Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
Panowie,ja mmarocks śledzę od początku 2009,fakt,że kiedyś niezalogowany nie oznacza,że żółtodziób.Wiem jak wygladało forum kiedyś,racja w tej materii-było mniej użytkowników,co normalne,łatwiej było wychwycić merytoryczną wartosc wypowiedzi tych zalogowanych.Ale taka jest kolej rzeczy,spopularyzowało się mma,przybywa więc i chętnych by coś w tej kwestii powiedzieć.Mnie też to początkowo wkurzało,że "sezonowcy" masowo napłynęli na stronę,opiniują,mądrkują,ferują wyroki...tak tu jak i w szeroko pojętych mediach,portalach branżowych.Ale nie róbmy tragedii,bo brzmi to trochę jak narzekanie starych babć jak to kiedyś było dobrze,jak wartościowo,a dziś to posucha,bida merytoryczna,jeden bałagan.Może nam się to podobać lub nie,popularność każdej dziedziny wiąże się z tym,że przybywa jej kibiców,my możemy cieszyć się jedynie z tego,że pokochaliśmy ten sport zanim piąstkówki założył popularny strongmen i,że to nie od niego rozpoczęła się nasza przygoda z tym sportem.Ale nie umniejszajmy tym,którzy raczkują,bo w niczym oni gorsi,inni od nas sprzed lat.Każdy musi kiedys być świeżakiem,wiedzieć mniej aniżeli więcej,uczyć się.Trochę optymizmu Panowie i wyrozumiałości.
 
Dodaję kolejny typ:



6. Oceniacze



28301791.jpg




Osoby, które same sobie przylepiły łatkę szeryfa, uważające się za alfę i omegę w dziedzinach sportów walki. Oceniają ludzi pod kątem własnej pokrętnej filozofii. Uważają się za dobrych obserwatorów ufając, że ich zdanie jest tym jedynym prawdziwym w ocenie sytuacji. Zwykle są to nowicjusze leczący kompleksy. Poćwiczyli rok i wydaje im się, że są eskpertami, podczas gdy jest to tylko forma dowartościowania się wybierając za cel inne jednostki. Gówno nas obchodzi Wasze zdanie o innych, więc trzymajcie je dla siebie, bo przyjdzie czas, gdy Was ocenią. Ćwierćmózgi, które nie wiedzą, że monopolu na wiedzę nie dostaje się na sali treningowej, a ogarnięcie w temacie jest wynikiem zainteresowania daną kategorią życia, a nie wynikiem wylanego potu na macie.



;)
 
Kalorego absolutnie sie zgadzam ale nie zoruzmiales mnie do konca.Nie chodzi mi o żółtodziobów bo kazdy przez to przechodzi :-) ale pojawiło sie napinaczy,spamerów ba nawet grupki adoratorów ktorzy bez wzgledu na no to czy ktos ma racje czy nie beda swojego bronic.Jakbym wrócił do Liceum ;-)







P.s Evangelista ładnie ujęte ;)
 
Rozumiem Cię Przemek.Tych natomiast mam wrażenie nudzi po czasie brak reakcji pozostałej cześci uzytkowników,wypalają się chyba sami w przeważającej większości.



Evangelista-ten typ juz tak ma.Daremne żale,próżny trud.Zauważyłem,że do niego nie dociera.Nic a nic.Wróci jutro,opowie jak się spocił znowu,kogo namierzył a kto jest na liście(liścia) i umęczony morderczym treningiem,tudzież koniobiciem,pójdzie spać.Schemat sie powtórzy,powtórzy i znów dla odmiany powtórzy... ;)
 
Zauważ ,że Evangelista dokonał samokryryki - co sie rzadko zdarza dzzisiaj - brawo za to :-)



Pytaliście sie , jak sie zainteresowałem sportami walki...Oki.



