MMA VIP - Temat ogólny

Zazdrość Wasyla o biznes innych jest oczywista, ale to naiwne sądzić, że potencjalny koniec większości freakowych federacji z powodów społeczno-politycznych nagle spowoduje przypływ forsy do boksu. W tym kraju boks już mało kogo interesuje i wielkich pieniędzy z tego nie będzie. Wasyl przyssał się do TVP, ale to jego ostatnia karta w ręku. Może mieć swoje znajomości u latynoskich decydentów, ale materiału na następną dojną krowę zasadniczo nie ma. Cieślak to ambitny chłop, ale pewnego poziomu finansowego nigdy nie osiągnie, bo musiałby seryjnie wygrywać, zaczynając od Okolie. A to mało prawdopodobne. Zostaje reputacja gatekeepera. To i tak lepiej, niż fochy Sulęckiego, który myśli, że jego nazwisko jeszcze można dobrze sprzedać za Oceanem.
Z Wasylem jest tak, że za cholerę nie wiadomo jak go ocenić, bo niby te jego gale są do dupy, nie mają nic wspólnego ze sportem. Sport to jest rywalizacja, rywalizacja ludzi o mniej więcej podobnych umiejętnościach. Jego gale to trochę tak jakby Wisła Kraków mówiła jaka jest potężna bo grałaby co tydzień z drużynami z 3 ligi, a Robert Lewandowski cieszył się, że jest najlepszym piłkarzem świata strzelając 70 bramek w polskiej ekstraklasie...
Z drugiej strony: boks jest tak dziwnie zorganizowany, tak specyficzny, że don't blame the player, blame the game. Nie da się inaczej w Polsce budować grupy promotorskiej, Borek próbował i gdzie jest?
A pisał na twitterze, że ściąganie hurtowo Kubańczyków do Polski też może nie przejść, bo oni nie będą wykręcali wyników takich jak Polacy.


Nieprawda. Była długa wypowiedz na ten temat.

Od 7 minuty do 11




Szpilka w temacie:

Oj, gdyby istniała antynagroda za promowanie pozytywnego znaczenia słowa bandyta imienia Marcina Różalskiego to Szpilka powinien ją otrzymać.... BTW nie wiem jak szalonym trzeba być aby walczyć w Gromdzie. Ani to warunki uliczne, ani kasy wystarczająco dużo, a dłonie i tak prędzej czy później im nie wytrzymają. Już to jest lepsze:
 
Żeby byl boom na polski boks to musi być tu taki kolo jak Szpilka 2.0 a w dzisiejszych czasach może jeszcze bardziej wyrazisty jak Soroko. SW jak żadna inna dyscyplina na świecie bardziej sprzedaje twarz niż jakikolwiek inny sport typu piłka nożna , tenis czy kosz.
 
Żeby byl boom na polski boks to musi być tu taki kolo jak Szpilka 2.0 a w dzisiejszych czasach może jeszcze bardziej wyrazisty jak Soroko. SW jak żadna inna dyscyplina na świecie bardziej sprzedaje twarz niż jakikolwiek inny sport typu piłka nożna , tenis czy kosz.

Boom to mógł być 25 lat temu jak "nasz Polak" lał Murzynów w USA. Ale to już minęło. Teraz emocje budzi nielubiany Szpilka, którego ludzie oglądają, bo chcą zobaczyć jak dostaje KO i leży nieprzytomny. Boks leży i kwiczy, a ból dupy Wasyla jeszcze gorszy, bo widzi, że freak MMA kosi hajs płacąc swoim zawodnikom jakieś frytki.
 
Przecież Polski boks to rak, walki gogusiów z ogórami ala'Najman, a swoją drogą to nawet ktoś taki jak El Testosteron był w stanie zbudować sobie rekord, wolałbym oglądać wyścigi ślimaków niż to. :juanlaugh:
 
Przynajmniej trener Raubo sobie dorobi przy tych freakach. Zakładam, że więcej, niż jak trenował kadrę narodową :lol:
 
Przynajmniej trener Raubo sobie dorobi przy tych freakach. Zakładam, że więcej, niż jak trenował kadrę narodową :lol:
Kościelski mówił, że też od freaków w Ankosie pobierają 10%, więc jak Raubo robi tak samo to na bank dostanie więcej
 

Z jednej strony Najman to totalny dzban, a z drugiej ma psychikę ze stali. Przecież normalna osoba by się załamała psychicznie pod naporem tak złej opinii i tak wielu porażek

Głupi ludzie mają to do siebie, że żadna myśl nie krąży w ich głowach zbyt długo.
 
