MMA VIP - Temat ogólny

Ja to pierdole zdejmuje KOMINIARE i ogłaszam mmavip najlepsza polską organizacją ważkę G biorę ze sobą i wjeżdżam na ostro bez żadnego ziewania! Marcin Najman G21 teraz ja nawijam !
Że tego Waszkę odkopią z przeszłości, to bym się nie spodziewał, ale on wybitnie pasuje do nich.
 
Że tego Waszkę odkopią z przeszłości, to bym się nie spodziewał, ale on wybitnie pasuje do nich.
No on to z podziemi wyskoczył, legenda.
Bardzo pasuje, a ciekawe jakie ma skilsy uliczne, widziałbym go w walce z Kazikiem Klimatem na początek, ale żadne boksy, MMA panowie MMA.
 
Zrzut ekranu (7).png
 
Kazik Klimat Kartel kurwa, kto jest, skąd oni się biorą, co chwila wypełzają spod kamieni. Jeszcze ten jego rap i teledyski, tego odzobaczyć się nie da.
 
Dobra a teraz o VIp i mediach.

Szczerze rozumiem Pasternaka , zaczęcie wywiadu w stylu ,występujesz na najbardziej patologicznej gali w Polsce "" miało prawo go uwierać, było zbyt ofensywne . Pasternak tam na 99 procent atakuje Prime MMA i pojedynek grubszej z blondynką , że kłótnie o to czy spały z 7 czy 10 chłopakami.

Prawda jest taka , że VIP samo sobie podstawiło nogę tym Słowikiem, ale już wcześniej i tak media ich nie lubiły ,więc co mówić teraz. Akurat szczerze gdyby wyjąć tego Słowika to widziałem gorsze konfy na Fame czy na organizacji-dziecko wybraniec ,,Prime:heart:"

I teraz Pasternak dość ciekawy ruch zrobi, że ważne kto ma internet, decyduje trochę o fali.


My tak gadu, gadu i sam, go w ogóle nie śledzę chyba że będzie pod hastagiem freaków na tt lub yt,Stanowiski w necie dziś to nr 1 opiniotwórczosci na tt i yt , jego zasięgi są ogromne. Moim zdaniem dziś nikt nie ma do niego podjazdu w byciu influencerem opinii. Kanał Sportowy i jego tt to dziś gigant, ale też zarazem mocny tylko na VIP , bo Prime ma większe plecy medialne i nie jest aż tak ciśnięte , bo to mocny gracz na rynku. Dlatego tu Stano wrzucił jeden wpis i koniec.

Z chęcią zobaczyłbym kiedyś grę - Wtopa ala ,,Słowik" na Fame czy HL , Stanowski, media.

To byłoby cholernie ciekawe, ale czy ta wojna komukolwiek by się opłacała , a to już drugie pytanie....Hehe.
 
Tak w ogóle w mojej głowie zrodził się jeszcze jeden ciekawy temat przez to.

Gdyby padły freaki co nie. Czy media strasznie niesportowe , a może nawet sportowe miałyby z czego żyć pod kątem takich większych wyświetleń. Czy tak naprawdę jedno drugiego nie napędza.


Tak szczerze gdyby nie istniało freak MMA czy Kaniowski ,Cichy, Laskowska i jej aniołki, Mściwujewski , gość z fightsportu , Pawłowski, Koloseum byłoby dziś tak potężnie rozpoznawalne w necie ? Moim zdaniem, nie.

Przykładowo dla takiej Laskowskiej nie mogło się zrodzić nic lepszego , bo kto by oglądał na dużą skalę jakieś wywiady na polskich premierach z aktorami ?


My tak gadu , gadu , fajne te freaki i tak dalej , ale to właśnie ogromnie na tym biznesie wygrały media i firmy ochroniarskie.

VIP można zabić bez przeszkód, ale czy opłaca się ,,morderstwo medialne " HL, Fame , czy Prime i robic wywiady w Grajewie z boksu gdzie na yt obejrzy to maks 400 osób ? No nie,ale to dobrze bo gdy nadejdzie zgon w freak MMA.

To 4 siła nie da tak łatwo tego zabić, bo to już ma zbyt wielki wpływ na wiele branż, że nawet KS zmiękła rura i są patronem medialnym Fame , gdzie stawiałem na taki ruch za 15 lat , a tu już szybko poszło jak z bicza strzelił.
 
I teraz Pasternak dość ciekawy ruch zrobi, że ważne kto ma internet, decyduje trochę o fali.
Polska język taka trudna, wstyd kurwa.

A poza tym gimbusie te twoje wnioskI są z pizdy, Pasternak nie wie co to prime, a jako że słuchałem dziś jego wywiadu dla Tomka to mogę ci powiedzieć że mówił o linkiewicz i o sex masterce, więc te twoje 99% jest gówno warte, tu usłyszysz tam dopowiesz i siejesz ferment, zachowanie typowego peta.


"My tak gadu gadu" my? Jak ty pecie sam ze sobą piszesz, oznaczasz "swoich" ludzi dla atencji a oni wykładają na ciebie kiełbasę, nie odpisują, i nadal piszesz sam ze sobą, już nawet oni zobaczyli co z ciebie za persona i wstydzą się z tobą konwersować.
Mój ostatni post do ciebie, tfu.
 
Back
Top