Muzyka

Mort musisz mi powiedzieć, które z tych umców Ci się spodobały to będę wiedział czym się dzielić :) słucham, różnych odmian i nie każda może Ci przypaść do gustu.
i tak FOR EGZEMPYL masz tu kilka różnych "nurtów" :P







 
Generalnie, wszystko co podesłałeś mi się podoba. ;) Podsyłaj więcej bo mam faze. ;d
 
Ze specjalną dedykacją dla Morta :)

Nie wiem tego kawałka w dłuższej wersji nie dało się znaleźć a szkoda :









Tutaj dla porównania inna wersja jednej z wczorajszych nut:

I na koniec coś z przymrożeniem oka :D żeby Ci się studniówka przypomniała :D
 
Mort piąteczka dla Ciebie za niezamykanie się na jakiś konkretny gatunek muzy, to już dużo świadczy o psysze (haha, śmiesznie brzmi komu?czemu? dlatego się śmieję:P) człowieka:) nie śmieję się z Ciebie, tylko z śmiesznej konstrukcji:D bo tak na serio to niezły jest żal, patrząc na to co ludzie mają w głowach, przypisują się do jakichś grup, dają sobie wmawiać opinie innych zamiast samemu je kreować wg włąsnych myśli i doświadczeń... tak dla porównania sytuacji, nagrywałem kiedyś kawałki z koleżką, który miał siebie za guru rapu i prawilności, ile ja się nasłucham gadek o tym, że jestem mega ziomem na życie... ale jak przyszło co do czego, wydał płytę, a teraz usuwa kawałki nasze stare z internetu na mocy praw autorskich zamiast zwyczajnie napisać do mnie jak człowiek (teraz wydaje legale)
 
Ostatnio taki humor mam, żeby się bawić, kluby te sprawy i jakoś tak mi weszło na banię, żeby potańczyć czy coś, generalnie to kiedyś się zamykałem na jeden gatunek, no i wszystko inne uważałem za fe, ludzie się zmieniają z biegiem czasu. ;-) A ten o którym mówisz to po prostu człowiek fałszywy. Nie wiem, co ma do tego gatunek muzyki. :D Edit: nie zapominaj, że Twoich kawałków nadal słucham! ;d
 
Słowik jakbyś miał czas to mógłbyś zrobić jakąś składankę Winter Słowik mix czy coś i wrzucić załóżmy na speedyshare, z chęcią bym ściągnął ;)
 
dvd Tak film nazywa się Adulthood są dwie części polecam
http://www.filmweb.pl/film/Adulthood-2008-462392

http://www.filmweb.pl/film/Kidulthood-2006-229039
 
Bubi miałem takie plany już ale jakoś się zebrać nie mogę ;p Wbrew pozorom ułożenie takiej składanki nie jest takie łatwe, tzn może i łatwe ale praco i czasochłonne strasznie ;/ a mi niestety czasu brakuje ;/
 
No i kolejna porcja kawałków od słowika ;D





Na koniec pozycja z Polski a dokładniej z Krakowa i przykład jak zostać poważnym producentem (w środowisku muzyki klubowej v1r00z jest bardzo znanym artystą) tworząc całość tylko i wyłącznie na kompuetrze
 
Back
Top