MMA Tycoon - gra online

No u mnie np. na trening czas się znajdzie o każdej porze dnia i nocy, z kolei na naukę... kiepsko. :-) Został miesiąc! :-)Przełożyłbym tą maturę, wystartował na Amatorskiej Lidze MMA i miał w dupie.. a tak.. :-)
 
Polskim sportowcom często mam wrażenie brakuje właśnie inteligencji :P Dlatego lepiej połączyć, bo jednak edukacja często rozwija mózg, może uczymy się niepotrzebnych rzeczy, ale pobudza to cały system do pracy i rozkminiania, używania tych szarych komórek, którzy i tak niewielki procent człowiek używa.



Dobra, minuty i będzie jasne czy stworzyłem leszczy czy mam nowego JDS'a i Nogueirę ;D
 
No i jest 3-0-0 ;)



Piękne walki i dla publiki, która była w ekstazie już, zwłaszcza po tym jak zapaśnik obrywał przez 15 minut od mojego JDS'a (decyzja 30:25), w walce mojego "Nogueiry" mniej w ekstazie byli, bo się skończyła Americaną w 4 minucie 1 rundy ;)



Bokser vs zapaśnik http://mmatycoon.com/fightcommentarypbp.php?FTID=300126



BJJ vs BJJ/Boks http://mmatycoon.com/fightcommentarypbp.php?FTID=300127



Gorzej, że teraz widzę, że Navrao ma 3 dni kontuzji, a bokser 16, jakby było po czym, wciąż on bił :-/
 
No jak na start i te bilansy, którę widzę to rzadko gdzie widze tak dobrze jak 3-0 czy chociażby 10-3-0. Zobaczymy, dobry gameplan wybieram póki co nie ma co, ale pewnie zdarzy się jakaś kiepska walka w końcu. Na szczęście ten od BJJ niezmęczony po 3 minutach walki, bokser ciut bardziej, więc ma pauzę i nie szukam mu walki, niech odpoczywa. Może gdyby więcej było headshotow a nie body to byłby KO, a tak pozostała niska energia u rywala po samej walce i pewnie zlinczowana twarz ;P No, ale oby tak dalej, a zakup VIP'a będzie szybszy ;)



Nie wiem jak oni mieli poustawiane gameplany, ale widać, że gra faktycznie oddaje sporo realizmu. Ta walka boksera i zapaśnika to mi wyglądała na JDS vs Nelson, multum ciosów, nie raz obrywał i szedł do tyłu, ale nie padł ostatecznie:)



Szkoda, że teraz spora pauza od walk, bo już w federacji są wszyscy.
 
W niedziele mam walkę.



Mój ma Woeful (3) boxing,Feeble (4) Muay Thai,Competent (6) wrestling and holds a purple belt in Brazilian Jiu Jitsu.



Będzie walczył z Wonderful (12) boxing,Useless (1) Muay Thai,Abysmal (2) wrestling and holds a white belt in Brazilian Jiu Jitsu.



Mam nadzieje, że sobie odbije po ostatniej porażce :) Właśnie jeden z moich zawodników zmienił gym. Jeżeli jest ktoś z Sydney to polecam



http://www.mmatycoon.com/gympublic.php?gmid=1825
 
No to rzucasz ciosami dla zmylki, obalasz i poddajesz :)



Ja juz omawiam przyszlą walke, ten od americany po 3 minutach mimo 3 dni kontuzji mysle, ze za 10 dni moglby walczyc i poddac kolejnego ;) ale bokser 16 dni kontuzji to moge przyjac jakas walke, ale za 3 tygodnie.



Chyba się musze z naiverem zgadać i vipa wykupić na poczatek moze za 10 dolcow na 3 miesiące ;) zobaczyc ile to widzenie da, bo podobno daje sporo, wszystko inaczej rozpisane się wydaje. Moze kiedys jakis gym sie zalozy lub cos innego, bo do organizacji to mysle, ze trzeba miec sporo czasu i sie zajmowac wszystkimi. Fajna opcja, ale czuje, ze czasochlonna, a czasu to za wiele nie mam jednak. Chyba, ze taka nocka jak dzis...
 
