MMA Tycoon - gra online

Póki twoi zawodnicy nie są zakontraktowani w żadnej organizacji możesz organizować walki w Quick Fighting Championships. Zakładka My Fighters -> klikasz na graficzny napis QFC a potem już powinieneś sobie poradzić.



Polecam najpierw potrenować swoich zawodników a walki kontraktować dopiero po jakimś czasie.



Ja osobiście daje sobie spokój z tą grą. Mam czterech fighterów: Nicolas Leiva (5-11), Dan Burnbuckle (5-7), Antonio Livramento (4-5) i Goran Iliantovjic (2-3). Poziom ostatnio poszedł w górę i większość managerów nauczyła się odpowienio trenować swoich zawodników żeby ich staty faktycznie rosły, mi się tego robić nie chcę więc daje sobie siana ;).
 
A ja od pojawienia się newsa o tej grze caly czas w nią naginam (10-15 minut dzienie ciężka to tak nazwać) i bez kitu mnie wciagneła

Czesio Niemen 265 (4-1-0)
Avatar Noon 265 (3-3-0)
Japa Kaka 265 (3-0-0)
Rasta Madafaka 265 (3-1-0)
 
Jak ktoś z Polaków gra, to zapraszam do Polish Top Team - najlepszego (największy procent zwycięstw) sojuszu w całej grze :-) Jest nas tylko 5 chłopa póki co, więc świeża krew bardzo mile widziana.







A do załogi MMARocks - nie wiem, z czego dokładnie utrzymujecie serwis, ale na www.mmatycoon.com jest ciekawy program partnerski, który pozwalałby trochę zarobić i wciągnąć więcej Polaków do gry. Gra cały czas się rozkręca i ma coraz więcej użytkowników a nie da się jej porównać z niczym, co jest na rynku, więc perspektywy są bardzo obiecujące. Tym bardziej, gdy weźmie się pod uwagę wzrastającą popularność MMA na całym świecie.
 
Ja z chęcią się przyłącze :) Jeszcze mam jedno pytanie. Jeżeli ustawie zawodnika na trening to po jakim czasie można się spodziewać efektów?
 
Zależy w jak dużej grupie trenuje, z jakimi odżywkami, w jakim gymie, jakie ma morale i ciuchy i jeszcze od kilku czynników. Ale tak średnio, potrzeba trenować jeden skill około 2-3 tygodni, żeby był na przyzwoitym poziomie, ewentualnie tydzień, żeby walczyć z nowicjuszami.







Co do sojuszu, to zapomniałem, że należy mieć VIPa, żeby dołączyć. Jeśli masz, zapraszam, jeśli nie - nie ma technicznej możliwości.
 
naiver organizujecie jakies gale ??? jeśli tak, to zeby uwas zawalczy tez trzeba miec vipa ??
 
Szkoda z tym vipem przez paypala, wyraźnie sobie daruje, chyba, że na zasadzie zaufania ja bym komuś przelał pieniądze, a on opłacił by to ich drogą, poniewaz nie chce mi się dodatkowych kont gdzieś zakładać ;)



Stworzyłem fightera, quick fight i wkrótce pierwsza walka, wrestling i podstawy boksu przeciw MT, obaj debiutanci, pewnie baty będą, zobaczymy:)



Nie wiem na co kasę wydawać póki co prócz gymu 50$ za tydzień, niewiele jeszcze rozumiem, ale powoli, na błędach się pouczę i z nieco doświadczonym zmysłem w gierkach MMO, a tym bardziej wspominanym na początku menadżera, gdzie tekstowo rozgrywane były mecze ;)



Trening też tak dziwnie dobrałem dość, głównie trenerów wybrałem w dane pory dnia, danego dnia, widząc co oni trenują w tym czasie wierze, że jakiś efekt będzie.



PS:Co do Cardio i siły, gdzieś wyczytałem, że menadżerowie, którzy najwięcej osiągneli wręcz sugerują cardio i siłe na maxa na starcie jako dobre rozwiązanie, czyli skrajne do tego co wyczytałem w tym temacie, choć mogły zajść zmiany, bo wątek dość stary :)



Liczę, że faktycznie grywalna będzie ta gierka, choć jednak liczby, losowość to nie to co uwielbiam, wolę wziąć pada i obić lub poddać rywala ;)
 
Amator, organizować gale i wcielić się w Łysego możesz poprzez założenie organizacji, ale do tego trzeba mieć VIPa. Wtedy organizujesz gale, bookujesz areny, wydajesz kase na reklamę, ustalasz ceny biletów, przyznajesz nagrody za walkę/nokaut/poddanie wieczoru itp. W hierarchii miodności gry posiadanie własnej organizacji jest prawdopodobnie na samym szczycie, ale do tego trzeba czasu - wyobraź sobie, że zatrudniasz 100 zawodników, czyli na ogół 100 żywych graczy, którzy ciągle coś od Ciebie chcą i liczą na szybką odpowiedź ;) Oczywiście można założyć organizację w kilka osób (boss, matchmaker, gość od finansów) i wtedy rozwiązuje to trochę problem.



