnikiem. Niemniej jednak, trzyosobowy blok obronny SPAL, naprawdę robił kapitalne wrażenie. Dość powiedzieć, że zawodnicy Chievo nie zdołali oddać nawet jednego celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Alexa Mereta. Jaroszyński zaczął mecz od początku, ale złapał żółtą kartkę i okazał się pierwszym do zmiany, natomiast Stępiński, tradycyjnie w roli jokera, pohasał na murawie ledwie kilkanaście minut. Zaliczył może z pięć kontaktów z piłką i niech to będzie całym podsumowaniem jego występu.
I się pizdy o Cionku nie zająkną, a to on trzyma ten kapitalny, trzyosobowy blok SPAL :mamed:
Niedzielan to chyba jakiś kochanek Stano, że tego drugiego tak boli faul sprzed paru lat :DC:
 
Weszło, a zwłaszcza Stanowski, to dopiero pazie:

I się pizdy o Cionku nie zająkną, a to on trzyma ten kapitalny, trzyosobowy blok SPAL :mamed:
Niedzielan to chyba jakiś kochanek Stano, że tego drugiego tak boli faul sprzed paru lat :DC:
Ja tam Stanowskiego nawet lubie czytac. Jako jeden z nielicznych w miare popularnych ludzi nie pierdoli sie w tancu tylko pisze to o czym mysli. No moze z wyjatkiem gdy pisze o swoich ziomkach. To, ze o Cionku nie pisza jako o Polaku juz nawet sie przyzwyczailem i nie zwracam za bardzo uwagi.
 
TVP Sport na początku maja rozpocznie pokazywanie słynnego anime lat 80. i 90. - „Kapitana Tsubasy” czy też „Kapitana Jastrzębia”.

9febc070935a67fd39379d76e9499e3e.jpg


Serial zostanie pokazany po raz pierwszy, pierwszego i drugiego maja o godzinie 8 oraz 8:30 (dwa odcinki dziennie) na antenie TVP Sport.



:antonio:
 
TVP Sport na początku maja rozpocznie pokazywanie słynnego anime lat 80. i 90. - „Kapitana Tsubasy” czy też „Kapitana Jastrzębia”.

9febc070935a67fd39379d76e9499e3e.jpg


Serial zostanie pokazany po raz pierwszy, pierwszego i drugiego maja o godzinie 8 oraz 8:30 (dwa odcinki dziennie) na antenie TVP Sport.



:antonio:



Piękne czasy!!! I te emocje jak piłka przez 3 odcinki leciała do bramki i nie mogła dolecieć!!!
 
Kurwa co za zenujacy spektakl w niecieczy. Pilkarze debile, kibice debile, komentatorow nie da sie sluchac. Mecz tez nie nalezy do latwych w odbiorze. Uwielbiam nasza ekstraklase
 
Kurwa co za zenujacy spektakl w niecieczy. Pilkarze debile, kibice debile, komentatorow nie da sie sluchac. Mecz tez nie nalezy do latwych w odbiorze. Uwielbiam nasza ekstraklase
Akurat nie oglądam, dzieje się coś więcej niż na standardowym meczu Niecieczy?
 
Akurat nie oglądam, dzieje się coś więcej niż na standardowym meczu Niecieczy?
Dzieje sie. Sedzia tak po okolo minucie dostal sygnal z wozu zeby rzucil okiem na akcje. Poszedl obejrzal i gwizdnal karnego. No i debile z niecieczy (pilkarze) rzucili sie na sedziego. Poszlo pare kartek. Po chwili wraca do varu podchodzi i daje czerwona typowi. Wyszlo, ze rzucil w niego pilka. Nie rozumiem jest var, sedzie wszystko oglada, a ci maja pretensje. No i kibice ktorzy dra mordy "zlodzieje". Kary oczywiscie prawidlowy i czerwona dla debila rowniez.

Drugiej polowy nie widzialem.
 
Dzieje sie. Sedzia tak po okolo minucie dostal sygnal z wozu zeby rzucil okiem na akcje. Poszedl obejrzal i gwizdnal karnego. No i debile z niecieczy (pilkarze) rzucili sie na sedziego. Poszlo pare kartek. Po chwili wraca do varu podchodzi i daje czerwona typowi. Wyszlo, ze rzucil w niego pilka. Nie rozumiem jest var, sedzie wszystko oglada, a ci maja pretensje. No i kibice ktorzy dra mordy "zlodzieje". Kary oczywiscie prawidlowy i czerwona dla debila rowniez.
Nie wiem jak na boisku w Niecieczy, ale problemem jest ogólnie brak wideo/telebimów na stadionie z powtórkami. Nie wiadomo o co kaman po prostu. Cieszy mnie więc, że chociaż na MŚ będą powtórki sytuacji VAR na telebimach i sędziowie będą informować jak jest np. w NFL o powodach danej sytuacji.
 
Już wiem jakie to uczucie wygrać po gównogolu i przy aprobacie sędziego :jjsmile:
Są 3 pkt, spokojny weekend, który może być jeszcze tylko lepszy.
 
Już wiem jakie to uczucie wygrać po gównogolu i przy aprobacie sędziego :jjsmile:
Są 3 pkt, spokojny weekend, który może być jeszcze tylko lepszy.

Odnośnie wspaniałego uczucia, jakim niewątpliwie jest wygrywanie przy aprobacie sędziego to przypomnisz, dlaczego gracie na licencji Amicy, a nie Starego Lecha? :awesome:
 
Back
Top