NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Sacramento wcale nie rozpieprzyło prowadzenia :-) Dallas z niezłym handicapem wjechało, chyba ktoś z 76ers grubiej postawił,że dali się AŻ tak rozjechać.
 
wątpie żeby ktoś z sixers co stawiał, mają po prostu chujowy skład :) Dallas za to ma kim straszyć w ofensywie. Było oczywiste że będzie pogrom, ale nie aż taki.
 
Mój post był ironią oczywiście. Wiedziałem o dysproporcji w siłach tych dwóch drużyn, ale Dallas ich prawie zdublowali..
 
Lakersi znowu baty... 9 minuta 1Q a oni już 30 pkt dostali.



OKC 65-69 Houston skuteczność 29%... super mecz.



na 0 z tyłu :-) w 3Q Houston rzuciło 9pkt. WTF?!
 
To Denver w 2 kwarcie w mecz z NYK zdobyli...8 punktów. Jeden kosz trafili po akcji reszta to rzuty wolne. Co ciekawe w pierwszej kwarcie uzyskali 31 punktów.
 
za to w Lakers v GSW nikt na obronie sie nie wysilał, co za wynik :-)



40 w 2Q i 41 pkt w 3Q GSW:-)
 
ciesze się, że dzisiaj zrobiłem sobie nieprzespaną noc, wszystkie mecze z tego co widze po wynikach świetne i wyrównane.



ja jednym okiem oglądałem Cleveland (LeBron w ostatniej akcji po dogrywke wkozłował sobie piłke w nogi :-)), a 2gim Washington (30 minut Gortata 17pkt(3ci punktujący meczu)6zbiórek), teraz jeszcze Lakersów męcze.



Lakersi też nie odpuszczają Houston tylko 5 pkt straty przed ostatnią Q, będzie 2gi win z rzędu? :-)



ciekawe... w meczu Brooklyn - Milwaukee były aż 3 dogrywki.
 
LA Clippers - Miami Heat - mega mecz! Od czasu do czasu oglądam sobie kosza, ale nie mam o nim żadnego pojęcia - mimo to oglądanie Clippersów w akcji przebija wszystko w koszu, co widziałem ostatnio.
 
Wyobrażacie sobie, że wczoraj postawiłem dychę na lakersów, w momencie kiedy w trzeciej kwarcie przegrywali 6cioma punktami i kurs był 7.30 ?



Nieźle, co?
 
kurs 7 był.

AffectionateFirsthandAmericanavocet.gif
 
Ktoś ma namiary gdzie dzisiaj będzie można w necie obejrzeć w dobrej jakosci mecz Clippersów z Spursami?
 
Pamiętacie, jak przed sezonem w jednym z wywiadów anonimowy trener jednego z zespołów powiedział, że jego zespół specjalnie ma przegrywać, żeby w przyszłym sezonie mieli wyższy numer w drafcie?
Chyba 76ersi są pierwszym podejrzanym o sportowe zagrania. No może obok Lakersów, ale chyba to Philadelphia ma lepszy skład.
 
tankowanie to żadna nowość w nba. A z tym lepszym składem 76ers to trochę przesadziłeś :]
 
Boston też w tym roku chyba będzie kombinował o wyższy numerek w drafcie, szczególnie po odejściu Rondo będą mieli usprawiedliwenie.
 
Back
Top