Muzyka

@ Gambit



patton to wokalista nietuzinkowy...



do tego wybrałeś fajny utwór, z zajebistej płytki...



pozwolę sobie kontynuować wątek, tego wydawnictwa, bo mike patton już się wcześniej w moich wrzutkach pojawił...
 
Ktoś strone wcześniej dawał Młodego M ze Słoniem na megawykurwionym bicie który ponoć jest samplem z 8bitowej muzyczki z Pokemonów na Gameboya :D



Żeby nie było, że tylko komentuje to coś z reklamy Nokii, nawet całkiem nutka.
 
Chada ma niektóre dobre kawałki, ale ogólnie jego teksty brzmią " kurwa,chuje,pierdole,szmaty,cwele"
 
Pewnie trochę jest tak jak mówisz, ale teksty spoko składa słuchałem kilku dissów na Donia i trzeba przyznać, że zmiata go z powierzchni ziemi.
 
Trzeba przyznać, że niektóre rymy chady są słabe, ale idzie mu z każdym trackiem coraz lepiej, nadrabia dobrym przekazem i szczerością w tekstach. A czas rozliczen to mocny kawalek.
 
Mimo wszystko, Chada ma dość trafne teksty. I to bardzo mocny. I te teksty o matce gość jest normalnie bez skrupułów hehe
 
Polecam zespół przy którym wchodzi Diaz, bo Deftones to absolutne mistrzostwo świata. Jestem ogromnym fanem tego bandu



[youtube]
 
Wiem o co Ci chodzi, tylko ja po prostu podzieliłem sie co z nowości aktualnie słucham i to ,że ktoś przesłuchał także , to dobrze słyszeć
 
Back
Top