Koper, z kluczowych sliderów to ja bym ustawił na 70-80% stay standing, 70% accuracy, 80% kicks (jeśli masz coś powyżej useless). A na glebie wiadomo, sporo agresji, gnp lub submission (zależy, co masz lepsze), finish i strike/sub na ok 50%. Ale wiadomo - wszystko może się zdarzyć ;)
 
Tak jak naiver pisze. Dodatkowo faktycznie spore znaczenie ma jak ktoś ustawi try standing a try takedowns. Ja miałem zapaśnika, ale próbowałem w stójce, dopiero pod jego ciosami wyprowadzałem na 10 moich ataków dwa obalenia i tak utrzymałem walkę. Teraz bęzie ciekawiej, bo za wszelką cenę chcą zostać nim w stójce licząc na szybkość i boxing -3 ;) u niego 1 jak i MT, ale ma brązowy pas, ale...wszystko się może zdarzyć.



Naiver na ile można na Ciebie liczyć z tym paypalem?GG nie używam zbytnio,ale jakbym musiał to bym się tam odezwał w wolnym czasie, ale to raczej za parę dni.
 
Born2kill, z paypalem nie ma problemu. Jeśli masz już konto i masz zintegrowane z kontem bankowym, to możesz sam wpłacić. Jeśli nie masz zintegrowanego, to mogę ja wpłacić. Możesz napisać na gg, kiedy Ci pasuje, z tym że nie zawsze jestem - ale odczytam i się odezwę.
 
naiver jednak będę zdecydowanie częściej próbował obalać ok 75% ponieważ Takedown Off mam na 9 oraz stójkie mam bardzo słabą bo na 3 lub 4 tylko Striking Defense mam na 8 a w parterze próby poddań ponieważ sub mam na 12.



Czy opłaca się robić trening obwodowy? Lepiej zawodnika masterować w swojej dyscyplinie czy lepiej skupić się na tym co ma słabe?



EDIT: Właśnie zmienili mi przeciwnika na jakiegoś leszcza



Competent (6) boxing, Competent (6) MT, Abysmal (2) wrestling and holds a white belt BJJ.



Jego menago ma rekord 0-2, ten zawodnik przegrał 5 sekund przed końcem pierwszej rundy przez kimure :-)
 
Mój bokser ostatnio przez to, że rywal chyba miał zbyt dużo wbite w try takedowns stał się bardzo przewidywalny, aż parter się skończył w 1 rundzie, pozostały czas obrywał tak, że mój bokser chyba sobie rękę złamał, bo ma 16 dni kontuzji, a nie przyjął wogle ciosów praktycznie;)



Ja zapasnikiem wygralem 1 walkę mimo slabych umiejetnosci bokserskich majac try takedowns na 15-20%,reszta striking. Po moze 2-3 ciosie zanurkowal moj zawodnik i bez problemu obalal rywala z 10 razy w trakcie walki, juz nie pamietam dokladnie, takze naiver miał rację, że warto to dozować. No, ale jakby byl straszny w obronie obalen to pewnie pierwsza proba by Ci sie udala i bys go poddal w parterze;) metoda prob i bledow, ja poczytalem tutorial od deski do deski, co mi sie chyba nigdy w grach zadnych nie zdarzalo :D i pomoglo mi troche lepiej zrozumieć tą grę, jak na start efekt 3-0-0 (w tym jeden debiutant poddał po 3 minutach zawodnika, który miał 4walki, same porażki ;D)mnie satysfakcjonuje;)



Ja stawiałem na konkretną bazę, plus na ile mogłem to zapasy u zawodnika BJJ, jak i bokser, potem z czasem może podtrenuje resztę, ale najpierw siłę i cardio.
 
Tak, jak Born2kill napisał, ustawiając na 75% try takedowns (co oznacza, że praktycznie każdy ruch Twojego zawodnika = próba obalenia) możesz mieć szczęście i obalić od razu, ale też jeśli Ci się to nie uda, to nie dość, że szybko się wypompujesz, to jeszcze obalenia będą bardzo przewidywalne. Jeśli rywal da dużo na counter, ma szanse nie dopuścić do obalenia.



Tworząc nowego zawodnika, sugeruję zrobić go wonderful w jednej dyscyplinie i potem sukcesywnie ćwiczyć pozostałe + na początku też ładować to wonderful, bo im gość młodszy, tym szybciej się uczy.
 
Dzięki za rady, suwalki przesunąłem bardziej do środka. Właśnie mój zawodnik z Sydney dostał niezły kontrakt
 
Możecie tak w telegraficznym skrócie napisać jakie zakładki odpowiadają za trening? (gdzie są te sparingi itp.)