Jako małolat, jak każdy - filmy Van Dame, Bruce Lee i spólka. Potem trochę Aikido - dosłownie pół roku (żałuje z perspektywy czasu) - patrz Segal :-) Potem czas liceum i zainteresowanie koszykówką - sks, zawody, ligi amatorskie i uczelniane, streetball - super czas, dołożyłem salkę - i to był duuuży bład - bo nieumiejętne treningi i dieta spowodowały bardzo szybkie przybranie wagi - co niestety dało mocno w dupsko stawom, bo z kosza wiadomo nie chciałem zrezygnować. Sport był zawsze. W tv: olimpiady (chłonąłem większość dyscyplin jak gąbka) - oczywiście na olimpiadach również judo i zapasy - wtedy mieliśmy naprawdę świetnych zawodników. Potem zainteresowanie przeszło trochę w stronę boksu - potem K1 (K1 pokazało , jak ciekawe może być łączenie różnych stylów). Z głupia fart kupę lat temu zobaczyłem jakiieś urywki turnieju Basho (sumo) na Eurosporcie - ktoś powie - nuuuuda - dla mnie super sport i super klimat! Regularnie oglądałem wszelkie produkcje w tv, a jak przestali emitować - sięgnąłem do neta i przez 2-3 lata 6 turniejów/rok w każdym po 15 dni walk ściągałem - wszystkich zawodników rozróżniałem a i pare ciekawych (dla laika )rzutów/udarzeń) poznałem. Kiedy mma...? Kumpel oglądał wszystkie walki z Pride - jak gdzieś się spotkaliśmy - zarzucał mi najciekawsze urywki - i "wdrażał" w temat. Potem sam zacząłem ściągać walki z Pride i UFC (tak od około UFC 60) . Wtedy nie zaglądałem na fora - więc głównie gale UFC były. Potem wyszukałem co tam w USA jeszcze sie odbywa - i wyszukiwarka podała Strikeforce i Bellator (do WEC dłuuugo nie mogłem się przekonać, bo wolałem cięższe wagi - sam koło 125 kg ważyłem wówczas - teraz sporo mniej ale poniżej 105 nie spada :-)). Później doszło forum SFD - tam już sie wciągnąłem na maxa - pewnie dołożyłbym praktykę, ale kontuzja trochę eliminuje tę możliwość. Gdy z tamtąd mnie wykluczyli, zawitałem na Body factor - aczkolwiek mała ilość userów zniechęciła - od kilku miechów tylko tu w sumie (wcześniej traktowałem ten portal , jako najlepszeźródło informacji - i na forum nie wchodziłem. To tyle ode mnie. Aha, na rencie nie jestem, pracę mam , rodzinę, dzieci, a z wiekiem ani Pervert nie trafił, ani Egzekutor.



Pozdro:-)
 
Pervert-a wiesz,że kilka razy podczas tej dyskusji szumiały mi w uszach Twoje wczorajsze słowa?W milczeniu i z pokorą przyznawałem Ci w duchu rację,bo dziś moja irytacja sięgnęła chyba zenitu...Pewnie też dlatego,że boks kocham od dawna i z zamiłowaniem go trenowałem,a reprezentant portalu tematycznego rozczarował jak chyba nikt wcześniej tu z przeciętnych powiedzmy userów.Ehh,tak mnie rozgrzał tą pyskówką,że mam problem ze snem, a w worek przywalić się nie da tą porą.Kilka serii pompek i melatoninka albo meliska zrobia swoje;)



Kaczka-dzięki za parę słów o sobie.Słaby ze mnie portrecista psychologiczny,bo naprawdę sądziłem,że masz około 20-22 lat a postury jestem lekko pół śmiesznej.Nie wiem czemu...Miło więc poznać bliżej;) Tylko nie wykłócaj się juz ze mną więcej,please:)



A pracę to masz luźną człowieku,chyba,że jestes informatykiem lub w it robisz i dostęp do sieci i czasu masz jak lodu...
 
Kolejna odsłona mojej listy:



Malinowski • 25 lat, coś tam liznął chwytane w przeszłości, ale nie wciągnął się , bo się nie nadawał .Za to tu, panoszy się jak gżegżółka za kaczuchą. Krótkie komentarze, często nie ogląda materiałów które próbuje oceniać • mizernie to wygląda mocim panie • mizernie. ..



Terek80 • aby nie być posądzony o obrażanie imigrantów z Czeczeni • usuwam z listy.



Na jego miejsce wskakuje Mir • dzieciak ma tak 15 lat , choć gra starszego • nie trenuje, może zacznie • jest szansa. Ten to już wogle nie czyta postów, Ew. po łepkach. Czasem coś palnie by uwagę przyciągnąć (na kaczora np. • bo to modne).



