Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
Egzekutor, zaloz albo osobny temat ze swoim przemysleniami, albo najlepiej bloga, bo po porstu sie marnujesz :)
 
Jestem za opcją z blogiem,chętnie tam będe zaglądał,może jakieś wrzutki z treningów, sparingi etc.



Czekam na TO :)
 
@noodles - Na bank nie . Kokos pisze w tym stylu : .blablabla.blablabla.blablabla.



Chodzi mi o nie robienie odstępów przy kropkach, brak dużych liter i nie używanie spacji .
 
posty egzekutora są kultowe :-)

Ja tam prawo pedziów do życia jak chca szanuje, ale nie chciałbym mieć za sparingpartnera zbyt ciepłego ziomka • to tak jakby z baba sparować • tfu.
 
Jestem za opcją z blogiem,chętnie tam będe zaglądał,może jakieś wrzutki z treningów, sparingi etc.



Czekam na TO :)


Ja rowniez, tyle sie bedzie mozna nauczyc ;)
 
Cale 12 stron o niczym i takie smieszne, alez to zycie nudne na wakacjach. Kontynujcie chłopoki.
 
Mam dziś dobry chumor, takze macie szczęscie...leszcze. tym rqazem nic na Was nie mam, ale Sebbeks, czy jak mu tam dołączył do listy
 
Panowie tylko nie dajmy sie przekierowac na polityke.O religii,polityce sie nie rozmawia-tak jest lepiej ;-)
 
Egzekutor sieje postrach na cohones, ostatnio boje sie tutaj wypowiadac. Nie chce zostac zdemaskowany.
 
@mrtwig-nie bój się,nie jeździłeś"na balety do Ustki",więc nic Ci nie grozi.On ma jakąś traumę z dzieciństwa.Prześladują go pluszaki,kolargole i inne trole-i tu należy szukać genezy jego problemów.



@Przemek,brawo za przywrócenie tematycznej dyscypliny i (nie)politycznej poprawności.
 
prawie jak prezes - 6 raz z rzędu z ręką w nocniku.


W sumie to bardziej pasuje do innego co to mial teksty o konczeniu :-)



Prezes, przy wszystkich swoich wadach, jak rzadzil to przynajmniej mial jakas wizje i probowal cos zmienic i na miernej polskiej scenie politycznej byl opcja najlepsza do przeklniecia. Przynajmniej na zasadzie po owocach ich poznacie
.



Natomiast partia rzadzaca nie ma ma sladu jakiegokolwiek zainteresowania zmianami, im chodzi tylko o konfitury, administruja sobie zadluzajac nas na potege, w zamykaniu krytykow posuwaja sie do klimatow panstwo policyjne i robia lepiej kolegom z partii na koszt wszystkich innych.



Po prostu, na slabiutkiej polskiej scenie politycznej, takiej bandy dyletantow, trutniow, oportunistow i karierowiczow jak PO prozno szukac. A ich mlodziezowka z akcjami typu "piszemy na necie przychylne komentarze" w ten schemat sie wpisuje, wiec jakby nie patrzec, Tyson sie pierdyknal, to i poprawilem.
 
Po prostu, na slabiutkiej polskiej scenie politycznej, takiej bandy dyletantow, trutniow, oportunistow i karierowiczow jak PO prozno szukac.




polemizowałbym, wystarczy spojrzeć na PiS ażdy, kto ma jakiekolwiek wyraźniejsze poglądy, lub ośmiela się myśleć zostaje wyrzucony lub odchodzi. Począwszy od Dorna, Ujazdowskiego, poprzez Kluzik Rostkowską, skończywszy na Ziobrze i reszcie. Tusk jak zły nie byłby, przynajmniej utrzymuje idealny kurs środka ;)




Prezes, przy wszystkich swoich wadach, jak rzadzil to przynajmniej mial jakas wizje i probowal cos zmienic i na miernej polskiej scenie politycznej byl opcja najlepsza do przeklniecia.


