Mundial 2014 - komentarze do meczy

Szwajcaria gra z Argentyną.

June 28 18:00 Brazil vs Chile
June 28 22:00 Colombia vs Uruguay
June 29 18:00 Netherlands vs Mexico
June 29 22:00 Costa Rica vs Greece
June 30 18:00 France vs Nigeria
June 30 22:00 1G vs 2H
July 1 18:00 Argentina vs Switzerland
July 1 22:00 1H vs 2G
 
Boateng i Muntari zostali wyjebani z kady Ghany za złamanie jakiegoś wewnętrznego regulaminu. Nie zagrają dziś z Portugalią. Osłabienie mocne, ale jeżeli spojrzeć na to z innej strony to mecz Portugalia - Ghana nie ma żadnego znaczenia. Jak ktoś napisał wcześniej, każdy inny wynik niż remis w meczu Niemcy - USA to niespodzianka.
 
Wow ciekawe o co poszło. Musiało być coś naprawdę poważnego skoro trener w przeddzień tak ważnego meczu wyrzuca swoich jednych z kluczowych graczy.


Edit: @up czyli wszystko jasne. Meganieodpowiedzialne zachowanie ze strony piłkarzy. Jednak sam nie wiem czy wyrzuciłbym ich z kadry. To jednak bardzo mocne osłabienie przed decydującym meczu.
 
Piłkarze reprezentacji Ghany Kevin-Prince Boateng i Sulley Muntari na godziny przed arcyważnym meczem z Portugalią zostali wyrzuceni z kadry. Zawodnicy pobili się na treningu i znieważyli Kwesi Appiaha, trenera narodowej drużyny.



Boateng i Muntari zostali zmuszeni do opuszczenia hotelu w Brasilii, w którym przebywa afrykańska reprezentacja. Krajowa federacja poinformowała, że taka decyzję podjęto dzisiaj rano podczas zebrania drużyny.



Wczoraj prezydent Ghany wysłał samolotem dla drużyny 3 mln dolarów w gotówce. Dla podniesienia morale ekipy rozmawiał też osobiście z zawodnikami, zapewniając ich o wysłaniu pieniędzy.



Nawet wygrana Ghany (podobnie jak Portugalii) w bezpośrednim spotkaniu może nie zagwarantować awansu do 1/8 finału. Losy tych zespołów zależą od wyniku drugiego czwartkowego spotkania USA - Niemcy. Remis w tym meczu wyeliminuje bowiem i Portugalię, i Ghanę.
 
Pewnie powiedział Muntari do Boatenga, że jego rodzony brat jest Niemcem.



Jutro przerwa od mundialu, przyda się. W sobotę z grubej rury, południowo-amerykańska dawka futbolu pełną mocą.



"USA - Niemcy. Remis w tym meczu wyeliminuje bowiem i Portugalię, i Ghanę." Mam nadzieję, że jeśli będzie widać wyraźną niechęć w dążeniu do uzyskania decydującej bramki to obie kadry zostaną wykluczone ;] W końcu ma być Fair Play, a w piłce się gra(ć powinno) o zwycięstwo. Remis jest wypadkiem tego, że się obie drużyny starały, ale nie udało się przechylić szali.
 
co ty bredzisz born...



to jest biznes, to jest piłka jakie fair play. a może będzie 5:5 i dadzą Klose 5 bramek strzelić żeby rekord wyszlifował? :-)
 
Muntari tak by nie zagrał, bo pauzuje za żółte kartki. Essien załata po nim luke w środku pola.





- Chciałem go uspokoić, bo za bardzo się denerwował - tak swoje zachowanie w stosunku do trenera Alejandro Sabelli wyjaśnił reprezentant Argentyny Ezequiel Lavezzi.


lavezzi_sabella_scena_06_2014_afp_650.jpeg
 
Może im się z kolei nie podoba postawa volksamerikanisch Klinsiego ;-)? Zamiast szkolić napadziorów w Niemczech to prowadzi Amerykanów ;-)



Mayhem. Póki będą takie hasła wszędzie i puszczanie gołębi to będę dążył choć słownie by w piłce faktycznie przestrzegano tego hasła ;-) Symulanckie faule to pierwsza rzecz do wyeliminowania, bo to już oszustwo, a nie po prostu wygodny wynik dla nas, więc pretekstu nie ma teoretycznie, nawet jeśli i dla rywali jest taki wynik wygodny ;-) Nie lubię mydlenia oczu ludziom, co dało się zauważyć u mnie w kwestii dopingu czy cięcia wagi w MMA np. :D
 
Też mysle, że moze paść remis, niekoniecznie bezbramkowy. Trenerzy się zanają jak łyse konie, Jurgen zna większosć jak nie wszystkich kadrowiczów na wylot. To będzie na pewno ciekawy mecz i jedyny jaki mam zamiar obejrzeć w całości na tym mundialu.
 
