Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
Hahaha, Egzekutor zamiótł życzeniami. Przy okazji - widać po tym wpisie, że nawet błędy notorycznie wcześniej popełniane przez niego to zwykła ściema. To wporzo koleś jest tylko se jaja robi...
 
A niech to się nazywa jak chce Antek - mnie zawsze rozbawia, dodaje forum kolorytu jak np. kokos.
 
ja jestem jego najwiekszym fanem a mi nic nie zyczyl :-)



ale miałem z tego beke w pracy :-)
 
Jebany, trzeba przyznać ,że do większości te życzenia sprytnie dobrał, nie Cactus? :-)



Tylko ciekawe, czy to już taka przemiana na lepsze, czy za chwilę znów wyskoczy z jakimś ze swych tekstów...( stawiam na to drugie:-))
 
Popłakałem się ze szczęścia Egzekutor, to najlepsze co dziś przeczytałem/usłyszałem. Nawet moja matka nie była taka uprzejma i powiedziała, że od zawsze lubiła mnie tylko jako przyjaciela. Dzięki<cmok>
 
Kurwa, już po mikołajkach . ja im życzenie a w odwecie kilku raczyło dziekuje napisac ( doceniam to i zaplusowalisci). Reszta ma przehlapane i to zdrowo
 
Egzekutor dzieki za życzenia.



Byłem w Tesco i znalazłem kobietę moich snów. Spełniło się!!!







Kokaina jak u Ciebie ?
 
u mnie dobrze:))))))



Cocaine-001.jpg




ja chce juz 13, na forum pokusy, w zyciu pokusy, daaajcie spokoj
 
Dawno mnie zaglądałem do tego tematu. Ale chciałbym siem z kolargolem przywitać, bo zauważyłem ,że w Ustce z Asią balował, czyżby nowy kontrakt, czy nowy interes? Oczywiście po powrocie wpadł na forum niczym wygłodniały kojot: rugał wszystkich wokół, powód • szef wrócił. Szef o licznych kontuzjach z pociętym łapskiem ,którego przed trzydziechą wirus grypy rozdziewiczył. Stary • szef jest w kroku • to primo. Sekundo • powtarzasz się a to powoduje ,że wieje nudom.
 
Kalogero by zabil Egzakutora. Jest takie powiedzenie "kozak w necie, cipa w swiecie" :) kompleksy i jeszcze raz kompleksy.
 
Egzekutor miał chwilowo inny podpis zamiast wagi "prawie psycholog" .



Ps. kokos80 wygrał w uczciwym głosowaniu - więc nikt mu nie będzie zabierał zaszczytu trola nr 1
 
Redakcja rozdaje w ogóle tutaj jakieś bany ?? Przecież ten kurwa debil egzekutor założył tylko konto by kozaczyć do wszystkich,obrażać i nic nie wnosi na forum i już najebał 112 postów.Chyba się komuś przysnęło......
 
Coś tam jednak wnosi: postrach i zamęt :-)



Ps.

Przecież ten kurwa debil egzekutor założył tylko konto by kozaczyć do wszystkich,obrażać...






czyli przygadał kocioł gankowi :-) <no ofence bubi>
 
Wiem wiem, widziałem ,że zaraz mi to ktoś zarzuci. Ale ja już po prostu nie mogę patrzeć co ten kretyn wypisuje tutaj i ma na to przyzwolenie.
 
Szanowny Egzekutorze.Cieszę się,że chciałeś się ze mną przywitać.Ja z tobą mniej, ale cóż-sympatia ma to do siebie,że nie musi być obustronna.



1)W ustce nie byłem, chyba głupotą byłoby nad Polskie morze wybierać się zimą.Dupska bym raczej nie wygrzał.



2)Wirus grypy mnie "rozdziewiczył" przed 30-stką-fakt.Skoncentruj się jednak proszę na swoim, bo nosisz widoczne ślady powikłań w postaci przewlekłego zapalenia opon mózgowych.



3)Na forum nie udzielałem się tydzień przed wyjazdem i tydzień po powrocie-to nie mój jedyny świat samorealizacji i budowania poczucia własnej wartości.Są inne priorytety-kiedyś zrozumiesz,zbudujesz swój własny system wartości i hierarchię potrzeb.



4)Ubliżałem komuś,rugałem?A to ciekawe...nic mi nie wiadomo, by ktokolwiek tu miał do mnie jakiś żal czy pretensje osobiste,poza tobą rzecz jasna.



5) Nie wiem czemu tak "umiłowałeś" kolargola, ale widzę,że skupiasz na nim swoją uwagę i energię.Czyżby stał się jedynym celem twojego bytu na tym portalu?Współczuję zatem i równie ciepło,świątecznie cię witam.



Tego ci chyba brakuje w życiu.Przyjaźni,czyjejś uwagi,zainteresowania,szacunku,ciekawego życia-skoro tak pochłania cię życie i osoba innych użytkowników.Wnet 2012-znów o rok starszy,nie wypada egzi,już nie wypada...czas najwyższy dorosnąć,stać się mężczyzną a nie wiecznym chłopakiem z głową pełną fantazji i imaginacji.Tego ci życzę na te święta i nadchodzący 2012r.
 
