Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Nie rozumiem was trochę, co zarzucacie Cionkowi? Uwazam ze niezle czyscil, ten samoboj to byl czysty niefart, moze zdarzyc sie kazdemu i zdarzalo sie lepszym kocurom na srodku obrony.

Zieliński out? Kto wg was ma rozgrywac? To prawda, ze zagral chujowo i nie byl widoczny (a kto byl?) ale to nasz najlepszy mlody talent i ma wielki potencjal, on musi grac. Jak juz to Krychowiak dal dupy, przeciez on sie zastanawial 10 sekund co zrobić z pilka, stasznie dziwne zachowanie jak na zawodowca ktory grał wielkie mecze.

Zgadzam sie co do Milika. Chyba czas na zimny prysznic i lawke dla niego przy ustawieniu 4-4-2 lub, 3-5-2.

Jestem nadal wkurwiony, ale wierze w nich. Mamy bardzo dobry zespol, ale tu przede wszystkim nie zagralo cos w glowach. Oby w niedziele bylo jak ma byc powinno.
 
Nie rozumiem was trochę, co zarzucacie Cionkowi? Uwazam ze niezle czyscil, ten samoboj to byl czysty niefart, moze zdarzyc sie kazdemu i zdarzalo sie lepszym kocurom na srodku obrony.

Zieliński out? Kto wg was ma rozgrywac? To prawda, ze zagral chujowo i nie byl widoczny (a kto byl?) ale to nasz najlepszy mlody talent i ma wielki potencjal, on musi grac. Jak juz to Krychowiak dal dupy, przeciez on sie zastanawial 10 sekund co zrobić z pilka, stasznie dziwne zachowanie jak na zawodowca ktory grał wielkie mecze.

Zgadzam sie co do Milika. Chyba czas na zimny prysznic i lawke dla niego przy ustawieniu 4-4-2 lub, 3-5-2.

Jestem nadal wkurwiony, ale wierze w nich. Mamy bardzo dobry zespol, ale tu przede wszystkim nie zagralo cos w glowach. Oby w niedziele bylo jak ma byc powinno.
Cionek nieźle czyscil ale nie potrafi totalnie rozegrać piłki. Zielu oczywiście musi grać ale nie w takiej roli jak dzisiaj.
 
Cionek nieźle czyscil ale nie potrafi totalnie rozegrać piłki. Zielu oczywiście musi grać ale nie w takiej roli jak dzisiaj.
To prawda, ale on nigdy tego nie potrafil robic. Pewnie Nawalka wrzucając go do skladu kierowal sie jego agresja i fizyczna gra, co zdawalo egzamin.

Co teraz wg was z prawa strona jesli uraz Kuby jest poważny?
 
Co teraz wg was z prawa strona jesli uraz Kuby jest poważny?
Spokojnie. Na szczęście Nawałka wziął ze sobą Peszkę. A tak naprawdę to nie sądzę, żebyśmy wrócili do ustawienia 4-4-2. Mistrzostwa skończymy grając systemem trójką w obronie i wahadłowymi (Bereszyński/Rybus)... szkoda, że Kolumbia wyjaśni w niedzielę i będzie po zawodach.
 
To prawda, ale on nigdy tego nie potrafil robic. Pewnie Nawalka wrzucając go do skladu kierowal sie jego agresja i fizyczna gra, co zdawalo egzamin.

Co teraz wg was z prawa strona jesli uraz Kuby jest poważny?
ja to bym piszczka do przodu przesunal i dal bereszynskiego na prawa. lukasz i tak najlepiej sprawdza sie w ataku a nie musialby az tyle zapierdalac
 
Panowie, pozwólcie, że ujawnię Wam tę wielką tajemnicę, która sprawia, że piękne, nażelowane hopoki przegrywają jak ostatnie śmiecie co mistrzostwa, otóż:
to są, zwykłe prostaki i chamy, czytać-pisać nie potrafią bo co można umieć po graniu w piłeczkę całe życie ? Dzięki wszystkim "kibicom" polskim i medialnym akcjom sami uwierzyli, że są jakimiś pół-bogami. Ale Panowie, bez ciężkich treningów w żadnym sporcie się nie osiągnie nic. . . a oni najpierw byli na Helu, żeby odpocząć (nie wiem, kurła, po czym), następnie na "treningi" pojechali do Arłamowa. . . wiecie co się robi w Arłamowie ? To samo co na Helu, tylko że w górach :fjedzia:
Jeśli zbierzecie do kupy grupę młodych prostaków-analfabetów, którym się wydaje, że dzięki pieniądzom posiedli nadludzkie siły i wyślesz ich w dwa najbardziej rekreacyjno-rozrywkowe miejsca w Polsce. . . to wynik może być tylko jeden :matt:
Analizujcie dalej, niech Wam się wydaje, że każdy z Was ma rację i gotowe rozwiązanie problemu, niech wydaje Wam się, że jak się zmieni na boisku jednego albo dwóch w trakcie meczu to już mecz będzie wygrany :DC:

nie dziękujcie :kis:
 