Ponieważ moje zainteresowaie piłką w ostatnich latach strasznie osłabło. Od jakiegoś czasu śledze tylko duże imprezy i finały LM. Mecz z Niemcy-Ghana obejrzałem prawie cały, ale ten obejrze od pierwszego gwizdka. Kibicuje szkopom na każdej dużej imprezie, ale o wyniki poprzedich spotkań byłem pewny, tutaj po tym remisie z Ghaną jestem ciekawy wyniku i tyle.


666 komentarzy, wiedz ze coś sie dzieje!
 
Mam nadzieję, że transfer Suareza do Barcy to tylko plotka by gazety się lepiej sprzedawały zwłaszcza po ostatnim incydencie.



Lepiej zostawić Sancheza i 50 mln przeznaczyć na obronę.
 
przeciez Muntari i tak zawieszony za kartki byl. Boateng spore oslabienie.



Tar, zliczylbys ile juz transferow z Suarezem bylo 'dopietych'? bo ja nie. :)
 
Oficjalnie:
- 9 meczów kadry
- 4 miesiące jakiegokolwiek oficjalnego grania (w klubie też)

Pan Suarez sie doczekal!!! TAK JEST. :)
 
Moje zainteresowanie od czasów, gdy znałem każdego zawodnika czołowych europejskich lig też mega osłabło ;-) Oglądam tylko kadrę praktycznie, puchary dość często, ale to i tak nie byłby powód by akurat tym meczem się jarać ;) "Kibicuje szkopom na każdej dużej imprezie" tym wyjaśniłeś jednak wszystko :P No cóż, ja nie będę ukrywał, że jeśli oglądam występ Niemców to jestem za ich rywalami. No chyba, że to Borussia i Polacy mający duży wpływ na machinę niemiecką jakim jest ten klub. Gorzej, że Lewandowski już miał dość tego kolektywu. Zgranie z zespołu, dodatkowo na takim poziomie zawsze przydatne i dla kadry, ale cóż :)
 
No cóż, za małolata miałem swira na punkcie Bundesligi, bo sporo naszych tam kiedyś grało: Hajto, Krzynówek, Smolarek. Kibicuje Niemcom jakoś od mundialu w 2002, w FIFE też grałem albo reprezentacją Niemiec, Bayernem albo Galacticos. No i swego czasu Kahn był moim idolem, do dziś mam przybite do tablicy korkowej jego zdjęcie wydarte ze strony podręcznika od niemieckiego z podstawówki.
 
+ to że nie zmieni klubu w tym okienku, zakaz też się tego tyczy :D


Wreszcie może ktoś się porządnie weżmie za jego psychike, bo coś jest nie tak...
 
Taką karę dostal Suarez? Grubo. Ja bym wolał by takich prowodyrów jak Chiellini się usuwało z piłki niż wirtuozów jak Suarez. Cóż, jak kto woli :-/ Niech Neymara Brazylii zabiorą, a Argentynie Messiego. Oj bolał kogoś Urugwaj kosztem Włochów w imprezie...
 
"Taką karę dostal Suarez? Grubo. Ja bym wolał by takich prowodyrów jak Chiellini się usuwało z piłki niż wirtuozów jak Suarez."



+1, sam z chęcią bym go ujebał. Nienawidzę pinokia. Symulant, prowokator i jak mnie wkurwia to rozkładanie rączek do sędziego przy choćby najmniejszym kontakcie z rywalem. Zdjęcie po meczu z odciśniętymi zębami też na 100 sfejkowane było. Co nie zmienia, że Suarez na karę zasłużył.
 
czemu ma się tyczyć tego że klubu nie zmieni?



przecież to na nic nie wpływa, nie może po prostu grać to wszystko.
 
Czteromiesięczne wykluczenie z aktywności piłkarskiej oznacza, że Urugwajczyk nie będzie mógł ze swoim klubem nawet trenować. Co więcej, otrzymał nawet... zakaz stadionowy, nie będzie więc miał możliwości pojawienia się na trybunach podczas meczów.



Media poinformowały, że prawnicy Luisa Suareza zapowiedzieli złożenie odwołania od kary nałożonej na zawodnika.



Źródło: Onet
 
Back
Top