Mundial 2014 - komentarze do meczy

Messi w pojedynkę chce wygrać ten mundial :)







Aguero i Higuian to kompromitacja oby nie grali więcej na tym mundialu tylko kogo za nich.
 
Louis trenuje z RvP, lol



Bq_V_1-CYAEsLSM.jpg:large




juz mi sie to podoba jak walczy z sedziami i mediami, krzyczy na wszystkich ktorzy mu sie nie podobaja, kogos mi to przypomina... :)



takiego czlowieka trzeba w United.
 
Messi jakiego znamy z ligi, super, że się odnajduje na tych mistrzostwach i ciągnie gre całego zespołu. O pozostałych Argentyńczykach cięzko cokolwiek dobrego powiedzieć



Bramencja na 2:1
 
Żal tylko czytać te głupoty o Ronaldo w necie. Chłop ryzykuje zdrowie żeby pomóc reprze ale hejt musi być.
 
Najlepiej jak go na stronie fcbarca hejtują za nowa fryzure na mundial, a on sobie po prostu zrobił znaczek solidaryzując sie z jakimś chłopcem który miał operację ( guza mózgu czy coś takiego ), ludzie są pojebani.



to ten chłopczyk



cristiano-ronaldo-pays-for-a-10-month-old-boys-83000-brain-surgery.jpg




ładne gollazooo Messiego !
 
MUUUUUUSA KURWA!!! :D



rodzice tego dziecka poprosili go wlasnie o buty w ktorych gral (na zdjeciu chyba) zeby wrzucic na aukcje i ogarnac hajsy na operacje - CR wyslal im gotowke. :)
 
Piły nie lubie ale o Ronaldo słysze często że płaczliwa ciotka. A według mnie jako człowiek to super gość poprzez takie akcje pomocy ( chyba już któraś z kolei ) a i jako atleta/sportowiec to jest podobno mega. Pozatym dup tak nie zmienia tylko jest z tą Irinką za co pewnie ma szacunek u miderna. Jak zobaczyłem na zdjęciu jego nogi to ja pierdole , normalnie jak Bendo.
 
A to kto z kim teraz gra po wyjściu z grup to już było wcześniej ustalone czy się teraz losuje tez jakoś ?
 
Brazylia vs Chile



Kolumbia vs Urugwaj



Holandia vs Meksyk



Kostaryka vs Grecja :-)







Francja prawdopodobnie z Nigerią
 
Ładnie Ronaldo postąpił z tym chlopczykiem, żona mi opowiadała. Ja bym jebal połowę wypłaty miesięcznej za każdym razem właśnie na dzieci, przy takich zarobkach
 
najpierw kontakt z pilka, potem dopiero noga i czerwona. ja nigdy nie ogarne chyba kurwa tych zasad. (albo nie nadaze nad nimi, lepiej chyba tak to ujac)



dla mnie niebezpieczne mega zagranie, ale Antonio najpierw trafil w pilke, nie mial raczej zamiaru lamac nogi komukolwiek, eh. masz vine z Marchisio? nie widzialem powtorki az tak dobitnej z ta czerwona.
 
Ogólnie faul niebiezpieczny wyprostowana noga w miejsce pod kolanem, ale najpierw było właśnie dotknięcie piłki mimo wszystko szedł wyprostowaną nogą (nakładką) więc ewidętna czerwień, a Valencia nawet nie protestował, więc sam wiedział że zasłużył ;)
 
Moi faworyci zaliczyli falstart Anglia i Portugalia, ale znaczyćie teraz jak zaskoczy Grecja i Szwajcaria jedna z nich napewno zdobędzie medal, a wcale się nie zdziwie jak zdobędą złoto, Grecja już zaskoczyła w 2004 roku, mogą powtórzyć teraz sukces na większej imprezie, a Szwajcaria może dopiero się rozkręca. Stawiam na którąś z tych reprezentacji
 
Back
Top