Muzyka

Zgadzam sie bubi, płyta Onara jest po prostu nieziemska. Jedna z najlepszych jakie słuchałem.
 
Jeśli chodzi o Onara to najbardziej podobały mi się kawałki Płomienia 81 czyli Onar z Pezetem. Bo Mes to tak trochę już nie hip hop jak dla mnie. Wtedy gral porządnie
 

Ja hip hopu słucham chyba od 10 roku życia, mimo tego, że ostatnio troszkę odbiłem na rzecz techno, to nadal się interesuję sceną Hip hopową
 
Stoprocent 2 dobre na imprezę.



@Madzer przesłuchaj całą płytę, bo jest na prawdę nieziemska.



Chodzi o to jak Onar się zmienił o 180 stopni, z typowych bangerów na pełne przekazu wartościowe kawałki. W kawałku dorosłem do rapu wszystko w sumie wyjaśnia.



@Seven zaniedbałeś rap dla techno, kiepsko to brzmi :-)



Ja tam słucham wszystkiego, do techno na dyskotekach najlepiej się bawię, ale nie potrafię tego słuchać na winampie np.



A apropo Pezeta, nie jestem hejterem, ale jak on może mówić, że nie robi komercji. Nagrywając na dubstepowych bitach, przecież wiadomo, że pełno ludzi tego teraz słucha(najwięcej banany) i jest to robione dla hajsu. Będą słuchać, pewnie w dyskotekach też będą to puszczać, automatycznie ci którzy go nie znają a lubią dubstep spodoba im sie to, potem odkryją jego KOKA shop. I hajsik leci.



Jakby robił coś w stylu run dmc to wiadomo, ale kurwa nie hiphopolo dubstepowo. Jakby sobie zrobił pod innym pseudonimem taką płytę tłumacząc się poszukiwaniem nowych wrażeń w muzyce to spoko, ale radio pezet to hipokryzja i czysta komercja. Do tego idealnie pasuje kawałek farbowane lisy Onara, chociaż wiem, że to nie o pezecie(bo planują kolejnego płomienia nagrać).
 
W Płomieniu nie robili hiphopolo, ale taki czas nastaje, że dużo wykonawców robi teraz taki a nie inny hiphop, wiem trochę zmieniły mi się upodobania muzyczne ale jeśli chodzi o HH to mam takie zaplecze, ze starych czasów że matko były takie czasy że dzień w dzień, przy nauce, przy graniu na komputerze itp. niestety nie było wtedy telów z mp3.
@Bubi
Ja nie mówię o ostatnim albumie, ale o wcześniejszych, zresztą jeśli chodzi o Pezeta to jeden z moich ulubionych artystów, także co byś nie powiedział to do mnie nie dotrze :P
Ja osobiście uważam, że najlepszy rap był robiony lata temu.

A tu płomień
 
Ja też przeciez refleske,6 zmysl,nie jestem dawno itp to mistrzostwo świata. Płyta z małolatem też fajna, nawet ten nietypowy bit w dopaminie mi się podoba. Ale te dubstepy to już przegięcie pały, nie toleruję tego.
 


Klonie mój bezlistny, klonie lodem skuty,
Czemu stoisz, zgięty, wśród zamieci lutej?

Czyś tam co wypatrzył? Usłyszał co w głuszy?
Jakbyś na przechadzkę za wioskę wyruszył.

I, jak stróż pijany, wyszedłszy na drogę,
Ugrzązłeś w sumiocie, odmroziłeś nogę.

Ach, sam jestem dzisiaj chwiejny i niemrawy,
Nie dojdę do domu z brackiej popijawy.

Tam dostrzegłem wierzbę, tam sosnę spotkałem,
Pieśni im o lecie w tak wichru śpiewałem.

Wydałem się sobie takim samym klonem,
Tylko nie bez liści, a całym zielonym.

I, wyzbyty wstydu, w sztok spity gorzałą,
Niczym cudzą żonę brzózkem ściskał śmiało.
 
nie zaglebialem si wczesniej w ten temat na forum, ale wrzuce swoje 3 grosze co do polskiego rapu/hh. . . zgodze sie z sevenem, ze prawdziwy hh byl dobrych wiele lat temu, pamietam, ze taki "buum" byl tez w latach 2003-2005 mniej wiecej, kiedy sporo dobrych kawalkow mozna bylo nawe wychaczyc na vivie



ja wsumie tez w mlodzienczych latach jechalem tylko na tym, wiadomo paktofonika, kaliber itd, przed szkola, po szkole, na jakims chlaniu z kumplami. . . wsumie az sie lezka w oku moze zakrecic wspominajac stare czasy xD
 
ejj mam pytanie bo sie wczoraj zastanawialem a jestem zmęczony i nie chce mi się szukać. Joka kiedyś był oskarżony o gwałt i jak to sie skończyło ?
 
Z tego co się orientuję to wyszedł za kaucją, zawiesił karierę i został kierowcą taksówki.
 
Back
Top