Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Mój jedyny komentarz odnośnie dzisiejszego występu naszych asów. Wszystkim co się nagle obudził i z nimi jadą wystawiają jakieś żenujące grafiki to chuj w dupe i tyle. Boli nasza porażka ale nie dlatego że Senegal był jakiś lepszy stlamsili nas czy coś bo oni nie stworzyli nawet pół sytuacji sami w tym meczu. Jedna bramkę strzelamy sobie sami a druga w sumie podajemy przeciwnikowi do pustaka czyli też strzelamy sobie sami. Brakło wszystkiego lewy nie miał nawet jednej sytuacji na bramkę w tym meczu to ogólnie był chyba najgorszy mecz na MŚ do tej pory. Wątpię aby jakąkolwiek reprezentacja z tej grupy przeszła 1/8 bo to co zobaczyłem dzisiaj to wolał o pomstę o nieba. Teraz tylko czekam na niedzielny mecz i zobaczymy czy będzie klasyczny 3 meczowy scenariusz ale dzisiejszy mecz nie napawa mnie optymizmem. Wszystkim co kibicowali i ciągle wierzą w cud :beer:a tym pseudo znawcą już wspomniałem.
 
Jak by to inn druzyna grala, to bym wylaczyl po pierwszej polowie. Mecz chujowy, ze az szok.
Ciekaw jestem czy na treningach Milik wyglada lepiej niz Teodorczyk i Kownacki bo jak tak to jestesmy tam gdzie UFC...
 
Skład na Kolumbię:

4-2-3-1

Szczęsny​

Bereszyński - Bednarek/Glik - Pazdan - Rybus​

Krychowiak - Góralski​

Błaszczu/Kownacki - Zieliński - Grosicki​

Lewandowski​


Ewentualnie cofnąć Zielińskiego do środka i zagrać 4-3-3.
zielińskiemu to trzeba cofnąć ale wize do rosji
 
Mam nadzieję, że ten pan więcej meczu na tych mistrzostwach nie poprowadzi. Graliśmy fatalnie, ale najbardziej boli to że porażka na własne życzenie plus nieogarniętego sędziego, który nie wiedział w ogóle co się dzieje. W drugiej połowie Lewy idzie sam na sam z bramkarzem, jest faul, to jest czerwona kartka bez zastanowienia. Później strzela nam zawodnik, który stał za linią boczną boiska... A jebać to
 
DOBRA DAWAĆ JUŻ TEN MECZ I JEDZIEMY

35551552_484297132027646_8894731138048720896_n.jpg

No i pojechane.

:DC::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh:

koneserzy "polskiej piłki nożnej" to zaiste inny gatunek człowieka :waldeklaugh:
 
Szczęsny
Piszczek,Glik,Pazdan,Bereszyński
Krychowiak, Góralski
Zieliński
Błaszczykowski, Grosicki
Lewandowski.

Tak bym widział nas w niedzielę.
 
uwaga, podaje POPRAWNY skład na kolumbie
fabiański - bednarek glik pazdan - rybus bereszyński - góralski krychowiak - kownacki grosicki - lewandowski

ale oczywiście szanowny pan selekcjoner będzie upychał na siłe marniaka zielińskiego, milika który nie potrafi celnie podać i innych cionków tego świata
piszczek też powinien wypierdalać, bereszyński ma 50x lepsze wrzutki od niego i jak sie okazuje lepiej broni

wy chyba jesteście pierdolnięci tam wyżej jak chcecie grać 4 z tyłu XD
dzisiaj pięknie to funkcjonowało

Lewy idzie sam na sam z bramkarzem, jest faul, to jest czerwona kartka bez zastanowienia
to nie było sam na sam więc o czym ty piszesz
 
uwaga, podaje POPRAWNY skład na kolumbie
fabiański - bednarek glik pazdan - rybus bereszyński - góralski krychowiak - kownacki grosicki - lewandowski

ale oczywiście szanowny pan selekcjoner będzie upychał na siłe marniaka zielińskiego, milika który nie potrafi celnie podać i innych cionków tego świata
piszczek też powinien wypierdalać, bereszyński ma 50x lepsze wrzutki od niego i jak sie okazuje lepiej broni

wy chyba jesteście pierdolnięci tam wyżej jak chcecie grać 4 z tyłu XD
dzisiaj pięknie to funkcjonowało

