Muzyka

@up
O nie takiego czegoś nie słucham, i chyba nikt mnie do tego nie przekona ale każdy lubi co innego. Ostatnio wolę coś w takim temacie:
 
Yagiel



Jeszcze tylko Torsofuck'a brakuje do tej kolekcji :D Ogólnie, dziwna muza dla mnie, a sam wokal częściej przypomina soczystą srakę :P
 
O dobre :] Ostatnio troche pocwiczylem,aby przestawic sie z growla na takie prosiaki heheh :]







Posłuchaj jak to brzmi, dla mnie rewelacja, na koncertach muszą mieć dobry sprzet aby udzwignac ten bas:)
 
Widze Yagiel schodzisz do ekstremy :D Mi tam dobrze w black/death'ie :)



Znam Mortician, mają pare dobrych hitów :D Ale wcześniejsze albumy są lepsze od nowych. W sumie może dlatego, ze grają na jedno kopyto :D
 
Przyjdzie czas, że przestanie Ci to wystarczać a Burzum będzie brzmiał jak folk na dożynkach :D
 
To Cie zaskocze, ale ja właśnie najpierw słuchałem najbrutalniejszych grindów i death'u a blackiem później się zainteresowałem :) Burzum jest lekki, nawet bardzo, ale u niego liczy się dla mnie klimat i melodia tylko. Jak chce czegoś z jajem to odpalam Infernal War, stary Watain, Anaal Nathrakh.
 
No u mnie było na odwrót, stopniowo w coraz głębsze brzmienia,co abstolunie nie oznacza, że nie słucham innych gatunków bo słucham równie często :) Burzum bardzo lubię właśnie za ten niesamowity klimat. Det Som En Gang Var czy Filosofem mi się nigdy nie znudzą i nigdy ich nikt nie zastąpi :) Cieszy mnie, że Marduk nagrywa nowy album,tymbardziej, że ostatnie EP Iron Dawn jest bardyo konkretne:)



 
No wymieniłeś 2 najlepsze albumy Burzum'a :) Belus momentami im dorównywał, ale ogólnie to średniak. Teraz na maj wydaje nową płyte, oby poszedł w kierunku starych klimatów, a nie Fallen który dla mnie jest cienki.



A Marduk to dla mnie sredniawka BM. Mają kilka konkretnych kawałków, ale poza tym to nic ciekawego ;) Wolę Behexen, Horn'e, Sargeist, azaghal, czy spite extreme wing.



A słyszałeś Insane Vesper? Mają pierdolniecie jak mało kto w BM.
 
Też dobry kawałek, płyta możliwa. Tylę ze w Insane Vesper pierdolniecie jest w ciężkości a tu w szybkosci ;)
 
@Frost



Słyszałeś o tej kapeli? Taka supergrupa polskiego blacku :)







Oglądając filmiku z koncertów odnoszę wrażenie, ze szykuje nam się potężny skład na miarę Infernal War czy Azarath :) Z resztą - Necrosodm i Inferno w składzie - inaczej być nie może:)



Wracając do death metalu - dla mnie jedna z najlepszych grup







Niestety nieistniejąca,ale w tym roku będzie debiutancki album nowego projektu w ktorym gra Svierszcz(bas&voc)







co do 11-stek - dla mnie najlepsza ekipa hc z Płonie mi serce na czele.







Choć przedostatnie wydawnictwo - Victims Of Forgetting - ma niesamowitego kopa







Na polskiej scenie HC może z nimi konkurować jedynie Schizma







A z NYHC to bogami dla mnie są chłopaki z AF







Ah, niedługo w Łodzi grają, trzeba się wybrać chyba.
 
Bardzo oldschoolowe,warte zapamiętania.







Terror jest chyba jedna z kapel które aktualnie robią najwięcej zamieszania na światowej scenie HC
 
Yagiel



Nie słyszałem, ale brzmi dobrze, sprawdzę. Z nowego polskiego BM, Plaga jest naprawdę warta uwagi.
 




ja też coś dla relaksu:) Mega okładka heheh :) Dobre anime by z tego uklepali ;]







A tu nowy Soulfly. Brzmi całkiem fajnie, ale Max już nie jest w stanie mnie zaskoczyć ani poruszyć nowymi numerami.
 




:)



Wracajac do rozmowy o BM







Projekt Demonaza - zaloztciela,gitarzsty i teksciarza Immortal. i w sumie to brzmi jak Immortal:) czyli dobre:)
 
Back
Top