Muzyka

Hahaha, nie ma bata! Przy disco jest balansacja jak trzeba!! :D Edit: aha, na mojej studniówce będzie grał ten oto jakże wielki artysta! Focus z jego jakże ambitnym utworem pt. Nóżki!
 
No ja mam nadzieję, że będzie grał przeboje nie tylko ze swojego repertuaru. A DJ Vampira nie znam, co to? XD Edit: Znalazłem bardzo ambitny teledysk Focusa, nie mogę! hahahaha
 
O kurwa jaki maczooo ;D A jakie śliczne panny, ło matko :D co do tego DJ Vampira to sam nie wiem co to za typ ;D Wiem że równie dobrze połowę imprezy można było przesiedzieć :)

Żeby off topu nie robić muzyczka :
 
Mort czym podpadliscie ze wam taka ekipe na studniowke zalatwili;)
w sumie po paru glebszych to pamietam ze przy kawalku Ivania z Delfinem mozna bylo zrobic z siebie krola parkietu;)
udanej imprezy.
 
baw się dobrze mort. ja właśnie wróciłem z komendy bo chcieliśy z kumplem jechać w gory mówił, że pożyczył furę od kolegi a okazałlo się że zajebał staremu alfe jaaaa nie pijcie alkoholu!! chyba że na studniowce
 
hehe czy ja wiem:)
żeby nie było spamu :)

you know frank sinatra?:d
 
No, zabawa na studniówce była meega. ;d Ale niestety to nie był ten Focus, a zespół z niedalekiej wsi. xD Ale i tak było zajebiście! Ostatnio nałogowo słucham Nickelbacka:
 
kurde, nie tak dawno temu bujalem sie przy kawalkach PFK a tu "oldskul" pisza...
 
ehh ja w tych latach mniej więcej zaczynalem słuchać rapu, choć skandal już jako dziesięciolatek katowałem;)SKANDAL ehhh co za klimat ma ta płyta, to jest mistrzostwo świata
 
otóż to!
aż coś wrzucę
ale to będzie z drugiej płytki, ewenement:
z chadą i sokołem, dla dzieciaków oczywiście;)
 
no to miales szczescie cebeka;)
ja majac mniej wiecej tyle lat dostalem w swoje lapy kasete polskiej ekipy N.A.S...
i nie bylo lekko...zniechecili mnie totalnie do tej muzyki w wydaniu polskim.
na szczescie pojawili sie chlopaki z WYP3, wyszla drug plyta/kaseta Kalibra44 i juz wszystko bylo tak jak trzeba;)
aha, pamietam ze, po drodze byly kawalki Liroya, popularny byl tez wtedy niejaki Karramba.
ps. a propos Molesty:
 
ja wole sie nastukać, znaleźć się na wyżynie
niestety pustki są u mnie dzisiaj... a akurat wolny dzień był, eh...
 
ufc czy nutka w tle? hehe, świry, nawet fajny kawałeczek, podoba mi się;)
 
Back
Top