Born2kill, ja właśnie będę wpłacał kolesiow kasę poprzez PayPala teraz, więc mogę i wpłacić Tobie, jeśli mi przelejesz na konto. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co oczywiście może być uzasadnione, biorąc pod uwagę, że się nie znamy, to możemy spisać jakieś oświadczenie, czy co tam sobie życzysz. Jeśli jesteś zainteresowany, to pogadamy na privie, jeśli nie - nie ma problemu.
 
Moi fighterzy dzisiaj dostali oferty kontraków w nowej organizacji, tylko z tego co widze jest tam tylko katergoria Open i "Boss" daje walki typu zawodnik 75 kg vs zawodnik 98 kg ??? jaki to ma sens hehe . Niech ktoś powie jakie kontrakty finansowo oplaca sie przyjąc początkującemu zawodnikowi z malym bilansem walk ???
 
Co mam robić, jeżeli spada moim zawodnikom energia? Ustawiłem im 4 sparingi tygodniowo i dalej spada. Jakieś suplementy stosować czy co?
 
Jeżeli zawodnik trenuje to traci energie w stopniu zależnym od typu treningu, aby zmniejszyć spadek energii i przyśpieszyć regeneracje kup suplementy z efektem działania opisanym jako: "Reduce energy loss".
 
Kiedyś się pewnie odezwę , na razie tak jak pisałeś zaznajomię się za free. Kupiłem ubrania dzięki wskazówkom gdzie je znaleźć, no i dziś jeszcze poszperam po suplementach :) Ciekawie wygląda, choć tymi suwakami strategicznymi to aż strach rusząc, nie wiedzac jaki efekt da, pewnie mnie walka zrazi pózniej. Chyba, ze jakos zaangazowanie zostanie docenione, ale pewnie jak to zwykle bywa z poczatku błędy jakieś porobiłem.



Widac, żeś konkretny, więc można Ci wierzyć, ale to zgadamy się ewentualnie za jakiś czas jeśli obaj tutaj będziemy dalej się udzielać. Ponadto jednak pare dolców to nie auto czy mieszkanie, no ale widać, że po prostu chcesz zachęcić sobie podobnych do czegoś co Tobie przypadło do gustu ,nie dziwię sie:)



PS:Szczerze mówiąc to na razie nie doszedłem jak organizowac sparingi z kimś konkretnie, a też nie mam na tyle czasu by wszystko co do joty poczytać :-/ quick fight już mam,trening itp,ale spary wiadomo - przydałyby się każdemu fighterowi .
 
Born2kill, sparingi organizujesz w treningu (rozwijana lista, gdzie wybierasz, co mają ćwiczyć) - jest tam Boks, MT, Wrestling oraz Grappling. Najpierw musisz jednak sprawdzić na górze Sparring schedule, który pokazuje Ci, ilu gości sparuje oraz co i o jakiej porze. Więc jeśli przykładowo chcesz trenować boks w Czwartek PM, to w Sparring schedule powinny tam widnieć co najmniej 2 osoby - sam nie możesz sparować oczywiście. Od tego z jak dobrym gościem sparuje Twój zawodnik, zależy jak szybko będzie się uczył. Dlatego na wyższych poziomach dobrze jest stworzyć sobie (albo zakontraktować) 4 masterów od boksu, MT, zapasów oraz gleby i z nimi sparować swoimi zawodnikami.



Ogólnie w wiki mmatycoon jest bardzo dużo wyjaśnione.



Co do suwaków, to działają one mniej więcej jak w życiu :) Ale jak będziesz potrzebował pomocy, to daj tu cynk.
 
Dzięki. Na start jutro submission grappling, w piątek boks i walka swoją drogą, pewnie oberwę jakimś kolanem przy próbie takedownu :D



Ciekaw jestem czy jakiś komentarz ze sparingów też jest?
 
Nie sparuj tylko dwóch treningów pod rząd, bo ten drugi będzie mało efektywny.