Mam walkę za 11 dni żeby nie zmęczyć zawodnika.



I jeszcze jedno pytanie czy to możliwe, że mój zawodnik sam zbija wagę? Jak go robiłem ważył 184lbs a teraz 173lbs a chyba nic z nim nie robiłem więc nie wiem czemu leci mu waga?
 
Pierwsze koty za płoty i mamy 1 zwycięstwo:-)







Ladies and gentlemen, after 0:46 of round 1, we have a winner by way of Submission (Triangle).:-)
 
Ja sobie zrobiłem Romero Palacio i kolesia rozbiłem w 12 sekund :D Świetne zapasy i świetny Puncher, daję rade :D
 
Ja na razie mam 3 fighterów. Dwóch wygrało debiut i jeden przegrał. Dwóch juz jest zakontraktowanych.
 
No to chłopaki widzę tu rekordy szybkości walk robią :D nieźle. U mnie każdy ma wrestling conajmniej 6, a najwyżej 10. Drugie walki będą istotne. Sponsora sobie dziś załatwiłe dla każdego tego samego, zaoferował 500 od ręki dla pojedyńczego, 11 dolcow dziennie i dorzucil 4 odzywki reduce energy lost. Przyda sie jak widac w tej grze :D szkoda, ze nie ma nic przyspieszajacego wyleczenie kontuzji, chocby bylo drogie ;) Oby to wszystko szło w dobrym kierunku, choć drażni mnie, że nie mogę innych supli stosować i mało trenuje, bo muszą odpoczywać, a trzeba przecież walczyć by zarabiać i mieć na lepszy gym niż za 50 dolców tygodniowo :-/



Sparingi - w Gymie wchodzisz w sparring schedule "click here" i masz liste o ktorej porze dnia w jaki dzien ktos ma wybrane "boxing sparring" lub "submission grappling" lub "wrestling drills", jeśli jest przy danym czasie jakaś cyfra to tylu zawodników akurat ma w tym czasie wybrany ten trening. Nie wiesz kto jeśli nie masz VIPa, więc musisz liczyć na to, że jak wybierasz boksowanie bo ktoś już też ma to oby to był dobry bokser, wtedy szanse na rozwój tej płaszczyzny masz większe. Jeśli jest więcej zawodników, sparujesz z każdym po kolei, a teoretyczna szansa na wzrost wyliczana jest ze średniej wszystkich, którzy sparują i jak dobrzy są w tym co włąśnie sparują, najlepiej jakbyś mając 1 w boxing sparował z samymi wonderfulowymi bokserami ;) Można się też umawiać z innymi użytkownikami na konkretny czas, tak by dla obu to niosło jakieś korzyści. Ja w zasadzie staram się zestawiać mojego BJJ z moim bokserem i trudno, że ten lepszy w tym aspekcie nie rozwinie się, ale liczę, że solidnie podszkoli kolegę z tego samego gymu, federacji jak i prowadzoneego przez tego samego menadżera czyli mnie ;D zobaczę czy to da efekt, chyba, że naiver napisze, że to nie ma sensu :D



A trening ustalasz wchodząc w my fighters i swój gym, "Gym invite list[...]" i wybierasz ten w którym jesteś, tam tez będzie wspomniane sparing schedule, jak i informacje ilu coachów, ilu trenujących, stan fizyczny gymu itp.



Moje najbliższe walki, jedynie kontuzjowany nie ma nic zakontraktowanego.Poczekam na to 2 tygodnie.



10 kwiecień GMMA: 7 Pawel "Destruction" Ufcowski jr vs Damien "The Demon" Red



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135540 vs http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=135198



23 kwiecień GMMA 9 Explosion Piotr "Navrao" Nawrocki vs Jay "Roc" Rochon



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136040 vs http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=126493



Jakieś porady forumowe jak walczyć?Swój plan mam, Navrao przeczekuje nieco w stójce, choć niezły rywal, ale postaram się obalić i poddać blue belta. Ufcowski może nie błyszczy w stójce, ale jednak nad rywalem ma przewagę, więc mimo, że Ufcowski to zapaśnik nie chcę sprawdzać jakiej klasy brown belt jest u rywala, bo przy moim white belcie choć submissions i defensive grappling równie wysokich co obaleniach wydawało by się, że mogę sie wybronić, ale...Primary skills najważniejsze w końcu ;)
 
