Mundial 2014 - komentarze do meczy

Czekałem, aż ktoś napisze, że bez Neymara to inna Brazylia :-)



Akurat do freda to nie ma co się przyczepiać bo chyba jako jedyny nie zszedł poniżej swojego poziomu xD
 
Tak czy inaczej, Brazylia raczej by tego nie wygrała nawet jakby Neymar nie doznał kontuzji. Nie rozumiem tych głosów, że to niby Brazylijczycy przegrali przez to, że w tej jedenastce zabrakło właśnie tego zawodnika...
 
fred generalnie ma duże szanse na największe nieporozumienie w tej kadrze, obok hulka.



ten mecz wyraźnie pokazuje, że nie brak neymara, a silvy robi różnicę.
 
@Yazz mam podobne zdanie na ten temat.



Co do Neymara chodzi mi bardziej o wspracie psychiczne, podejrzewam że Brazylia z tym zawodnikiem czuje sie duzo duzo pewniej. Janusze nie pisać mi tutaj że czekalem aż ktoś to napisze.
 
Najwyższa porażka w historii Brazylii, z Urugwajem było 0-6 w 1920 !!!



A Niemcy pierwszą drużyną która zdobyła 7 bramek w półfinale MŚ
 
Właśnie sobie uświadomiłem, że my z Goebelsami gramy w eliminacjach. Będzie upokorzenie.



PS. Jaki jest najwyższy wynik w MŚ?
 
07-zglos-sie-cz-10_Krzysztof-Szmagier,images_big,19,5902600064947.jpg
 
Neymar przynajmniej coś gra w tym ataku. No ale co mozna ugrać jak obrona na wakacjach juz. Masakra.
 
Piłka nożna... Piękny sport... Potrafi w jednej chwili zachwycić, ale równie dobrze potrafi zdruzgotać, jak mnie dzisiaj. Ostatni raz tak się czułem, gdy Weidman na UFC 162 nokautował Spidera. Te wydarzenia po prostu pierdolnęły mną o ścianę, o podłogę i znów o ścianę. Historyczne wydarzenie... Nie ogarniam tego...
 
Back
Top