Nie, lepiej będzie wpychał na siłę te 3-5-2 które proponujesz (Kownacki to jest napastnik, nie pomocnik) i które sam na siłe wciska, gdy ani jednego dobrego meczu w tym ustawieniu nie zagraliśmy :DC:
 
@Instinct już obejrzałeś sobie dzbanku popis Bednarka i posypałeś głowę popiołem? ::really::

PS przy grillowaniu Milika, Krychowiaka i reszty to nikt nie wspomniał o wspaniałym występie 3 piłkarza na świecie po Ronaldo i Messim, czyli RL9. Nie ma co, wziął grę na siebie.
uwaga, podaje POPRAWNY skład na kolumbie
fabiański - bednarek glik pazdan - rybus bereszyński - góralski krychowiak - kownacki grosicki - lewandowski
Zapomniałeś o Bednarku. :roberteyeblinking:
 
Nie, lepiej będzie wpychał na siłę te 3-5-2 które proponujesz (Kownacki to jest napastnik, nie pomocnik) i które sam na siłe wciska, gdy ani jednego dobrego meczu w tym ustawieniu nie zagraliśmy :DC:
ale zagraliśmy lepszą połowe w 1 meczu po skompromitowaniu się w 1
przecież to co napisałem to nie jest 3-5-2, masz ty rozum i godność człowieka?
zrozum że piłka to nie jest biało-czarna gra i skład na papierze się zmienia w trakcie meczu i transformuje w zależności od sytuacji, to tylko 11 zawodników którzy wychodzą
a kownacki to jest przede wszystkim dobry zawodnik, lepszy aktualnie niż niewidoczny poraz 50 zieliński który jest totalnym marnowaniem 1 z 11 slotów na boisku i kopiący się po czole milik który nie potrafi celnie podać
Zapomniałeś o Bednarku. :roberteyeblinking:
a ty cieciu zapomniałeś okularów
po chuj się wypowiadasz w tematach o których nie masz pojęcia januszu
 
Bednarka akurat za tą sytuację winilbym najmniej. Krychowiak powiesil balona w tył, Szczęsny chyba też niepotrzebnie tak zdecydowanie wychodził czym mylił dodatkowo Bedbarka. Oprócz tej sytuacji grał dobrze
Poza samobójem to Cionek też nie zagrał tragedii...

Bednarek miał najbliżej piłki i mógł ją śmiało wybić.

Litości.
 
Po pierwsze, Senegal wygrał najmniejszym możliwym nakładem sił. Typowa zabawa, widać to było gdy odbierali nam z łatwością piłkę i kontrolowali grę. Byli wręcz zajebiście zorganizowani, więc dajcie se siana z mówieniem, że Senegal NIC nie zagrał. Byliśmy bezradni...

Po drugie, nie zagraliśmy lepiej drugiej połowy. Senegalczycy zobaczyli po prostu na co nas stać i stanęli, bo wiedzieli, że nic im nie zrobimy.
 
Po pierwsze, Senegal wygrał najmniejszym możliwym nakładem sił. Typowa zabawa, widać to było gdy odbierali nam z łatwością piłkę i kontrolowali grę. Byli wręcz zajebiście zorganizowani, więc dajcie se siana z mówieniem, że Senegal NIC nie zagrał. Byliśmy bezradni...

Po drugie, nie zagraliśmy lepiej drugiej połowy. Senegalczycy zobaczyli po prostu na co nas stać i stanęli, bo wiedzieli, że nic im nie zrobimy.
Strzelili nam dwie frajerskie bramki, nie przesadzajmy że coś tam strasznie pokazali. Mnóstwo niecelnych i głupich podań, a na koniec meczu to stanie doprowadziło do straty gola.
 
Back
Top