Mundial 2014 - komentarze do meczy

Jestem całym sercem za Urugwajem. Wczoraj liczyłem na hit w postaci Holandia - Chile, ale lekko się zawiodłem. Dziś liczę na mega hit w postaci Urugwaj - Włochy. Wino już się chłodzi.
 
Tylko SuperMario, jedyny sluszny wybor na dzisiaj.



https://www.youtube.com/watch?v=sYLsWy2NtwI
 
inaczej jak druzyny graja o awans, a inaczej kiedy jedna gra 'tylko' o pierwsze miejsce w grupie (czytaj - obronimy kurwa 0:0 i chuj). dzisiaj bedzie wojna.
 
to jest kurwa czerwona? to jest jakis zart? :C



komentatorzy jak tyraja, ale kurwa dla mnie to jest max zolta.
 
też nie za bardzo rozumiem gdzie ten bandycki czyn tam był?



GIGI dzisiaj jak za starych dobrych :-)
 
No chyba nie powiecie że nie było tam ataku wyprostowaną nogą na nogi przeciwnika ? W takiej sytuacji, gdy piłka jest już poza zasięgiem atakującego (a tak tutaj było) to według przepisów jest to ewidentna czerwona kartka, choć pewnie jakby sędzia nie stał METR od tej akcji skończyłoby się na żółtej. Ale czerwona zasłużona...
 
"zupełnie o tym nie wiedział, teraz będzie schodził przez 5 minut". Iwański to jest najbardziej wkurwiający komentator na świecie.
 
Jaja se robicie z tą żółtą!? Obejrzyjcie sobie dokładniej tą sytuację. Pierwsze powtórki były chujowe, ale późniejsze pięknie pokazują wejście Marchisio w nogi piłkarza, który piłki już nie miał.


Edit: Godiiiiiiiin! Go Go Go Uruguay!!!
 
ale on sie wjebal w niego cialem, nawet nie lokciem czy jakims agresywnym atakiem na nogi, dla mnie to jest zolta, ja nie rozumiem kompletnie tej czerwonej.



GRYZON WROCIL. GENIUSZ, lold



co on ma kurwa w glowie...
 
kurwa ugryzl i padla bramka, to jakis malo smieszny zart. Marchisio za cos takiego czerwona, a ten biega i gryzie ludzi po barkach... co za mentalny karzel. nie ogarniam takiego sedziowania.



dziadek sie spial pewnie o ugryzienie, sedzia techniczny jak palcem pokazuje, ahahaha
 
Ale pierdolicie, Suarez tak jak natchnął swój zespół z Ghaną w 2010 roku tak teraz gryzac Godina xD
 
Miejmy nadzieję, że dostanie bana bo takie rzeczy nie mają miejsca w sporcie.







ps. Marchisio nie wpadł ciałem tylko trafił podeszwą pod kolano. Mimo kilku powtórek dalej nie wiem czy Claudio chciał się zastawić, ale niefortunnie obrońca wbiegł w niego, czy niestety chciał sfaulować. Ciężka sprawa, ale pretekst do pokazania czerwieni jak najbardziej był.
 
baju


Widocznie widziałeś tylko pierwsze powtórki. Późniejsze (nie te zaraz po akcji) idealnie pokazywały atak Marchisio na nogi Urugwajczyka. Też po pierwszych powtórkach decyzja sędziego wydawała mi się koszmarnie zła, ale kolejne powtórki zmieniły moje zdanie o 180 stopni
 
ja to wgl nie zwróciłem uwagi na nogi, myślałem że za wejście ciałem dostał i dlatego taki zdziwiony jestem
 
6fa61c3a89d7c909cae785907ed435544948.jpg
 
JEST!!!! Urugwaj! Ale emocje, ale mecz! Masakara. Coś pięknego. Brawo Urugwaj!
 
mozliwe vaica, gralem sobie w fife wiec moglem zobaczyc. :v



nienawidze tego typa, jako pilkarz ma zajebiste skillsy i jest naprawde mega zawodnikiem, ale jako czlowiek jest dla mnie zerowy, co za idiota. juz rozumiem Roy Keane'a ktory napierdalal wslizgami jak pojebany czy innych 'walczakow', ale ten typ ma cos powaznie z glowa.
 
Rozumiesz Keane'a? serio? Przecież to on wyrządzał 30x razy większą krzywdę rywalom, bo po prostu powodował kontuzje. Ale Suarez też ma najebane z tym gryzieniem zdrowo, hahaha. Pewnie teraz Perez powie, że takie zachowanie nie przystoi Realowi Madryt i go nie kupi, bo ma ukochanego Benza.
 
Back
Top