Muzyka

"Słucham muzyki, a nie gatunku"
Ale ostatnio sporo czasu na moich plejlistach zajmuje tzw "djent":







 
Przy okazji wczorajszego melanżu poznałem pewną pannę ale mniejsza o to tylko co ciekawe weszliśmy na temat muzyki jakoś i pochwaliła się rapuje, pierwsza moja myśl :"buahahahaha" z tym, że pochwaliła się swoim dorobkiem i cóż przyznać trzeba, że całkiem nieźle jej to idzie, tutaj mała próbka jej możliwości :
 
A tam od razu wojenne :) Po prostu czasem lubię posłuchać czegoś cięższego - szczególnie podczas treningu.


Ale Hip-Hopu słucham już od bardzo dawna, a skoro poprzednie utwory były "wojenne", to teraz coś na rozweselenie:


 
Jak DeXx zszedl ze sciezki wojennej to ja na nia wejde ;)

















Ostatni zespol to Wo Fat. Odkrylem zupelnie przypadkiem, szukajac Flagpole Sitta Im not sick but im not well. Chlopaki daja czadu i znacznie lepiej pasuja do filmiku :)
 
madafaka pamieta sie, pamieta) tylko jakos kurcze nigdy nie potrafilem przekonac sie co do Gentlemana...


mnemic twoja sciezka wojenna jest zdecydowanie mniej krwawa niz DeXxa;)
 
mam, jest troche starych na yt, ale byłem wtedy małolacik 15-16 lat coś takiego. dziś albo jutro wrzuce tam jeszcze takie demko co nagralem z rok temu z koleżką, nawet niezłe
 

To ja troszkę zmienię klimat.. Ostatnio wpadł mi w ucho ten kawałek, świetne wykonanie i sam pomysł przerobienia utworu powojennego. Oby takich więcej!
 
Mort żarty żartami ale to był hit mojego półmetku :) polonistka nuciła to na lekcjach później przez miesiąc.
 
Back
Top