Piłka nożna

Spocony Arek już zachęca do wypięcia tyłka w najbliższym meczu z Jagiellonią. #MocniRazem :DC:
DXd-brzWAAEvAOF.jpg:large
Dobrze, że to nie jest żaden głos kibców Lecha
 
Slyszales cos o pozwie grupowym kibicow gornika w sprawie tej 3 meczowej kary podczas meczow u siebie?
Chodzą takie słuchy, że jeśli po odwołaniu klubu zostanie podtrzymana ta część kary to szykowany jest pozew zbiorowy. Natomiast po wymianie mailowej z klubem, ten kazał się na razie wstrzymać czekają na jak to napisali "pozytywne rozpatrzenie odwołania", tyle że mecz już w piątek o 18 :crazy:
 
Ja chyba i tak sie wybiore na ten mecz, tylko szkoda że mając karnet będe musiał znowu zapłacić za bilety.
 
Chodzą takie słuchy, że jeśli po odwołaniu klubu zostanie podtrzymana ta część kary to szykowany jest pozew zbiorowy. Natomiast po wymianie mailowej z klubem, ten kazał się na razie wstrzymać czekają na jak to napisali "pozytywne rozpatrzenie odwołania", tyle że mecz już w piątek o 18 :crazy:
Dobrze trzeba cisnac ten kabaret jakim jest komisja ligi i ekstraklasa.
 
Nie mam nic do łysych, ale jakoś tak mi się skojarzyło jak naszego Wielkiego POLAKA piłkarze Juve napadli xD

 
Należała się bramka Spurs jak psu buda. Deklasują dzisiaj Juve. W tym sezonie angielskie zespoły mogą namieszać w LM. Wiele zapowiada, że 4 angielskie zespoły awansują do 1/4.
 
Karny dla Totków za rękę i karny dla Juve za faul.

Liga nie ma znaczenia, przepisy to przepisy ...
 
Jak ktoś obstawia to na live kurs 12.00 na Juve :D Jakaś szansa jest, że odrobią.
 
I to jest właśnie piłka ... Goście graja piach przez godzine , Higuain miał w tym czasie 5 podan i w 6 kontakcie z pilka strzela gola. Dybala nie istnieje w meczu a strzela bramke byc moze na wage awansu :DC:
 
Back
Top