NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Pisałem, że Murray to playofowa bestia.
:fjedzia:
Nic mu nie siedziało aż do czwartej kwarty :siara:
Kurwa, gdyby urwali choć ten dzisiejszy mecz w Denver to kto wie :childcry:

Ale meczycho kapitalne, właśnie dlatego od kilku lat mam w dupie RS i zaczynam oglądać uważniej dopiero PO, bo dramaturgia niesamowita
 
ale paul pierce?
:o o:
paul pierce...
Irlandczycy zawsze mieli nierówno pod sufitem. Po za tym brak Russella. Wilta bym nie liczył bo mimo że wybitny zawodnik to osiągnięcia drużynowe takie sobie. Curry powinien mieć też więcej bo w nowożytnej NBA to postać wybitna na równi z LBJ. Nie musiał skakać po całej lidze żeby zdobyć kolekcje pierścieni.
 
Irlandczycy zawsze mieli nierówno pod sufitem. Po za tym brak Russella. Wilta bym nie liczył bo mimo że wybitny zawodnik to osiągnięcia drużynowe takie sobie. Curry powinien mieć też więcej bo w nowożytnej NBA to postać wybitna na równi z LBJ. Nie musiał skakać po całej lidze żeby zdobyć kolekcje pierścieni.
Wilt zaliczył 10 000 cipeczek i już za to powinien być GOAT !!!
 
Był kiedyś Hype na suns?
:lesnarhappy:
był, jednak najwięcej czapeczek chyba w każdej okolicy naszego kraju mieli bulls, co nie dziwi i charlotte hornets nie wiedzieć czemu...
:wink:

a tak poważniej, to były najmniej dwa.
ten ze stevem nashem na piłce + amare, shawn marion.
to mógł być ten czas, gdy właścicielem klubu został ten przemiły człowiek robert sarver.
była mocna drużyna, były finały konferencji.
najczęściej w playoffs kończyli ich żywot san antonio spurs.

ten pierwszy to 92-93 i barkley leci do phoenix.
jeden z najlepszych ruchów kadrowych w historii organizacji.
to już była mocna ekipa, a z barkleyem stała się najlepsza na zachodzie.
Johnson, Majerle, Barkley
danny ainge!!!, tom chambers, ceballos, mark west, nijaki richard dumas, po porcji narko zawieszenia.
ten ostatni potem grał chyba w pruszkowie.
paul westphal trener debiutant, wcześniej asystent i gracz phoenix.
w tamtym czasie bardzo mocna ekipa.
wyraźny lider, świetne druga i trzecia opcja, mocna ławka.

w mojej opinii phoenix 93 to najgorszy przeciwnik jaki bulls mieli w finałach, a na pewno w tym okresie pierwszych trzech mistrzostw.
3 dogrywki w meczu nr 3.
55 punktów wiadomo kogo na 111 drużyny w meczu nr 4.
rzut paxona na mistrzostwo w meczu nr 6.

jeden pan zamknął owe finały taką oto linijką:
45,7 min
50,8% z gry
40.0 % za 3
69,4 % z linii
8,5 zbiórki
6,3 asysty
1,7 przechwytów
0,7 bloków
41,0 pkt
 
Boston pierwsze kłopoty, ten Mazula to podejrzany trener, za to Eric Spoelstra zawsze coś wymyśli w po, może być jednak wyrównana seria, tym bardziej że kontuzja Butlera nie wygląda aż tak tragicznie
 
Przez co lepiej sobie wykupić większy dostęp do NBA? Mogę c+ online lub dostęp bezpośrednio przez aplikację NBA na PlayStation? Na czym oglądacie? Na canal + w tv gówno jest. Wolą pokazywać zełosną polską ekstraklasę i gówniare z paletkom.
Polski komentarz mam w dupie.
 
Przez co lepiej sobie wykupić większy dostęp do NBA? Mogę c+ online lub dostęp bezpośrednio przez aplikację NBA na PlayStation? Na czym oglądacie? Na canal + w tv gówno jest. Wolą pokazywać zełosną polską ekstraklasę i gówniare z paletkom.
Polski komentarz mam w dupie.
Poszukaj sobie czy nie ma jakiejś promocji na league pass na playoffy
 
Poszukaj sobie czy nie ma jakiejś promocji na league pass na playoffy
Nie chodzi o cenę. To tylko 15 dolarów na miesiąc za dostęp z aplikacji. Bardziej czy ktoś to ma i jest zadowolony. Chcę tylko na Play off bo zasadniczy mało mnie interesuje i 1-2 mecze na tydzień z C+ wystarczą.
 
Przez co lepiej sobie wykupić większy dostęp do NBA? Mogę c+ online lub dostęp bezpośrednio przez aplikację NBA na PlayStation? Na czym oglądacie? Na canal + w tv gówno jest. Wolą pokazywać zełosną polską ekstraklasę i gówniare z paletkom.
Polski komentarz mam w dupie.
NBA League Pass - 60 zł za całe PO. Fajną opcją jest z odtworzenia 'all possessions' - cały mecz w ok 40 minut
Edit: trzeba anulować po sezonie, żeby się nie przedłużyło na następny.
 
Back
Top