NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Oby się to wszystko tak ułożyło, że Mavs trafiają na Miśki w pierwszej rundzie, ale tam będzie sieczka w pomalowanym :antonio:
Tylko niech Adams wraca jak najszybciej, dzieciaków z Memphis trzeba trzymać za mordę, jak jeden z drugim dostanie wychowaczego liścia, to im się odechce gangsterki :mamed:
 
Last edited:
Przejebali z Bryłkami, naćpał się i macha gnatem, głupi murzyn, mówiłem. Już nie pierwsza taka akcja, żegnamy groźnego gangstera :kis:

:mjsmile:




fani go usprawiedliwiają, piszą ,,hi has hołmis and da hud in his hart,,
No kurwa typ zarabia miliony dolarów a gra gangstera
Rozumiem jakby na tym też opierał się jego fenomen jak 50 cent czy diazy ale bez jaj
 
Jak zawsze daleki jestem od rasistowskich stereotypów na temat czarnych, tak Ja Morant to jednak typowe dindunaffin "gangsta" mentality.

W ogóle jakie prorocze słowa:


Nie minął miesiąc, a wszystko się sprawdziło, choć jak widać po tym łbie, mogło się skończyć gorzej.
 
Takiego Hardena potrzebuje na playoffy obok Embiiida
taki harden zwykle w playoff's nie występuje.
:wink:

tymczasem lakers.
od swojego mocnego początku 2-10, są 30-24.
w ostatnich 10 meczach są 7-3.

9 miejsce w konferencji, 2 mecze straty do piątego dallas.
toronto, orlando i 2 razy chicago- to ich pozostali przeciwnicy ze wschodu- reszta z własnej konferencji.
16 meczów do końca sezonu.
 
taki harden zwykle w playoff's nie występuje.
:wink:

tymczasem lakers.
od swojego mocnego początku 2-10, są 30-24.
w ostatnich 10 meczach są 7-3.

9 miejsce w konferencji, 2 mecze straty do piątego dallas.
toronto, orlando i 2 razy chicago- to ich pozostali przeciwnicy ze wschodu- reszta z własnej konferencji.
16 meczów do końca sezonu.
Westbrick i lbj z wozu koniom lżej.
:beczka:
 
SGA two way grajek, przyszły król ligi :tellmemore:

SGA300.jpg
 
8000.
równiutko tyle punktów rzucili w tym sezonie gracze sacramento kings.
więcej mają tylko boston i golden state, jednak przy dwóch meczach rozegranych więcej.

kupę lat nie grali w playoffs a teraz wracają i wygląda na to, że nawet z przewagą parkietu.
brawo.

tabela na zachodzie płaska strasznie.
kolejność drużyn do samego końca się będzie zmieniać.
 
Wpadłem tu tylko po to żeby napisać, że dzisiejsza NBA to nudny konkurs rzutów za 3, bez obrony, MJ GOAT i jebać LBJ. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
niestety, drużyny oddają w meczy 50-60 trójek bo to się opłaca "matematycznie", codziennie jakiś zawodnik dobija do 40 punktów w meczu. Stało się to, czego się obawiano od dawna - gra ofensywna rozwija się znacznie szybciej niż defensywa. Nie ma sensu w piątce wychodzić dwoma-trzema obrońcami, bo na przeciwko jest np.4 która napieprza zza łuku albo wbija się pod kosz nierzadko zyskując jeszcze faul.
 
Wpadłem tu tylko po to żeby napisać, że dzisiejsza NBA to nudny konkurs rzutów za 3, bez obrony, MJ GOAT i jebać LBJ. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
:mjsmile:

@chaoz dobrze napisał. Atak poszedł tak do przodu, że nikt na obronę nie patrzy, bo
:pudziaonicbyniedao:

Postawić GSW z 2018 z ich systemem gry ofensywnej do topowej obrony z lat 90 (np Pistons) to i tak wrzucą więcej niż stare drużyny obecnym.
 
:mjsmile:

@chaoz dobrze napisał. Atak poszedł tak do przodu, że nikt na obronę nie patrzy, bo
Na obronę nie patrzą, bo od 2005 roku i zmiany zasad nie wolno bronić, teraz faul gwiżdżą już za ruch ręką w powietrzu. Te dzieciaki, które teraz grają w NBA nigdy nie były uczone jak bronić, bo nie było i nie ma takiej potrzeby. Tak sobie NBA wymyśliło i tego się trzymają, co kto lubi. Ja wolę obejrzeć Euroligę albo nawet PLK, wiadomo że poziom jest dużo niższy, natomiast mi się to ogląda lepiej, bo jest obrona, są jakies zagrywki, a nie tylko napierdalanie za 3 i bieganie od kosza do kosza bez obrony.
 
  • Like
Reactions: osk
houston 6-28
san antonio 6-29
golden state 7-29
detroit 7-27

najgorsi na wyjazdach w tym sezonie.
GSW na wyjazdach wyglądają jakby im ktoś skille zabrał. A bycie w gronie zespołów "tankujących" to wstyd.
 
Ostatnio nie śledziłem tabeli, a i tutaj coś skromnie w relacje się zrobiło. Powiedz proszę, że GSW nie zaczęli tankować !?
 
Back
Top