NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

NBA League Pass - 60 zł za całe PO. Fajną opcją jest z odtworzenia 'all possessions' - cały mecz w ok 40 minut
Przekonałes mnie. Aplikacje z dostępem do league pass udostępnia Sony na PlayStation. Biere
 
Przekonałes mnie. Aplikacje z dostępem do league pass udostępnia Sony na PlayStation. Biere
Kiedyś miałem problemy z apką na xbox'ie, ale chyba ogarnęli w końcu :banghead: Ostatnio na tablecie oglądam, albo rzucam na tv przez chromecast'a
 
Mi chodziło o obecnych suns.
:beczka:
10 sytuacji, które doprowadzą cię do szału na studiach – Lepiej myśleć niż  nie.
 
Szli łeb w łeb. Ciekaw czy gdyby nie kontuzja to wygrałby Monk :zakręcony:
różnica nie duża.
monkowi mógł zaszkodzić wynik zespołowy.

reid to jest dopiero trzeci środkowy z ową nagrodą (bill walton, montrezl harrell).
 
Boston pierwsze kłopoty, ten Mazula to podejrzany trener, za to Eric Spoelstra zawsze coś wymyśli w po, może być jednak wyrównana seria, tym bardziej że kontuzja Butlera nie wygląda aż tak tragicznie
niestety nie oglądałem całego i polegam na obszernych skrótach, ale widzę mało strefy miami w tym meczu.
zapierdzielali w obronie aż miło, gęsto w pomalowanym.

trójka:
23/43 miami (53,5%) :o o:
12/32 boston :wall:

gdzieś pewnie wcześniej wrzucałem:
boston w regularnym był 9-10 w meczach, gdzie wpadało im 14 trójek lub mniej.
jeżeli wpada im 15 trójka i dalej ich bilans wynosi 54-9.

dzisiejszy wynik zwiastuje fajne mecze w miami.
 
Co tu taka cisza? Gdzie są fani Lebrona!?
Czasem zadziwia mimo wieku ale ma mecze że daje dupy w najważniejszym momencie. Właśnie znowu to zrobił tak jak wiele razy w przeszłości.
Za całokształt kariery nigdy nie będę postrzegał go jako największego mimo kilku rekordów. Z obecnie grających wyżej Curry a wszechczasów to wiadomo. Przynajmniej dwóch lub trzech lepszych od niego.
 
philla- knicks.
to będzie najlepsza seria.
iskrzy tam dobrze.

lakers są w bardzo ciemnym miejscu.
jakoś nie rozmijają się w strzeleckich popisach gracze, którzy nie są davisem, ani lebronem.
ostatnio reaves słabiej, dziś russell nic.
jeżeli odpadną z hukiem kolejnym sweepem w los angeles może zatrząść się ziemia.
a z 0-3 ciężko w nba wyjść.
0-151.
 
Dopiero obejrzałem trzeci mecz. Tym razem złomowanie LA rozpoczęło się już wcześniej bo w trzeciej kwarcie. w sumie tylko AD walczył w drugiej połowie plus przebłyski LeBrona. Reszta zawodników bardzo słabo. Chyba nikt się nie spodziewał że dziadek Jemes będzie ciagnąl ten wózek przez pełne minuty d każdym meczu? Po następnym meczu jadą na ryby.
 
dallas w regularnym byli 39-2, gdy prowadzili po trzech kwartach.

pj washinghton jr to naprawdę dobry wariat.
świetną robotę gość robi.

ciężka twarda seria z tego może być.
raczej bez występów 50+ doncicia.
 
Last edited:
Back
Top