Jeśli chodzi o suple, to tak jak piszesz, nie da się stosować więcej niż 1 odżywkę jednocześnie. Jak cardio dopracujesz do ok wonderful, to przy dobrej odżywce Reduce energy loss (150 i wyżej) będziesz mógł robić około 10-11 sesji tygodniowo (czyli tylko 1-2 sesje odpoczynku/tydzień). Kontuzje mają mały wpływ na poziom treningu, ale nieco większy na walkę, więc trzeba uważać - pół biedy jednak grdy kontuzja jest prawie wyleczona.



W pierwszej walce również nie szedłbym na glebę, nawet po knockdownie. Teoretycznie mógłbyś próbować gościa obalać i na glebie być bardzo ostrożnym (dużo na counter + advance) i tym samym punktować obaleniami, ale przy jego brownie, to by było raczej ryzykowne. Na moje oko powinieneś podszkolić trochę boks i punch technique i spróbować załatwić go w stójce.



Z Navrao dobrze byłoby podszkolić zapasy do walki no i na glebę.



Co do treningu jeszcze - przy braku VIP czyli 4 zawodnikach na moje oko trzeba by to zrobić tak, że trzech chłopa tworzy się jako nieco starszych (22-25 lat), żeby zarabiali mamonę. Wiadomo, świata nie zwojują, ale kasa, którą zarobią posłuży do treningu dla jednego perspektywicznego 18latka. Przy VIPie sprawa jest prostsza, bo można mieć 10 chłopa, więc i zarobki wyższe.
 
Dzięki trening już jako tako rozkminiłem (przynajmniej wiem gdzie go szukać)



Jeśli mam 1,700 $ to na co mam je wydać na ubiór czy suple? I gdzie tych bajerów szukać tu ktoś wklejał linka z ciuszkami po 7$ ale ja nie mogę znaleźć ( jeśli stane się irutujący w pytaniach wystarczy napisać a przestane zadawać pytania- wiem, że takie głupie pytania mogą wku...)



Dzięki Born2kill i naiver :-)
 
Ciuchy znajdziesz w Hightstreet, jest tam spis wszystkich 'atrakcji' w wybranym mieście.
 
O ja tam nie klikałem nawet sory za zamieszanie ( dzięki outcast)



Co to znaczy "stock" przy ciuchach i suplach? jedne mają 1000 inne 30np.?
 
Co do szukania supli lub ciuchów jest też opcja przez "Search", wtedy wybierasz co Cie interesuje, czy któraś z tych firmy czy gym, wybierasz miasto i masz to co możesz mieć od reki. Z innych miast suple czy ciuchy będą szły chyba w każdym wypadku 3 dni. No, a tak jak napisano w Highstreet masz podane różne "sklepy", masz też Nutrition search i tam wybierasz z jakiego miasta, jaka odżywka Cie interesuje i Ci wyskoczy kilka opcji, tak samo z ciuchami, ale już przy firmach tym się zajmujących.



Ja mam pytanie, jak to jest z tym "praniem"? To jakoś się organizuje czy po prostu trzeba kupić nowe ciuchy?



No tylko Ufcowski ma słabiutkie Cardio, pozostali niezłe, może jakoś to będzie :) co do porad do walki to widze podobnie myślimy ogólnie, dzięki. Gorzej, że Ufcowski ma takedown deffence 1, ale ofensywne 11, defensive grappling i submissions też po 11, no ale na glebę powędrować może. Liczę, że rywal będzie przewidywalny, a dzięki pozostałym podanym statom jakoś szybko wrócimy do stójki, sporo na counter mam, a jeszcze więcej na get up ;)



Stock, to chyba po prostu ilość danego przedmiotu do możliwego kupna.
 
Naiver jakie polecasz nie drogie, dobre gymy w Rio, LA i Amsterdamie?
 
Wszystko zalezy jakiego masz zawodnika i przede wszystkim co chcesz trenować, w gymach są różni trenerzy, w róznych rzeczach się specjalizujący. Najlepiej, gdy ilość zawodników na trenera jest jak najniższa, czyli jak kiedyś naiver napisał ideał 1 fighter 1 coach ;) Tak mi się wydaje, ale może naiver coś podpowie jeszcze ;)
 
Back
Top