Piłka nożna

hajs jednak to nie wszystko
Liga Mistrzow pieknie to pokazuje, juz od kilku lat, na cale szczescie

PSG i City, doskonale przeklady
bardzo licze na final Bayern - Liverpool

:antonio:
 
4-29.png


:joer::joer::joer:
 
Mi się umowa skończyła i przeszedłem także ze względu na UFC....

Bardzo mnie te eleveny zaskoczyły. Byłem pewien, że zabiorą NC+ nawet ligę angielską, a teraz sublicencja?! Smutnym, bo jeszcze chyba dwa lata temu, miałem wszystko na jednej platformie, a teraz na ... trzech. Witaj Ace Stream.
No i jeszcze Leszek "Witamy z Santiago Belnabeu i Clistiano Lonaldo" Orłowski i jego cytowanie hiszpańskich szmatławców :jimcarreyvomit:
 
Bardzo mnie te eleveny zaskoczyły. Byłem pewien, że zabiorą NC+ nawet ligę angielską, a teraz sublicencja?! Smutnym, bo jeszcze chyba dwa lata temu, miałem wszystko na jednej platformie, a teraz na ... trzech. Witaj Ace Stream.
No i jeszcze Leszek "Witamy z Santiago Belnabeu i Clistiano Lonaldo" Orłowski i jego cytowanie hiszpańskich szmatławców :jimcarreyvomit:
Olłowski ma dużą wiedzę, ale niestety też dużą wadę wymowy. Mam jego książkę o Realu i jest bardzo dobra, bo nie mówi, tylko się ją czyta:fjedzia:

Trzeba będzie przeżyć jakoś te cotygodniowe wycieczki w inne miejsca. Skopało się na tym rynku praw sportowych i filmowych. Rozdrobnienie niestety.
 
eleven nieźle w chuja leciało. Kupili bundeslige, mam znajomych co są fanami i specjalnie dlatego kupili eleveny a Ci najlepsze mecze posprzedawali do canal+
 
Back
Top