jakoś mnie wizja państwa policyjnego, tak uparcie wdrażana przez pis nie przeokonała, ale każdy ma swoje zdanie, jedni lubią być obrażani inni nie ;) dla jasności, ja nie lubię ;)
 
polemizowałbym, wystarczy spojrzeć na PiS ażdy, kto ma jakiekolwiek wyraźniejsze poglądy, lub ośmiela się myśleć zostaje wyrzucony lub odchodzi. Począwszy od Dorna, Ujazdowskiego, poprzez Kluzik Rostkowską, skończywszy na Ziobrze i reszcie. Tusk jak zły nie byłby, przynajmniej utrzymuje idealny kurs środka ;)




Po prostu nie zauwazasz takich samych rzeczy, ktore sie dzieja w PO - w sumie sie nie dziwie, bo Tusk przeczolguje Schetyne i jest cisza, a jak zwykle media sie posrywaja niemal nad tym co sie dzieje w PiSie :-)



PO zakladali sp. Plazynski, Olechowski, Tusk. Gdzie jest Olechowski? Gdzie wyladowal Plazynski przed smiercia? Co sie stalo z Piskorskim? Rokita? Co sie teraz dzieje ze Schetyna? Tusk dobiera sobie wspolpracownikow na zasadzie - mierny ale wierny, dlatego Grabarczyk, ktory jest po prostu tragiczny, mial caly czas stolek i rownie niekompetentna Kopacz pcha na ciepelko marszalka sejmu. To sa identyczne sytuacje, ale Ty widzisz tylko jedna strone medalu. Kurs srodka? PR, przytakiwanie, stolki - to jest kurs PO.



Aha, dla formalnosci - z Kluzik Rostkowska, to jak rozumiem raczysz zartowac? Babka wyprowadza x osob z partii, zaklada nowa i gdy tylko ma okazje, pomimo wycierania sobie geby tekstami typu "kapitan schodzi ostatni", przy pierwszej okazji przechodzi do PO zeby dostac stolek. O akcjach typu - spotkania z Olejnikowa, Palikotem "spiskowcow" przed wyjsciem z PiSu, z ktorych robisz zarzynane niewiniatka nie wspomne; czy nawet o tym, ze np. Jakubiakowa, to wyrzucil Ziobro :>



Koniec koncow - pod wzgledem tego jak te partie funkcjonuja, jest podobienstwo. Natomiast jest przepasc w tym jak rzadza - na niekorzysc PO. Wystarczy popatrzec - kto podwyzsza, a kto obniza podatki, kto zadluza RP na grube pieniadze, a kto nie, a bardziej ogolnie - kto nie rusza problemow, a kto probuje lepiej czy gorzej sie nimi zajac. Wisienka na torcie jest:




jakoś mnie wizja państwa policyjnego, tak uparcie wdrażana przez pis nie przeokonała, ale każdy ma swoje zdanie, jedni lubią być obrażani inni nie ;) dla jasności, ja nie lubię ;)


Smiech na sali - tyle plecenia o panstwie policyjnym PiSu, a nigdy nie slyszalem zadnego konkretu, na czym to by mialo polegac. Natomiast za PO masz ABW (sic!) u jakiegos studenta za strone o Komorze, aresztowania za transparenty, rekordowa liczbe podsluchow, proby cenzury internetu, ograniczenie dostepu obywateli do informacji publicznej. Naprawde, to ironia, ze ta geba panstwa policyjnego przyklejana PiSowi idealnie pasuje do PO. No ale znowuz - Ty widzisz tylko jedna strone.
 
jeśli ktoś trochęinteresuje się polityką poza mediami :"poddanymi, zależnymi" to niestety żelek ma sporo racji:(



szkoda, że partie, które naprawdę chcą dobrze dla Polski przeważnie nie osiągająnawet progu wyborczego.. propaganda, propaganda i to bardzo niezdrowa..
 
bulletskater tak własnie mysle. Masz z tym jakis problem?


Jak rozumiem, to dwie emotki maja dowodzic tej ekspertyzy? :-)



Zeby nie bylo, ja tam sobie lubie wkleic facepalma jak widze niektore wypowiedzi. Tyle tylko, ze przed lub po argumentacji, a nie zamiast :-)
 
Sebbeks - nie czyta postow...no w sumie czyta, ale po łebkach..Wkurwia mnie klient (trafił na listę na własne życznie- teraz niech cierpi). Oczywiście to jest tylko moje zdanie.A może czyta, ale nie kuma...?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top