Jeszcze wracając do tego twitta gdzie Gortat pisze że jest dumny ze Zdanowskiej , a potępia Okrase.

Ciekawe czy jest świadomy , że Prime MMA jest w Atlas Arena Łódź. Z reklamującymi twarzami - Kamerzystą i Soroko na czele.

:lol::lol::lol::lol:
 
1643673449214.png
 
Kupię galę i będę od tego czasu wspierał projekt Darka I Marcina. Stanowski robi aferę, bo ma osobistą dramę z Najmanem. Gdy jego kumpel Mateusz Borek czy Fame MMA promują osoby niemoralne i przestępców to nic z tym nie robi.

Zresztą słowik już nie będzie promował tej gali, bo byłby za duży dym. Darek i Marcin do teraz schowają, a gala będzie zwyczajna gala frikową.
 
Kupię galę i będę od tego czasu wspierał projekt Darka I Marcina. Stanowski robi aferę, bo ma osobistą dramę z Najmanem. Gdy jego kumpel Mateusz Borek czy Fame MMA promują osoby niemoralne i przestępców to nic z tym nie robi.

Zresztą słowik już nie będzie promował tej gali, bo byłby za duży dym. Darek i Marcin do teraz schowają, a gala będzie zwyczajna gala frikową.
Weź Ty już Opałka Marcin @Janusz Sram spierdalaj do domu..
 
Ale ten Najman jest wrażliwy, JPDL myślałem że odpowie jakimś żartem a tu od razu ban, płatek śniegu a nie wojownik, ale i tak miał większe długi to kupienia na tej stronie :korwinlaugh:
 
popyt rodzi podaż :fjedzia:


U Wasyla to o tyle ciekawe , że jeśli mu wierzyć na słowo to do tej pory widział tylko trochę jedną konfe Fame i nigdy nie oglądał żadnej gali. Ja jeśli czyms się nie interesuje to ciężko mi tym żyć pobocznie , więc podziwiam Wasyla za te jego wpisy na tt o rzeczach o których ma 0 pojęcia.
 
Jeśli oferty jego długów hulają po internecie, i teraz mu się ta gala nie sprzeda, to chyba będzie już koniec pięknej kariery.
Ewentualnie będzie kręcił bloga "Z życia ochroniarza Biedrony" albo "Jak prawidłowo otwierać szlaban".
 
Śmierć Vipu to śmierć Najmana ,choć jest tu parę osób co pisze że czeka na niego 20 federacji i zawsze będzie na topie. :lol:

A go czeka to co było przed erą z Trybsonem czyli totalne zapomnienie na zawsze.
 
Ogólnie w temacie freakow raczej się nie wypowiadam bo się nie znam na obecnej modzie. Ale powiedzcie mi co jest takiego oburzającego w tym, że Słowik jest teraz właścicielem gali Najmana (jeśli dobrze to rozumiem bo tak jak mówię nie śledzę tego) ? Ja tego nie rozumiem Stanowiski to jest idiota i atencjusz zresztą kibice Legii do niego mają "olbrzymia" sympatię z tego co wiem. Gość jest legendą półświatku w Polsce i jak dla mnie to jak jechać to po bandzie tak jak robi to Najman. Friki ośmieszają scenę MMA walczą karły, kamerzysty,kruszwile więc dlaczego Słowik nie może byc w tym biznesie ? BO CO?
 
Ogólnie w temacie freakow raczej się nie wypowiadam bo się nie znam na obecnej modzie. Ale powiedzcie mi co jest takiego oburzającego w tym, że Słowik jest teraz właścicielem gali Najmana (jeśli dobrze to rozumiem bo tak jak mówię nie śledzę tego) ? Ja tego nie rozumiem Stanowiski to jest idiota i atencjusz zresztą kibice Legii do niego mają "olbrzymia" sympatię z tego co wiem. Gość jest legendą półświatku w Polsce i jak dla mnie to jak jechać to po bandzie tak jak robi to Najman. Friki ośmieszają scenę MMA walczą karły, kamerzysty,kruszwile więc dlaczego Słowik nie może byc w tym biznesie ? BO CO?
Bo idol wykopu Stanowski tak powiedział.
 