Kolargol • ostatnio zakumał się bardziej z kaczorem ( to wina ruji, hienie) i razem pierdolą trzy po trzy zaśmiecając tematy spamem •
 
egzekutor- zalozyl konto, tylko zeby oceniac i krytykowac uzytkownikow portalu. Na stronie trudno jest dostac bana, ale on jest na najlepszej drodze do tego.
 
Na jego miejsce wskakuje Mir • dzieciak ma tak 15 lat , choć gra starszego • nie trenuje, może zacznie • jest szansa. Ten to już wogle nie czyta postów, Ew. po łepkach. Czasem coś palnie by uwagę przyciągnąć (na kaczora np. • bo to modne).


damn, chyba się zgadzam z tym :)
 
Egzekutor- Wiek 14. Na wf zobaczył solówke chłopaków z klasy i sam zaczął się bic po gimnazjach. W szkole mu nie idzie, odreagowuje na forum. Udziela się tylko gdy może komuś pojechać co wskazuje że jego idiotyzm jest zaawansowany. Trudne dziecinstwo i spaczony umysł sprawia że żyje w swoim własnym świecie gdzie wydaje mu się że skończył już gimnazjum.
 
Egzekutor,a tak coś ciekawego do powiedzenia masz może,czy nadal "jedno wielkie nic"?Nie odpowiadaj,to pytanie retoryczne.Dziwię się,że Twój (od)byt jest jeszcze na tym portalu tolerowany...Usiądź lepiej do zeszytów,skup się na nauce,gimnazjum to już nie przelewki.



A,i tego Kolargola już zostaw w spokoju,za dużo o nim fantazjujesz, a z pewnością psycholog szkolny już Ci tłumaczył,że to platoniczna,niezdrowa taka miłość do bajkowych postaci...
 
hahaha, panowie - przecież egzekutor ewidentnie łacha sobie drze, przestańcie reagować na jego zaczepki i tyle:-)
 
Jako fascynat Freuda śmiem twierdzic te niezdrowe zauroczenie Kolargolem świadczy o tym iż Egzekutor mógł być wykorzystywany przez pluszaki w okresie wczesnego dziecinstwa a fascynacja morzem co już kilka razy podkreslił utwierdza mnie w przekonaniu że ma on problemy z moczeniem nocnym czyli potencjalną chorobą nerek, silnym stresem psychologicznym lub opóźnionymi odruchami sytuacja ta ma miejsce gdy sygnał dociera do móżgu z opóźnieniem :-) Pozdrawiam wszystkich fanów psychoanalizy :-)
 
Egzekutor kiedyś napisał, że zbyt ciężko mnie namierzyć, bo zmieniam nicki ... Znamy więc już ograniczenie możliwości naszego ZAWODNIKA MMA ! Ja sam też jestem tylko teorytykiem ( obecnie ) chociaż kiedyś byłem na 1 (!) treningu :D



FoD zrobił kaczce niespodzianke xDD
 
Zelboys, Nie widze w tym nic dziwnego :) Też najpierwd długi czas odwiedzałem stronę a dopiero później założyłem konto :)
 
hehe, to samo chciałem napisać, mmarocks śledzę prawie od początku istnienia, a konto założyłem dopiero z rok temu:-)
 
Zelboys, Nie widze w tym nic dziwnego :) Też najpierwd długi czas odwiedzałem stronę a dopiero później założyłem konto :)


Ja tez nie widze w tym nic dziwnego.



Dziwne sa natomiast dla mnie deklaracje tego typu ze strony nowych uzyszkodnikow - jakby to mialo ich wielce uwiarygodniac ;)
 
Dziwne sa natomiast dla mnie deklaracje tego typu ze strony nowych uzyszkodnikow - jakby to mialo ich wielce uwiarygodniac ;)


Uwiarygadnia ich gadka o latach treningu. To o czym piszesz sprawia, że uzurpują sobie prawo do tego by decydować kto może wypowiadać się na forum.
 
Loganowi te 8 lat w zupełności wystarczyły :D



Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą ( może trochę głupią i bez sensowną ) czy Logan i Egzekutor mają coś ze sobą wspólnego :P
 
Uwiarygadnia ich gadka o latach treningu. To o czym piszesz sprawia, że uzurpują sobie prawo do tego by decydować kto może wypowiadać się na forum


A, to to swoja droga - ja trenuje 10 lat, a wy nie macie pojecia! :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top