Co do walki, to jeśli chcesz gościa na glebie mieć, to sugeruję suwak Stay standing - Try takedowns dać na ok 80% na Stay standing, bo w przeciwnym razie Twój gość będzie bardzo często próbował obaleń, co spowoduje, że rywal będzie mogł łatwiej je zatrzymać (skoro co chwila takedown, to wiadomo, czego się spodziewać), po drugie nieudane obalenie oznacza sporą stratę energii. Oczywiście możesz i ustawić 100% na Try takedowns i możesz mieć to szczęście, że już pierwsza próba wejdzie, ale..



Komentarz jest tylko do walk - wyświetlają się linijki tekstu opisujące walkę, więc emocji jest co nie miara (jak ktoś grał w CM/FM, ten wie, o co chodzi). Przy sparingach jak masz VIPa, to widzisz, jakie statsy Ci podskoczyły. Nie-VIP widzi po prostu mniej.
 
Dobra, zarejestrowałem się i stworzyłem postać(oraz zmodyfikowałem suwaki) i wybrałem pełen trening, co powinnienem jeszcze zrobić? http://www.mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=52183
 
Przeczytać to --> http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Main_Page



No i możesz jeszcze 3 chłopa stworzyć. Sugeruję dać im max w jednen primary, np. boks, a resztę będziesz sparował.
 
Ogólnie to przeczytałem chyba cały tutorial, każdą zakładkę, nie tylko tu co podałeś, ale na temat taktyki, treningu.

Parę rad co do sponsorów było, ale na forum jakoś nie mogę wyszukać i widzę jedynie opcji pisania PM do szefów firmy od supluementów lub ciuchów z prośbą o finansowanie?Czy sami mogą się zgłosić jak w "My fighters" mam zaznaczone need contracts, need sponsors.

Właśnie chciałem się na jednym skupić w sumie. To nie lepiej sparować w gymie z innymi boksującymi w tym czasie?Tylko stworzyć gościa, który pewnie ciężko miałby by wygrać coś z samym boksem, ale rozumiem, że miałby sparować z tym moim zapaśnikiem i go wzmacniać?

EDIT:Właśnie jakaś oferta kontraktu mi wpłynęła, ale wyczuwam ściemę, jak to waga nie ma znaczenia skoro to podobno realistyczna gra;)?

Proszę o pomoc, czy odrzucić i czekać, bo taka szansa to rarytas na starcie. Dodam, że mam 183cm ważę 155-160funtów :P

"
Org Base : Montreal
Signing Bonus :300
Base Pay : 300
Win Bonus :300
Fights : 3
Weight :
265+ lbs
Expires :
01 Jan 2012
Inactivity Clause :30
Exclusive Fighter : Pawel Ufcowski jr
Org : Grenadier MMA
Org Base : Montreal
Weight : 265+ lbs
Fights : 3
Signing Bonus : 300
Base Pay : 300
Win Bonus : 300
Expires : 01 Jan 2012
Inactivity Clause : 30
Exclusive : Yes
We run an open wieght catagory because weight is not a big issue in this game. Although we do look forward to your monster working towards a title shot after some win and we will renogiate with winner"

A i co do suplementów, czemu mimo zakupu, wciąż mam N/A? Koszulkę i spodenki ubrałem bez problemu.
 
Mam 10.5 $ na PayPalu.



Chciałem kupić VIP'a na 3 miesiące, dlaczego każą mi dodawać artę kredytową?







Nigdy nie miałem z tym problemów.
 
hehe dzisiaj myslalem ze zalicze nastepna porażke a tu niespodzianka ... mój zawodnik dostal chyba z 20 kolan na glowe i tyle samo na korpus, dotego na poczatku rozciecie, dwa razy padał na glebe (knockdown) ,ale jakos przetrwal to wszystko i w 3 minucie 2 rundy wczesniej nierobiąc prawie nic w walce, wygral przez kimure :) zaczyna mi sie podobac ta gierka
 
No to rywal totalnie zdominowany w debiucie, dla niego była to druga walka, pierwszą przegrał decyzją 30:25, tą decyzją 30:26 ;) kilka obaleń, praktycznie zero ciosów przyjętych mimo. że rywal wywodzący sie z MT, parę ładnych obaleń.



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=299100



Tylko trochę się wkurzyłem, że wynik walki czytałem klikając "view" już koło gotowego podania mi "W" przed moim nazwiskiem, rywala, rodzajem werdyktu i czasem trwania walki...także emocji nie było, wiedziałem, że wygrana i decyzja, potem czytałem przebieg. Nie da się jakoś tego na bieżąco zrobić lub chociaż tak by czytać nie znając wyniku?