Jak zwykle Kalogero ubrałeś w słowa odpowiedz do egzekutora-to się nazywa kulturalny pojazd ;-)
 
Dzięki ;) Staram się zawsze odpowiadać gdy ktoś mnie o coś pyta,coś mi zarzuca lub do mnie się zwraca.

Taki już mój mały niefart tutaj, że Egzi najbardziej skupił się na mojej osobie,od chwili inwigilacji,"sprawdzania" i umieszczania na swych listach, po dziś dzień.

Nie wiem juz sam czy powinno mi to schlebiać,czy raczej napawać lekkim niepokojem.Nie zaznałem bowiem nigdy wcześniej takiego zainteresowania i sympatii ze strony[strike] mężczyzny[/strike] chłopaka...
 
Nie rozumiem Kalogero po co marnujesz czas na odpisywanie i to tak rozbudowane temu idiocie :-)
 
A niech odpisuje jak chce. Chociaż ich dyskusje wyglądają tak jakby profesor fizyki gadał na temat teorii względności z budowlańcem.. :-)
 
Hej, wiem że to nieładnie, ale chciałem podsumować pewne typy i schematy ludzi, które pojawiają się cyklicznie na MMA Rocks. Ostatnio jest spora tendencja do pisania rzeczy, po których człowiek traci cierpliwość i które wywołują irytację. Zacznijmy więc:



1. Wszystkowiedzący



typ1.jpg




Nic tak nie wkurza normalnego czytelnika jak pyszałkowanie się tekstem "Mówiłem?!". Dobrze, wiemy, mówiłeś, jesteś genialnym jasnowidzem i wielkim prorokiem jak umiesz wytypować walkę. Proponuję następny raz zagrać w typera. Nie dość, że fajne nagrody do wygrania, to talent wróżbity się nie zmarnuje i nie będzie wkurzać czytelników, których gówno obchodzi czy tak mówiłeś wcześniej czy nie.



2. Anty psychofani


typ2w.jpg




Anty psychofani, którzy swoimi wywodami udowadniają, że są jeszcze bardziej psychiczni od ludzi z którymi rzekomo walczą. Postawa ta charakteryzuje się tym, że człowiek popada w taką paranoję, że każde, nawet niewinne zdanie o potencjalnej wygranej jednego z zawodników, którzy dorobili się "psychofanów" jest traktowane jak fanboy`stwo. W gruncie rzeczy jednak osoby z taką postawą to zwykli hejterzy, którzy nienawidzą całym sercem danego zwodnika (GSP, Fedor, Alistair, Jon Jones etc. do wyboru) i znajdują sobie błahe powody do wyzywania fanów swojego "nieulubieńca". Tym bardziej jest to smutne, że odnoszą się oni do większości w bezosobowej formie.


3. Pseudoeksperci


typ3.jpg



Ludzie, którzy tworzą długie analizy w których ilość bredni i ataków w stronę organizacji czy zawodnika jest wręcz niewyobrażalna. W odróżnieniu od Anty Psychofanów, osobniki te kierują swoją złość bezpośrednio w cel (zawodnik, organizacja). Każdy powód jest dobry do publicznego obrzucenia błotem znienawidzonego targetu. Rzetelności jednak w tym nie ma za grosz, a to coś, co wyznacza to, iż dany atak jest konstruktywny. Teksty takich osobników więc charakteryzują się mocnymi słowami typu "tchórz", "złodzieje" oraz inwektywami w stylu "Łysy", "głupia Danutka" etc. Bo przecież czymś trzeba zastąpić brak wiedzy.



4. Typerzy



typ4g.jpg




Tak jak w przypadku pierwszego typu, ludzie, którzy notorycznie piszą o swoich sukcesach w typerze w temacie z wynikami. Zupełnie tak jakby myśleli, że kogoś obchodzą ich krótkotrwałe sukcesy typerskie. Sukcesy ma pierwsza dwudziestka typera, a nie setka osób, która chwali się dobrymi, średnimi i słabymi wynikami. Z tematu mającego 700 stron, muszę 100 odjąć, bo to teksty o tym kto co i ile zdobył. Swego czasu było to plagą. Również nawiązanie jest tutaj do Wszechwiedzących. Jeżeli siadają Wam super typy to fajnie. Wygracie super nagrody w typerze. Większość osób które sie jednak chwali wynikami nie ma nic wspólnego z czołówką typera, więc jaki ma cel ciągłe pisanie o wynikach?



5. Rankingowcy


typ5.jpg



Ludzie, którzy ciągle nudzą pytaniami dlaczego ten zawodnik, a nie tamten, jak to działa itd. Często znajdują się ludzie, którzy fanatycznie bronią swoich racji co do pozycji zawodnika X nad zawodnikiem Y. Kwestia honoru, głupota, czy cokolwiek by to nie było. Idea rankingu robionego przez grupę ludzie jest prosta i nie należy traktować tego jako wyznacznika umiejętności, be te weryfikuje ring. Wymienić zdanie zawsze można, jednak zażarte kłótnie i ciągle pojawiające się te same pytania zmusiły mnie do wstawienia tego typu do osób, których niecierpię na tej stronie.

Dziś do tej listy dodałbym Przegranych/Depresyjnych.
Wiecie o kim mówię ;p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top