Mundial 2014 - komentarze do meczy

Jak można kibicować Brazylii grającej z kimś z Europy ? obojętne czy to Niemcy czy Serbia zawsze za Europą
 
Szkoda, że nie ma tego Neymara, FIFA ponoć odblokowała tryb legend i Szpaku mógłby wpuścić Pele xD



Czyli jednak Brazylia zagra z Argentyna na tych mistrzostwach :-)
 
E tam. Poszedł kupon na Goebelsów, ale jakoś mnie to nie cieszy. W sumie w dupie miałem kto wygra, ale liczyłem bardziej na mega widowisko i emocje.



PS. Co do kibicowania Goebelsom. Na fejsie widziałem parę fot znajomych co arbaitają w Raichu. Gęby wymalowane w barwy szkopów. Dodatkowo coś po szkopsku napisane. Tragedia.
 
Jak można kibicować Brazylii grającej z kimś z Europy ? obojętne czy to Niemcy czy Serbia zawsze za Europą






Jak można kibicować w czymkolwiek Niemcom? Zawsze za drużyną przeciwną ;).
 
Niemcy nie wyjdą z boiska żywi :-) ... :-) Nokaut roku :-)


EDIT : Powinni wprowadzic starego Ronaldo :-) + 10 do motywacji :-)
 
Obrona Brazylii jest dziurawa jak garda Dos Santosa w walce z Cainem:) ciężkie KO!


Juras na fejsie dobrze podsumował :)
 
Czemu Polacy pracujący w Niemczech mieli by im nie kibicować? Skoro tamten kraj daje im możliwość życia na wyższym poziomie, do tego nasza reprezentacja nawet nie dostała się do MŚ to czemu by im nie kibicować ? Osobiście nie przepadam za narodem niemieckim, ale ich reprezentacji zawsze kibicuje, bo a) Grają najładniejszy futbol reprezentacyjny od paru lat, b) bo ktoś kurwa z głową zarządza w tym kraju piłką nożną.
 
Hehe pierwszy silniejszy przeciwnik i macie obraz mitycznej Brazylii:-)







Ale dobrze. Europa zawsze na propsie!
 
Ja to z Niemcami zawsze miałem problem. Nigdy im nie kibicowałem, nie byłem za nimi, sercem za przeciwną drużyną, jednak w 90% meczy to na rozum oni byli faworytami i wiedziałem, ze będą wygrywać...
 
dramat. obrona Brazylii przypomina mi Polską.



Zawsze kibicuje przeciwko Niemcom, oby Holendrzy rozjechali ich w funale !!
 
W sumie teraz mi obojętne czy Argentyna czy Holandia wygra. Byle lepszy przeszedł i wyeliminował Niemcy :D
 
Brazylia dołączyła dzisiaj do zacnego grona drużyn które na MŚ do przerwy przegrywały 5-0. Oprócz Brazylijczyków mamy jeszcze drużyny Zairu (1974) i Haiti (1974 z Polską !!!) xD
 
Argentyna - Niemcy i rewanż za Italy'90 :)


mexico '86 też.



w obu przypadkach grali jeszcze jako rfn.



a jak wejdzie holandia to rewanż za mundial '74.



neuer- profesor....
 
Racja. Po prostu Finału Mexico nie pamiętam a finał Italy'90 już tak. I wstyd się przyznać, że wtedy kibicowałem Niemcom ;)
 
Spoko Gaara, 14 lipca są Ulricha - ten też pod Grunwaldem próbowal xD



Oki, żaden gospodarz MŚ nigdy nie przegrał tak wysoko ...



Pique by dzisiaj palców u jednej ręki zabrakło xD
 
Back
Top