Jak Ty nie widzisz nic złego w tym, że czołowy polski gangster, przez którego byli mordowani ludzie, haraczowani itp. Jest stawiany na tronie jak jakiś król, okazywany jako twarz i szef organizacji.
Może robić za celebrytę i jeszcze być stawiany na piedestale to nie pytaj dlaczego, widocznie masz problem z myśleniem a z logicznym łączeniem kropek zależności to wręcz na pewno.

Wracając do Twojej wypowiedzi.

Co ma zdanie kibiców Legii o Stanowskim w temacie Słowika i problemu gloryfikacji gangsterów? Czy to temat o sympatii do Stanowskiego lub kto go lubi? Naucz się czytać ze zrozumieniem później się wypowiadaj.

Także mam dla Ciebie wskazówkę jak nie siedzisz w jakimś temacie lub nie znasz genezy to za nim zaczniesz pisać jakieś posty bez logiki to czytaj ze zrozumieniem.
 
Gdyby im zależało żeby Słowik był udziałowcem tej pato federacji to cichaczem by go wpisali i tylko sprawdzając po KRSie bys wiedział że ktoś taki tam figuruje.Chcieli przykuć uwagę. Myśleli że to będzie takie fajne, takie wow. Ale gloryfikowanie bandyty i puszczanie mu na wejście muzykę z Ojca Chrzestnego to była przeginka i to sroga. Najman chciał jak nigdy a wyszło jak zawsze.
 
Jak Ty nie widzisz nic złego w tym, że czołowy polski gangster, przez którego byli mordowani ludzie, haraczowani itp. Jest stawiany na tronie jak jakiś król, okazywany jako twarz i szef organizacji.
Może robić za celebrytę i jeszcze być stawiany na piedestale to nie pytaj dlaczego, widocznie masz problem z myśleniem a z logicznym łączeniem kropek zależności to wręcz na pewno.

Wracając do Twojej wypowiedzi.

Co ma zdanie kibiców Legii o Stanowskim w temacie Słowika i problemu gloryfikacji gangsterów? Czy to temat o sympatii do Stanowskiego lub kto go lubi? Naucz się czytać ze zrozumieniem później się wypowiadaj.

Także mam dla Ciebie wskazówkę jak nie siedzisz w jakimś temacie lub nie znasz genezy to za nim zaczniesz pisać jakieś posty bez logiki to czytaj ze zrozumieniem.
ale jak inni wanna-be pseudo gangusy (co by bardzo chcieli być jak Słowik, tylko są za dużymi osrusami i co najwyżej fajkę rzucą i jakiś wałek na vacie ukręcą) robią inne patogale to jest git. A nagle wielkie mecyje że ten straszny Słowik ludziom kości łamał 30 lat temu i jest najstraszniejszym ze strasznych i złych ludzi i nie wolno z nim nic robić. Cwaniak Stanowski (sprytnie i skutecznie) bije w ten bębenek bo nie lubi Najmana i mu chce dopierdolić, no i ma (jako partner konkurencyjnej imprezy) w tym swój interes, a ludzie jak barany mu przytakują i zapałali świętym gniewem i oburzeniem na straszliwego Słowika. Dla mnie większą znacznie nędzą moralną jest jakiś kurwiszon z wydziaranym "towar z chuja dobrze buja" czy inne błazny, którzy powinni być na jakimś dnie dna marginesu, a zostają "gwiazdami mma". I to oni są znacznie większym problemem, bo dają gówniarzom przykład że jak zostaniesz kurwą czy błaznem to będziesz fajną gwiazdą. A na pewno nikt nie zostanie zawodowym przestępcą bo Najman pokazał na konferencji Słowika w masce.
 
A to prawda że Słowik w teledysku Tede był? Bo z tego co wiem to był on gościem Kanału Sportowego. :putinlaugh:
 
Back
Top