MMA Tycoon - gra online

Coraz bardziej mi się ta gra podoba.







Mam 4 zawodników jak narazie.



Dzisiaj miałem druga walkę w QFC, wygrana poprzez Submission. (RNC)



Już jestem zakontraktowany w 2 organizacjach, 2 walki zaakceptowane (9, 10 kwietnia)
 
A ja mam też 4 zawodników. Z tego trzech przegrało swoje pierwsze walki, a ostatni jeszcze nie walczył. Mam trzech zawodników zakontraktowanych i walki dwoma zawodnikami 24 kwietnia i 21 maja. Jedną walke przegrałem przez źle ustawioną taktyke.
 
Born2kill, masz VIP?







Jeśli tak, to zostaw GG, ewentualnie napisz że masz VIP'a to ja podam.
 
Nie mam VIP'a, może w przyszłości. Chciałym znać więcej różnic, bo czasem granie w ciut większej niewiedzy jest bardziej interesujące :D a myślę, że na chwilę obecną spokojnie mi 4 zawdoników starczy, i tak mam trzech :)



Jeden z wygraną walką, zapaśnik z podstawami boksu i bjj, dwóch debiutantów sporo cięższych, półciężka i ciężka, jeden BJJ i niezłe zapasy, trzeci bokser z niezłymi zapasami i taką obroną obaleń jak boksem ;)



Już lepiej w grze pisać, bo gg od paru lat nie używam :)



http://www.mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=52087
 
Spróbujcie oprzeć się pokusie walk co tydzień, dwa. Sama walka to w tej grze jak gdyby tylko wisienka na torcie - rozumiem, że na początku kusi człowieka, żeby walczyć jak najszybciej, ale nie do końca o to chodzi. Oczywiście, każda walka dodaje doświadczenia (ukryty skill), co ma spore znaczenie w następnym boju, ale na ogół po starciu fighter potrzebuje ok tygodnia na dojście do 90-100% energii (a przy takim jej poziomie trening jest najskuteczniejszy). Ponadto do walki wypada mieć Cardio na co najmniej wonderful, podobnie strength. Posiadanie useless w którymś z 4 primaries również nie pomoże. Osobiście jeśli właściciel org proponuje mi walkę z tylko 2-tygodniowym wyprzedzeniem, kręcę nosem, bo to dość mało czasu na przygotowanie fightera pod rywala. 3-4 tyg na przygotowania to już znacznie rozsądniejszy okres.
 
naiver
Po jakim czasie mogę się spodziewać cardio wonderful jeżeli mam absymal teraz a mam 2 razy w tygodniu trenowane cardio? I wogóle po jakim czasie można się spodziewać efektów np. umiejętności bokserskich przy trenowaniu 3 razy w tygodniu?
 
Na razie nie mogłem się powstrzymać i od razu stoczyłem walkę co było błędem bo przegrałem. Teraz daje w spokoju trenować moim zawodnikom, ale dostałem propozycje kontraktu dla zawodnika który jeszcze nie walczył. Chyba mi się opłaca?



beztytuurkm.png
 
Sebbeks, wszystko zależy od wielu czynników, ale maksymalnie uśredniając, przy 2 treningach cardio tygodniowo, zajmie Ci dojście do wonderful około 10 tygodni :) Dlatego na samym początku trenuje się ostro cardio - ważne, żeby nie ćwiczyć, gdy energy spada poniżej 90%, bo trening mało efektywny wówczas.







Koper, oferta nie jest zła. Jeśli masz gościa w Tokyo, to możesz brać, choć przed pierwszą walką wypadałoby pewnie cardio i strength trochę doszlifować.
 
Co z Energy?







Jeden ma u mnie 3/5 mniej więcej, co zrobić aby skoczyło?



Treninigi mu ograniczyć/ w ogóle nie trenować?







Jak narazie nie mam nim żadnej walki zaplanowanej.
 
Nie włączałem gg od kilku dni. Napisz, o co chodzi, odczytam i odpiszę, jak będę miał okazję.
 
Ok, napisałem.







naivier, podaj nazwę tego Alliance, ponieważ posiadam VIP'a więc dołącze.
 
Polish Top Team chyba ta nazwa, ale wejdź w rankings i potem alliance. Tam będziesz miał na pierwszym miejscu.
 
No prosze, a ja mam 3 zawodnikow na gorszym kontrakcie,po 300 za wszystko i 3 walki. no, ale nie jest zle. Szkoda,ze gymow tak niewiele, albo tanie i slabi coachowie albo wcale ich nie ma...dlatego na chwile obecna wybralem BatCave.



