Mundial 2014 - komentarze do meczy

Według mnie Hummels ewidentnie faulował Varane przy golu, więc gol nie powinien być uznany. Mimo to, Niemcy grają duużo lepiej od Francuzów, ale liczę na szybką bramkę niebieskich, żeby mecz był ciekawszy.
 
Ja za Francuzami. Nie podoba mi się styl Niemców. Wolałbym dalej oglądać takich piłkarzy jak Pogba, Griezmann czy Valbuena.
 
niemcy czwarty kolejny półfinał...



myślałem, że trochę więcej zdrowia będą musieli zostawić żeby pokonać francuzów, którym, jak to na turnieju często bywa, trafiło się trochę słabsze spotkanie.



z dużej chmury mały deszcz.
 
Benzema mógł sam wygrać ten mecz, ale właśnie przez te jego słabości, nigdy nie będzie wybitnym piłkarzem
 
Byli ale Benzema wszystko spartolił. Dobrze, że w Realu to CR7 jest odpowiedzialny za bramy bo gdyby napad opierał się na Karimie to by była tragedia.
 
Szkoda... Fajnie mi się oglądało Kogutów podczas tego mundialu. Jednak nie mają się czego bać - z takimi piłkarzami jak Pogba czy Griezmann i Deschampsem na ławce trenerskiej przyszłość rysuje się w jasnych kolorach.


Benzema... Solidny snajper, ale niegodny swojej reputacji... Szumny transfer do Realu zrobił z niego wielką gwiazdę do miana której mu trochę brakuje. Szkoda, że pewnym momencie zdjął piłkę z nogi Valbueny. Mathieu był w dużo lepszej sytuacji. Coś mogłoby z tego być.


Teraz Brazylia vs Kolumbia! Mega jaram się tym starciem!
 
Pełnej mocy to ten tenisista nie wkładał ;-) Navas dobry refleks, wiadomo, świetny bramkarz, ale jeszcze łatwiej my bu było tak jak należy do piłki tenisowej dobiegać, drobnymi i szybkimi kroczkami, a nie susami czy doskokami ;-)



Niemcy zrobili swoje. Z Algierią się męczyli bardziej, no ale pora swoje robi. Spory najazd na Francuzów, moim zdaniem starali się wyrównać, ale przecież obronca Niemców to solidna barykada. Zabrakło szczęścia raczej przy paru wykończeniach i Niemcy dociągnęli do końca 1:0. Choć 2:0 też mogło być ale Schurle pokpił sprawę trafiając prosto w nogę Llorisa.



Coś dziś czuję, że Kolumbia może sprawić sensację...ale pewnie wygra Brazylia, tak jak i z Chile, choć tam aż po karnych.
 
Thiago Silva to najlepszy gracz Brazyli bo jego wpływ na defensywę jest ogromny, a i pod polem karnym przeciwnika jest groźny.







Jest liderem jak Puyol czy Cannavaro.
 
NIE ... Nejmar zaraz sam sie połamie ... pierdolony brazylijski teatrzyk ...



Następny... Silva..



Wolny z dupy i bramka... Już świętują chyba mistrzostwo...:/
 
Gol na 2:0 piękny. Ja jednak mam wątpliwości, czy wolny był zasłużony, szczególnego faulu tam nie było, nawet nie wiem, czy wgl. kontakt zawodników był, żółta jeszcze bardziej niezasłużona.
 
Tak się gwizdze gospodarzom, z dupy faule, kilka fauli i brak żółtej, a James 1 faul i kartka..
 
Zgadzam sie, sensowna w sensie karnego, a Czerwienia, do nalezała sie Jak psu buda. Atak na Nogi kompletnie spóźniony.



Oscar się chyba paralizatorem Teraz Dostal ...



Nie no kurwa, śedzia główny oddalony kilka metrów dalej niż liniowy widzial lepiej :-)
 
BruyqwcCUAAeXdp.jpg




https://vine.co/v/MUjhXWqxlUF



Chyba pierwszy raz w życiu będę kibicował Niemcom ...
 
Back
Top