Mundial 2014 - komentarze do meczy

Roy walczyl przynajmniej o pilke, niektore jego wslizgi byly z czystego pierdolniecia 'co tam, pierdolne sanki', ale duzy % to byla walka o pilke, jak mozna usprawiedliwic Suareza i jego gryzienie? pojeb.
 
Tak jak napisał Baju Suareza można określić jednym słowem - pojeb. Trzymam kciuki żeby po analizie video zawiesili tego pojeba.
 
Tym, że byl głodny? Może jest endomorfikiem i cały czas redukcje robi, żeby nie przytyć zbytnio i zdarzy mu się zgłodnieć w trakcie meczu?
 
Suarez jest niezrównoważony. Gdyby chociaż postąpił jak kiedyś Zidane... ale znów gryźć. Plus tego jest taki, że szybciej wróci do Liverpoolu i zapewne oferty nie będą już tak atrakcyjne, bo kto z wielkich świata piłkarskiego chciałby w składzie zawodnika o fatalnej opinii ;) ?
 
Trzymam kciuki żeby po analizie video zawiesili tego pojeba.


Bq6goipIAAAEq_Q.jpg
 
Comber



może ten kto chce wygrywać?







a to nie jest przypadkiem tak, że fifa może tylko wydłużyć albo usunąć kare wymierzona przez sędziego a sama nie może niczego zrobić? skoro sędzia nie zauważył to nie można nic z tym zrobić? kiedyś chyba był przypadek jakiegoś takiego nieczystego zagrania w BPL i jakoś tak to wyglądało.
 
Mam nadzieję, że tegn gryzoń dostanie zawieszenie na 2 mecze chociaż...



Czerwona Kartka jak najbardziej słuszna, takie faule kończą karierę, bądź ją zawieszają na rok.



Mecz nudny
 
Lepiej gryźć niż wpierdalac się specjalnie w nogi. No chyba, że ktoś tu myśli, że gryzienie powoduje większą szkodę.. Aha, suarez to pojeb, ale lubię skurwiela juz od gry w ajaxie
 
Gaara


+1


Też uwielbiam go mimo jego różnych ekscesów. Chciałbym go w Barcie, ale za tyle hajsu? Sam nie wiem. Hejterki Blaugrany mieliby kupę radochy :D
 
to on nie gryzie 'specjalnie', ta?



Keane kiedys powiedzial, ze robil to 'specjalnie' zeby kogos uszkodzic? zreszta, przyklad chujowy, bo jeden to typowy walczacy DM, a drugi to NAPASTNIK ktory gryzie przeciwnikow. na tym skoncze. :)
 
ja powiedzialem tylko, ktory czyn jest bardziej szkodliwy. i sorry, wole kurwa, zeby mnie ktos specjalnie ugryzl od niespecjalnego wjebania sie w nogi od tylu
 
7bf9170416b63876d7822200df811a23_original.jpg




z ta blizna to chyba fejk, ale hajsy rzucil. kurwa czemu wiecej tych bogaczy nie napierdala jak nasz Kuba czy CR?



wiem, ze to nie PN, ale w trakcie mundialu pasuje tutaj. <3
 
baju, jego biografia. chcial sfaulowac tego norwega haalanda czy jakos tak, specjalnie, zrewanzowac sie, bo on go wkurwial. aha, jeszcze zapomnialem dodac, ze byl pod wplywem alko.. tylko wyszlo tot ak niefortunnie, ze sam siebie skontuzjowal, a tamten sie na niego darl.. az przyszedl rok 2001 i roy zrobil to co mial zrobic juz wczesniej. po tym faulu norweg zagral jeszcze tylko jeden mecz do konca kariery, a mial dopiero 29 lat



jednak wybieram gryzienie suareza.
 
napisalem juz, porownujemy DMF'a z czasow ~2000 do napastnika wspolczesnego i z zajebistym pilkarskim skillem. (ktorego Roy'owi czesto brakowalo)



chujowy dalem przyklad, napisalem to juz tutaj. hejtujcie diabla, preferujcie gryzienie, dla mnie to w tych czasach mega chore.
 
ja nikogo nie chcialem porownywac, caly czas mowie tylko o czynie. obojetne czy byloby to w 2000, 1940 czy teraz. i powtorze jeszcze raz, moim zdaniem tez suarez jest pojebem
 
'Jim Boyce, wiceprezydent FIFA, o Suarezie: "FIFA musi przyjrzeć się sytuacji i jeśli będzie to konieczne, odpowiednio ukarać zawodnika"'
 
Luis jest cwany i tyle, waidomo, że musieli wygrać, ale jak wcześniej pisałem dał tym zaganiem kopa drużynie :-)

Suarez has never lost a game where he has bitten an opponent!!


Po tej fotce co wrzucił aqua widać, że w Lpoolu zalegają ze szczepieniami xD



.



.



.



A może to fejk :-)
 
południowa ameryka ma pewnego półfinalistę, jak kolumbia wygra grupę, a na to się zanosi.
 
No i dobrze, bo oglądanie Grecji to dla mnie zdecydowanie za dużo.



Skoro WKS daje się doić to niech kitajce sypną jeszcze jedną i będzie git :)
 
z racji tego, że wszyscy kibicujemy kostaryce grecja wydaje się chyba najlepszą opcją...
 
Back
Top