Mundial 2014 - komentarze do meczy

czy mi sie zdaje, czy na tym Mundialu 2 polowy spotkan sa znaaaaaaaacznie lepsze?
 
Wejście smoka Fera (pierwszy raz o nim słysze #januszefutbolu). Kuyt gra od pierwszej minuty a pierwszy raz na ekranie pojawił się w 75 minucie. Kozak :)
 
jezeli Holandia tak na wyjebce gra (chujowo, ale skutecznie) to nie moge sie doczekac nastepnych spotkan... :)



wbijaja 2 bramki 'wspanialemu' Chile po tak bezbarwnym meczu, kurwa bedzie ogien pomaranczowy w Brazylii.
 
jasne, ze najlepszy - trafil w punkt z forma + styl gry van Gaala jest pod Arjena idealny. zawsze o tym wspominal. :)
 
Chi Chi Chi Le Le Le obrało dziwną taktykę na ten mecz. Każde wbiegnięcie w pole karne Holandi kończyło się glebą. Pewnie liczyli, że jak sędzia drugiego sortu to da się nabrać na te tanie chwyt.
 
Werdum przesrane? daj spokoj Brazylia wcale tak dobrze nie gra z Chorwacją wygrali z WIELKA pomocą sędziego.
 
Brazylia gra przeciętnie i tak naprawdę to w ich interesie jest dzisiaj wygrać i nie zmierzyć się z Holandią, bo w drugich ms z rzędu by ich wyeliminowali. Gogo Oranje
 
Ja pierdole, Boski powiedział w wywiadzie, że nie miał pojęcia, że Villa kończy z reprą !!! To sa kurwa jaja, ja rozumiem, że mogą tego nie wiedzieć niedzielni komentatorzy w TVP, ale nie selekcjoner :-) Wiedziała cała Hiszpania i pół świata tylko nie Sfinks :-)
 
Bq1NvGbIcAEQVd1.jpg




nawet mi sie smutno zrobilo. :v
 
Oby worek z bramkami się rozwiązał i gra wyglądała jak w pierwszych 3 minutach. Siadać na nich Brazole!
 
Gdyby nie ten Neymar to Kanarki byłyby w głębokiej dupie. Patrzę na tą reprezentację Brazylii przez pryzmat wspomnień i ta dzisiejsza kada wydaje się taka biedna. Albo to już mnie tak to wszystko nie jara. Jakieś Paulinhy, Lusisy Gustawo itd. Co to jest? Gdzie Carlos, Romario, Bebeto, Ronaldo? #smuteczek.



Po tym widzimy jak się starzejemy. Pamiętam jak Deschamps podnosił Puchar Świata w 1998 a teraz oglądam go jako siwiejącego trenera :)



Akcja w doliczonym czasie gry mega! Jak by to wpadło to bez wątpienia akcja mistrzostw jak nie AKCJA ROKU!!
 
Z taką dyspozycją Brazylia nie ma czego szukać w 2 rundzie. Ani z Chile, ani tymbardziej z Oranje. Sam Neymar mundialu nie wygra.
 
Meksyk zagrał zajebiste 3 mecze. Mi sie ich najlepiej oglada i licze, ze dojda jaknajdalej.
 
Ciekawe czy jakaś ekipa z Afryki, prócz Francji (HE HE HE) awansuje dalej. NIe ukrywam, że trochę jestem zawiedziony postawą drużyn z tego kontynentu. Kamerun dziś zagrał dobrze - całe 15 minut. I to jeszcze w pierwszej połowie.
 
Z Afryki awansuja WKS,Nigeria,Algeria to az 3 zespołu a zAzji zaden nie wyjdzie z grupy
 
Statystycznie myślę, że "ciekawych" powyższych więcej w Urugwaju ;-) Dotąd jedynie Chile z amerykańskich drużyn poległo na tych MŚ z resztą świata nie licząc Ameryk...wczoraj z Holandią, bez Vidala.
 
Back
Top