Ja walke wygralem, ale dzis moj 2 i 3 zawodnik walczy swoj debiut, zobaczymy jak się spiszą, ale czuje,ze bedzie ciezko. Brown belt musi zmeczyc lub poddac blue belta, bo w boksie zadnych szans nie ma, zapasy podobne. On ma 4 walki,ale malo energii.



Kolejny to debiutant przeciw debiutantowi, mój bokser z bardzo mocną obrona obaleń sprobuje stojki z wonderful zapasnikiem, ktory jej nie ma wcale. Za to moj bokser jest srednim dodatkowo zapasiorem. Trzymajcie kciuki ;)
 
Fajne kontrakty macie :) Ja mam kontrakt na 4 walki za walke biore 1800 a bonus za wygraną 2000.
 
A jaka przyczyna?Może takie organizacje gdzieś tam masz?Bo ja w Montrealu siedzę i walcze i ćwicze i żyje :P
 
St. Petersburg. nowa organiazacja. Tam siedzie walcze trenuje. Na początku mi zaproponował 1500 za walke i taki sam bonus, ale odmówiłem bo stwierdziłem, że nie ma narazie z kim walczyć. A za kilka godzin mi podesłał znowu oferte z podniesioną stawką. Ale kontraktuje zawodników do federacji, więc nie ma co narzekać.
 
No to tym bardziej ;)



ja mialem 1-0-0 i taka propozycja :D heh, 3 moich razem za walkę tyle nie dostanie co Twoj jeden na to wychodzi;P



no,ale 3 walki i zobaczymy:)a Rosjanie bogaty narod jak wiadomo, ja jade twardą drogą a'la GSP heheh, pożyjemy, zobaczymy, za 42 minuty sie okaze z czego ulepilem mojego boksera i specjaliste od BJJ;) milo byloby miec po polnocy bilans 3-0-0;)a za 6 dni drugą wygraną mojego pierwszego zawodnika. Choc jak nie poprawie energii to bedzie kiepsko,chyba faktycznie wylacze trening calkiem, choc na odzywce "Reduce energy loss" lecę :)
 
Angole też bogate są. Dali mi 1500 plus 1500 za wygraną. Ale w Las Vegas słabiutko. Tylko 2x 750 jeśli wygram. Ja narazie dałem wszystkim zawodnikom odpoczynek od treningów bo wagi by nie zrobili na walke :D a poza tym lepszą wydajność treningów będą mieć.
 
Po maturze w to pogram, póki co, nie chcę mieć więcej wymówek dla nie uczenia się... :-)
 
no wiesz jak wciąż nie beda trenować to chyba nic im wydajnosc nie da;P a co rusz walka i trzeba energie nadrabiac;P



nie na wszystko mamy wpływ, istotne dosc mocno są ukryte skille.



PS:mojemu bokserowi wzrosla sila o 1 po dzisiejszym weights x2,ciekawe, czy tylko podwojenie takie daje efekt?Jak mialem dzis weights i jutro to efektow nie bylo, wsrod innych, ktorzy tak robia tez sile lub cardio...
 
Mort dokładnie, jakbym zaczął w to grać to miałbym po maturze, a korci mnie jak skurczybyk jak czytam te wszystkie opisy użytkowników :-)
 
Ja założyłem konto, ale jak tak popatrzyłem, to narazie mi się nie chce czytać, za dużo czytania historii i wosu mam, żeby jeszcze dokładać cokolwiek. :-)
 
Matura wazniejsza,ale nie mozna ciagle sie uczyc. Oderwanie na pewien czas wrecz wskazane.



Tutaj w zasadzie poczatek jest dosc intensywny, siedzialem z wlaczonym pol dnia, ustawianie treningu po samym dlugotrwalym jesli komus sie chce tworzeniu zawodnika, taktyka pod konkretnego rywala, zakup sprzetu, odzywek trwa chwile zwykle. Chyba, ze sie jest mocno niezdecydowanym, no i tyle, czekanie na walke. Quick fighty co 2 dni, ale juz dla federacji zwykle walczy sie duzo rzadziej. Takze wczoraj z 15minut bylem zalogowany, bo co...trenuja, co mam przeszkadzac;D dzis wlaczylem, bo czekam na fighty debiutantow, ale gameplan ustalony juz 2 dni temu;)
 
"nie mozna ciagle sie uczyc :-) Oderwanie na pewien czas wrecz wskazane."- niestety za często sobie tak tłumacze przerwy
 
hehehe, no to może w trakcie tego oderwania to robić poswiecajac cos innego niż samą naukę ;)



Trzeba się nauczyc dyscypliny i dzielenia czasu w koncu Panowie :P
 
Back
Top