Oby tak dalej, podpiszę ten kontrakt, zawsze to doświadczenie, chociaż myślałem, że parę quick fightów jeszcze stoczę, no ale odpocząć też trzeba.



Widziałem, że zawodników z tej federacji pokonywali duuuużo lżejsi, tylko się zastamawiam co jak przyjdzie mi się zmierzyć z gościem ważącym 1100funtów?To jakieś jaja już chyba, ale tyle ma w "weight" wpisane na liście zawodników tej organizacji, jak i wielu innych powyżej 600 funtów, w profilu ma 300, bo to chyba max jak widzę. Proszę o pomoc w zrozumieniu :D



PS:Dziś był dzień sparingu, ale nigdzie jakiejś info jak poszło nie mogę znaleźć?Żadna ze statystyk też nie wzrosła.
 
to chyba niedopracowany element tej gry, wychodzi na to ze wzrost i waga niema znaczenia w tej grze, jak widze walke gdzie zawodnik ktory ma 165 cm, wazy 64 kg i wygrywa z dwumetrowym typem ważacym ponad 100 kg to tez niewiem oco chodzi hehe
 
Heh, no i chwilę pogadałem z prezesem, już mam fight za 10 dni z debiutantem, który ma 150cm i waży ponad 300 funtów conajmniej. Niezł ale ciut słąbszy wrestling, za to brązowy pas. Ciekawe, bo ja mam biały choć submissions i def grappling oraz takedowns to moje czołowe cechy?Czy się skończy to poddaniem szybkim czy jednak skontroluje go...
 
Kto wie gdzie naiver?



Pisałem do niego i nie odpisuje.







Kto ma VIP'a niech napisze do mnie, lub zostawi tu GG.



Mam sprawę.
 
To ja znowu. Jak wyjeżdża się za granice zawodnikiem na walke? Czym podnieść morale zawodnika. Dzięki za odpowiedzi.
 
Tak na szybko, bo mam zawalony weekend. Walki ogląda się na stronie Spoiler Page - pierwsza strona po zalogowaniu. Trzeba zjechac na dół i tam kliknąć w pbp przy walce i voila.



Waga i wzrost mają znaczenie - mutantom może się udać wygrać coś, ale jak zerkniecie na najlepszych w grze - nie ma tam żadnego z nich.



Za granicę wyjeżdża się w zakładce Map.



Morale podnoszą nowe ciuchy oraz wygrana walka.
 
Teraz mi tu wyrzucają, że zje**łem z tym niskim cardio ;P na logikę się nie dziwię, ale poszedłem za poradami. Czeka mnie pojedynek z brązowym pasem BJJ, a chyba mimo super wrestlingu będę próbował przeciwstawić moje 3 w boxingu przeciwko jego 1 w tym jak i w MT. Kwestia jakie on ma cardio, bo jak mnie ma zajeżdzić, a potem poddac to sam nie wiem czy nie lepiej spróbować jakoś go obalić i leżeć do decyzji;]
 
Ja dzisiaj miałem pierwszą walke w QFC :)







Wygrana...







Juz jestem zakontraktowany w jednej organizacji.



Fajna gierka, można się wciągnąc ;]



a co z Free Agent? Jak 'wciagnac' zawodnika?
 
Skladasz zapotrzebowanie na ktoregos i czekasz,jak masz najwyzszy hype z zainteresowanych to zapewne idzie do Ciebie, to raczej ciezka opcja dla startujacych :D ale moze jesli sie myle to naiver zweryfikuje.



Ja tu sporo mailuje w grze po angielsku z szefem w mojej federacji, ja jestem w Grenadier MMA, organizacji z Montrealu, bo tam ćwiczę, GSP to mój ziom :D



Sugerują mi stworzenie 3 zawodnikow kolejnych,ale to trzeba miec chwile na to...



Najlepsze jest to,ze jak mowie walcze z gosciem,ktory ma 150cm i 300funtow,to powinien miec tragiczny zasieg,ale jak mnie obali to podobno jego brown belt mnie podda bez problemu mimo mego wrestlingu, wiec chyba bede z nim boksowal.



Co sie dowiedzialem, masa moze faktycznie minimalnie zwiekszyc sile, za to lekkosc zwieksza minimalnie Twoją szybkosc,wiec sie to jakos wyrownuje.
 
Back
Top