Pierdolona, jebana, żenada, peszko chyba dzień wczesniej dbał o atmosfere i wszyscy byli na kacu. Senegal ich zerżnął w dupe, bez mydła, a oni sie nadstawiali, ile kurwa razy bedziemu jeszcze grac na Ms trzy mecze. Te żelusie, zarabiaja miliony, również i za reprezentowanie naszego calego kraju, czy kurwa w blisko 40 milionowym kraju, nie da sie znaleźć pierdolonych 23 osób które, będą graly dobrze nie tylko wtedy gdy dostaja miliony od europejskich klubów. Nastepne 2 mecze spędze tak samo jak ten w pracy, z taką jednak różnicą, że teraz się cieszę, a nie tak jak dzisiaj wkurwiam, że nie mogę oglądać "naszych".
 
Panowie, pozwólcie, że ujawnię Wam tę wielką tajemnicę, która sprawia, że piękne, nażelowane hopoki przegrywają jak ostatnie śmiecie co mistrzostwa, otóż:
to są, zwykłe prostaki i chamy, czytać-pisać nie potrafią bo co można umieć po graniu w piłeczkę całe życie ? Dzięki wszystkim "kibicom" polskim i medialnym akcjom sami uwierzyli, że są jakimiś pół-bogami. Ale Panowie, bez ciężkich treningów w żadnym sporcie się nie osiągnie nic. . . a oni najpierw byli na Helu, żeby odpocząć (nie wiem, kurła, po czym), następnie na "treningi" pojechali do Arłamowa. . . wiecie co się robi w Arłamowie ? To samo co na Helu, tylko że w górach :fjedzia:
Jeśli zbierzecie do kupy grupę młodych prostaków-analfabetów, którym się wydaje, że dzięki pieniądzom posiedli nadludzkie siły i wyślesz ich w dwa najbardziej rekreacyjno-rozrywkowe miejsca w Polsce. . . to wynik może być tylko jeden :matt:
Analizujcie dalej, niech Wam się wydaje, że każdy z Was ma rację i gotowe rozwiązanie problemu, niech wydaje Wam się, że jak się zmieni na boisku jednego albo dwóch w trakcie meczu to już mecz będzie wygrany :DC:

nie dziękujcie :kis:
Wyjdź i nie wracaj, słaby troll
 
Slawek nasz as i przepustka do kolejnej fazy

A tak powaznie to jaka funkcje pełni ten Pan w Rosji oprócz wiadomej?

f9991d7a1f719.jpg
 
Jak chcesz :fjedzia:
ja tu nie mam zamiaru z nikim dyskutować bo to nie moja sprawa, poprostu, mówię co widzę (od lat)
i tak, masz za duże ego, kolego :)
mordo to jak cie to nie interesuje i nie chcesz z nikim dyskutowac, po huj wchodzisz w ten temat? bez zlosci, bo cie lubie, ale nie rozumiem twojej aktywnosci w temacie, ktory jak mowisz wogole cie nie interesuje, chcesz potrollowac? to chyba nie twoim stylu mam nadzieje! pozdrawiam!
 
Slawek nasz as i przepustka do kolejnej fazy

A tak powaznie to jaka funkcje pełni ten Pan w Rosji oprócz wiadomej?

f9991d7a1f719.jpg
Myślę, że najlepszym podsumowaniem jest moment, gdy Błaszczykowski doznaje kontuzji, a Nawałka zamiast wpuścić jego naturalnego zmiennika na tej pozycji, czyli Peszkę woli już nawet zmienić formację na 3-5-2 i wpuścić Bednarka. Nawet pomimo tego, że przegrywamy mecz.
 
Wczoraj poprawił mi się humor po chujowym meczu jak sobie posłuchałem Stanu Mundialu i ciągu dalszego w Weszlo FM. Beka z Peszki i przeróbek "Barki" zdecydowanie na plus :lol:
 
Back
Top