Mundial 2014 - komentarze do meczy

^no ciekawe jak to będzie, bo jak karzeł focha pierdolnie to argentyna na kolanach. Szczerze wolał bym Niemcy vs Holanda, ale Argentyna też świetny zespół.
 
Brazylia, zera defensywne. Mają dobrych ofensywnie defensorów, ale defensywy wcale. Tym bardziej, że ta formacja sama w sobie musi być kolektywem, pomoc czy napad jednak nie do końca. Patrzyli na piłkę zamiast zająć się rywalami. Na prawdę bardzo kiepsko to wyglądało. Niemcy skuteczni, przy odrobinie szczęścia również zrobili co trzeba. Mająprzede wszystkim zespół, a nie zlepek indywidualności. Niemcy mogli grać o 1:0 i utrzymać, ale najlepszą obroną na Brazylięwydaje się przyciśnięcie ich, nie danie im grać i to Niemcy zrobili idealnie. Ta znajomość i zgranie zachodnich sąsiadów jest widoczna gołym okiem. Jak się grywa ze sobą co 3 dni, a trenuje co dzień cały rok to musi to tak wyglądać na tle innych kadr. Oczywiście przy odpowiedniej klasie piłkarzy również. Z przebiegu gry wynik nie zaskakuje, nie ma co uskrajniać. Niemcy podcięli skrzydła tą bramkę na 2:0 i 3:0. Brazylijczycy myśleli, że będą mieli chwilęna oprzytomnienie i zdziałanie bramki na remis. Brawo Niemcy. Wygrali lepsi.
 
To był pierwszy mecz w którym trzymałem kciuki za Niemcow. Nie mam do nich sympatii ale to nie jest Brazylia na miarę finału. Doczłapali jakoś do półfinału, po drodze męcząc się z rywalami. Pierwszy solidny przeciwnik i...każdy widział. Brak Silvy na pewno odbił się jakimś echem wśród zawodników, mialem wrażenie, że Ci zawodnicy w obronie nie wiedzą jak mają biegać, co robić. Silva chyba trzyma tam ich wszystkich w kupie. Bez Neymara? Nie uważam, że tutaj coś więcej mogli by zdziałać. Nie miał kto napędzać tych akcji, grali niedokładnie i chaotycznie. Wygrał zespoł w tym spotkaniu lepszy. Piłkarsko i psychologicznie. Brawo dla nich za to, że zagrali niemal bezbłędne spotkanie. Teraz czas na Holendrow. Mam nadzieję na Europejski finał ale piłka to piłka, zdarzyć może sie wszystko.
 
z16293653AA.jpg
 
Jutro Holandia zrobi to samo z Argentyną i będziemy mieli Europejski finał. Szkoda Kostaryki bo myśle, że pozwoliby se na dużo.
 
Nie w takiej Brazylii zakochałem się za dzieciaka. Co musieli czuć Ci wszyscy obecni na stadionie to ciężko mi sobie wyobrazić. Te Fredy i inne Hulki to parę lat temu to by nawet powołania do kadry nie dostali dziś mimo, że cały turniej grają piach to w meczu o 3 miejsce i tak pewnie wyjdą w pierwszym składzie. Trudno o zmiany gdy na ławce ma się Jo. Jo wos proszę;/
 
Brawo Niemcy! Ordnung muss sein. Europejski futbol deklasuje resztę! Nikt nie zatrzyma niemieckiej lokomotywy :)
 
Ja zazwyczaj , gdy miałem zajawkę na nogę, to kibicowałem Brazylii oraz Holandii. Jako, że Brazylia out, to czas na Holandie. JA z kolei pamietam taki skład Holandii:



team_holland.jpg
 
Ja sie mega ciesze, ze Niemcy rozbili ten napompowany balonik o nazwie Brazylia, dzisiaj czas na nastepny balonik o nazwie Argentyna.
Piekny europejski final na amerykanskiej ziemi nam sie szykuje!
 
tak samo mozna kibicowac niemcom jak innym druzynom, nie rozumiem jak mozna kibicowac brazylii
 
Bo ludzie zyja stereotypami.
Kibicowalem Niemcom tylko dlatego, ze Brazylia z duza pomoca sedziow grala na tych mistrzostwach od meczu z Chorwacja jestem przeciwko nim. W finale mam nadzieje, ze wygra Oranje :)
 
Ale jak kibicować Ruskim, to pewnie nikt nie ma nic przeciwko, nie? Mimo, że to naród który wyrządził większą krzywdę Polakom, niż Niemcy.
 
Back
Top